Jump to content

Duchu

Forumowicze
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Duchu

 • Rank
  Banned
 1. No i prawidłowo. Jeżeli nie była linkowana a nisza dość konkurencyjna to co się dziwisz?
 2. Przestańcie pisać głupoty, katalogowanie było, jest i będzie skuteczne, ale też trzeba je umieć zrobić. Google nie lubi katalogów, ale je akceptuje, a jeśli akceptuje to znaczy, że godzi się na jakieś zło. Nie zapominajmy, że dzisiaj katalogowanie to sztuczne podnoszenie pozycji. I wcale nie byłbym taki pewny czy katalogowanie będzie skuteczne. Katalogowanie podnosi pozycje, ale później przeważnie strona (jeśli nie ma żadnych wartościowych linków) spada z hukiem.
 3. Mam do zaoferowania artykuły sponsorowane - pozycjonujące na stronie http://www.adsblog.pl w kategoriach: - pozycjonowanie - optymalizacja - marketing - e-biznes - webmastering - hosting i domeny Prawie każdy artykuł bez linkowania wchodzi do top 10 google: Przykładowe pozycje artykułów (które nie były linkowane) przygotowane pod PP "Onet Link" - top 5 "hosting pod wordpressa" - top 2 "jak zainstalować prolink" - top 1 "cpm leader" - top 2 "adfreestyle" - top 2 "InstallC" - top 4 Koszt artykułu - 50 zł. Artykuły bez problemu ( za pomocą kilku linków) można sobie wypozycjonować n
 4. Jeżeli strona miała same linki z katalogów i to jeszcze w dużej ilości, to może dlatego spadła. Moim zdaniem katalogowanie to najgorsze co można zrobić dla swojej strony.
 5. Moim zdaniem: - linki do artykułu z innych stron - komentarze - cytaty - artykuł w social mediach - dobrze sformatowany wpis z dużą ilością grafiki - dobre metki - link tematyczny w artykule do jakiejś wartościowej strony np. wikipedii.
 6. Na koncie 198 zł z groszami. Poleceni i jeszcze aktywne linki. Po zakończeniu emisji ponad 200 zł. kontakt@adsblog.pl
 7. Musisz czekać. Chociaż moim zdaniem pozycjonowanie bloga poprzez dodawanie do katalogów, precli i innego śmietnika to działanie na własną szkodę. Nie ma to jak dobra optymalizacja i normalne linkowanie - bez stresu. Czyli komentowanie innych blogów, link w stopce na forum. Ważne jest wewnętrzne linkowanie, subskrypcje, social media , aktywni komentatorzy i wszystkie inne normalne zachowania. Miejsce w top 10 na każdy wpis murowany, ale potrzebne jest z pół roku czasu by uzyskać dobre pozycje. A tak, zdobywając w ten sposób linki, jesteś narażony przy każdej aktualizacji na filtry, spadki i w
 8. A nie lepiej byłoby przedłużyć licencje i zrobić aktualizacje? Więcej chyba niż 100 złotych to nie kosztuje. A co do pytania to napisz wprost lub umieść reklamy.
 9. Fajnie klikalny jest Onel Link. 5 gr za kliknięcie w zajawkę newsa, ale jest dość duży eCPM.
 10. A na jaki temat ta strona? Poczytaj sobie o zarabianiu i wybierz coś dla siebie.
 11. A czy 40 - 100 zł. to dużo? I tak jest to wielce opłacalne, bo poza linkiem, zleceniodawca pozyskuje nowych klientów. Z moich statystyk (akurat na tym blogu) wynika, że np. artykuł polecający jeden z hostingów, przyciągnął w 3 miesiące ludzi którzy zamówili usługi za niecałe 600 zł. Oczywiście nie jest to jakaś duża kwota, ale wydaje mi się, że jest to dobra i opłacalna forma reklamy, która będzie przynosić zyski tak długo jak będzie istnieć strona na której umieszczony jest taki artykuł.
 12. Kłóciłbym się. Moje strony nie są jakoś bardzo popularne, a dobrze się sprzedają artykuły sponsorowane, a najlepiej pozycjonujące i biorę całkiem przyzwoite pieniądze 40 do 100 zł. za sztukę. Tyle, że trzeba samemu zdobyć klientów. Wysłać kilkadziesiąt mejli i przedstawić dobrą indywidualną ofertę.
 13. Jednym z lepszych sposobów na zarabianie są artykuły sponsorowane - pozycjonujące.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy