Jump to content

unixstorm.org opinie?

Recommended Posts

Chciałbym przenieś kilka stron na http://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html Czytałem trochę opinii, ale większość sprzed 2 lat. Jak tam jest teraz, ktoś korzysta z ich usług?

Edited by Duchu

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Jakoś co najmniej na poziomie bdb, a przede wszystkim świetny support. Prowadzą to ludzie z przesłaniem, nie idący w hosting przez pryzmat pieniędzy :D

Webmastering, kodowanie & programowanie

Więcej informacji na moim profilu

Zapraszam na PW

Mam wykupione dwa konta Biznes-1 i wszystko działa bez najmniejszych problemów, a co najważniejsze Support jest rewelacyjny.

Mam porównanie z SEOLite, tam mnie zwodzą cały czas, mam postawionych tam kilka stron wykorzystujących funkcję mail i ona już nie działa od 3 tygodni :P

Programistą nie jestem, a od tego suportu dostałem odpowiedź, żebym się przesiadł na SMTP, więc czekam cierpliwie dalej.

W przypadku unixstorm gdy miałem nawet problem z wprowadzeniem wildcard i przekierowaniem poprawnie subdomen w htacess (wina skryptu) - programiści którzy mi robili serwis nie umieli sobie z tym poradzić, a Panu Michałowi z unixstorm zajęło to 3 minuty w dodatku gratis :).

POLECAM!

Ogólnie przed tym jak zachwalać pomyślicie sobie czy warto? Mam tam 3 konta od dawna w czasach kiedy ten host nie był prawie wcale znany na PIO działał perfekcyjnie, teraz tez nie jest złe, ale już monity się zaczynają o obciążenia CPU, 500-wyskakuja czas od czasu i tak dalej. A stoję tam to samo co z przez lat. Wiec przed tym jak polecać wszystkim, pomyślicie czy jest sens ściągać tam setki użytkowników co nie maja zielonego pojęcia jak optymalizować skrypty i ogólnie jak korzystać z współdzielonego hostingu. Bo jest to niewielka firma i prawdopodobnie będą upychać dalej na serwer coraz więcej kont. Czasami trzeba pomyśleć przed tym jak coś napisać.

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

Strony znikają wieczorkami na maks. 5 minut, ale to chyba standard przy tego typu hostingach. Mają dość surowe limity wykorzystania CPU. Ale jestem zadowolony. :)

O ile wiem około godziny 2-3 robią restarty maszyn więc strony zanikaja na chwile

Co do tematu to również polecam, jestem u nich od dobrych 3 lat i nie wymienilbym tego hostingu na zaden inny :)

Linków w podpisie brak bo konfidencja nie śpi !!

Bo jest to niewielka firma i prawdopodobnie będą upychać dalej na serwer coraz więcej kont.
Najlepsze co mogę na to Ci odpisać to
Czasami trzeba pomyśleć przed tym jak coś napisać.

Zapraszam na PW

A pamiętasz iswift? i jak to się skończyło? megauser mam tam konta od lat, i wiem co pisze, a ty ile czasu masz tam konta? wiec podziel się spostrzeżeniami jak było i jak jest ( nie jest złe, ale było lepiej, i obawiam się będzie gorzej bo trolli tu nie brakuje). Co do zaczepek personalnych to niektóre właśnie nie myślą wcale jak piszą :) jak widać...

Wiec nie będę cie uświadamiać mistrzu :)

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

A pamiętasz iswift? i jak to się skończyło?
Nie bardzo rozumiem co to ma do UnixStorm.
a ty ile czasu masz tam konta
Z pewnością więcej od Ciebie, bo Ty pewnie pamiętasz tylko czasy hostingu w PL, a ja zaczynałem hen hen daleko, jak wszystko było w DE a stroną firmową była ciemna, skromna witryna :)

Prawda jest taka, że negatywne opinie o tym hostingu wystawiają userzy którym coś nie działa zazwyczaj po ich stronie, a do supportu nigdy nic nie zgłaszali bo "po co" :)

Edited by megauser

Zapraszam na PW