Jump to content

ebsand

Forumowicze
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About ebsand

 • Birthday 01/09/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

3,526 profile views
 1. Od kilku dni bez problemu w S4S sprawdzam około 4000 fraz codziennie do godziny 18. Mam 13 proxy serwerowych i 25 z proxylive. Myślę, że sprawdziłoby jeszcze dużo więcej przy zwiększonej szybkości + jeszcze te dodatkowe 6 godzin do 00:00. S4S używam od wielu wielu lat, jest bardzo dobry i bardzo tani. Oprogramowanie na własnym serwerze, historia pozycji od 2012 roku (albo wcześniej, bo już nie pamiętam dokładnie). Ja tam wolę mieć wszystko co się da na swoim serwerze. Widocznie ten program nie jest dla Ciebie, jak sobie nie potrafisz poradzić ze sprawdzeniem 1
 2. @Pr0miL, dodanych mam 13 proxy serwerowych (z własnych serwerów) oraz pakiet 25 od prywatne.proxylive.pl.
 3. Był problem, ale został rozwiązany. S4S na tę chwilę wg mnie działa bardzo dobrze. Wczoraj i dzisiaj sprawdziło mi około 4000 fraz do godziny 18.
 4. Miałem w grudniu to samo. Pomogło jak przeniosłem się na inny serwer.
 5. Dołączam się do tej prośby z HTTPS. Szkoda softu, bo jest bardzo szybki i funkcjonalny do takich prostych zastosowań (wyszukiwanie, obróbka linków).
 6. Działają Wam serwery VPS z BH? Mam na wszystkich domenach: Błąd łączenia się z bazą danych. A dzisiaj niedziela i nie da się do nich dodzwonić.
 7. @M@k, mam u nich VPS od lutego tego roku (przeniosłem się z BH). Oferta jest dla mnie mało przejrzysta, mam coś takiego: Hosting Dedykowany z SSD. Najwięcej kontaktowałem się z supportem na początku. Przenieśli mi wszystko, poustawiali co chciałem. Później też zdarzyło się kilka razy napisać, ale dostawałem szybko odpowiedź i problemy były zawsze rozwiązywane (też przychodzi powiadomienie na SMS o odpowiedzi supportu). Teraz korzystam z 3 różnych dostawców i mam porównanie supportu pomiędzy: Neteasy, Biznes Host i Hitme. Szczerze mogę napisać, że support Hitme podoba mi się na
 8. Ok, dzięki za odpowiedź. A czy jest w ogóle możliwość, że ten moduł będzie posiadał opcje sprawdzania site w Google?
 9. @Mion, można kupić tylko ten moduł?
 10. No to ja miałem to samo Przeniosłem się do hitme.pl po przeanalizowaniu kilku hostingów. Mam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Także polecam z czystym sumieniem. Został mi jeszcze 1 w BH a nie lubię mieć wszystkiego u 1 dostawcy, więc też chętnie poczytam o tym co polecacie.
 11. Czy można w Xneotrustlinks robić projekty dla konkretnych adresów URL i potem nimi zarządzać? Na zasadzie puszczam co jakiś czas po X linków a nie wszystko na raz? Chyba że to nie ma sensu bo coś mylę. Na przykład miejscówki w paczkach będą się zmieniać.
 12. Czyli chodzi o to, że XNEOLINKS PREMIUM ma możliwość odtwarzania tych paczek, czy o to, że jak ktoś ma XNEOLINKS PREMIUM to dostanie XNEOTRUSTLINKS?
 13. Daj proszę znać, kiedy będzie albo czy będzie sprawdzanie site Szukam i szuka i czekam i czekam i nie mogę się doczekać takiego prostego skryptu do monitorowania statusów oraz site.
 14. @swits.pl, mam dostęp do root'a, ale jednak kilka stronek tam mam i jak coś pójdzie nie tak, to będzie ból Próbowałem poprosić o płatną pomoc w hitme.pl dla tego VPS'a, ale co zrozumiałe, nie mieszają się w administrację innych firm
 15. Zrobiło się niebezpiecznie, a akurat w przypadku serwerów nie warto ryzykować Ja się przeniosłem do hitme.pl, mam nadzieję, że dobrze zrobiłem. Mam do Was pytanie. Został mi jeszcze jeden VPS z DA w BH i chciałbym tam zainstalować certyfikat Let's Encrypt. Ktoś z Was robił to samodzielnie i może pomóc albo podrzucić jakiś tutorial? Niestety support w tym nie pomoże, mimo że napisałem do nich zgłoszenie, że tego potrzebuję i chcę za to zapłacić. Paranoja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy