Jump to content

ebsand

Forumowicze
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ebsand

 1. Od kilku dni bez problemu w S4S sprawdzam około 4000 fraz codziennie do godziny 18. Mam 13 proxy serwerowych i 25 z proxylive. Myślę, że sprawdziłoby jeszcze dużo więcej przy zwiększonej szybkości + jeszcze te dodatkowe 6 godzin do 00:00. S4S używam od wielu wielu lat, jest bardzo dobry i bardzo tani. Oprogramowanie na własnym serwerze, historia pozycji od 2012 roku (albo wcześniej, bo już nie pamiętam dokładnie). Ja tam wolę mieć wszystko co się da na swoim serwerze. Widocznie ten program nie jest dla Ciebie, jak sobie nie potrafisz poradzić ze sprawdzeniem 1
 2. @Pr0miL, dodanych mam 13 proxy serwerowych (z własnych serwerów) oraz pakiet 25 od prywatne.proxylive.pl.
 3. Był problem, ale został rozwiązany. S4S na tę chwilę wg mnie działa bardzo dobrze. Wczoraj i dzisiaj sprawdziło mi około 4000 fraz do godziny 18.
 4. Miałem w grudniu to samo. Pomogło jak przeniosłem się na inny serwer.
 5. Dołączam się do tej prośby z HTTPS. Szkoda softu, bo jest bardzo szybki i funkcjonalny do takich prostych zastosowań (wyszukiwanie, obróbka linków).
 6. Działają Wam serwery VPS z BH? Mam na wszystkich domenach: Błąd łączenia się z bazą danych. A dzisiaj niedziela i nie da się do nich dodzwonić.
 7. @M@k, mam u nich VPS od lutego tego roku (przeniosłem się z BH). Oferta jest dla mnie mało przejrzysta, mam coś takiego: Hosting Dedykowany z SSD. Najwięcej kontaktowałem się z supportem na początku. Przenieśli mi wszystko, poustawiali co chciałem. Później też zdarzyło się kilka razy napisać, ale dostawałem szybko odpowiedź i problemy były zawsze rozwiązywane (też przychodzi powiadomienie na SMS o odpowiedzi supportu). Teraz korzystam z 3 różnych dostawców i mam porównanie supportu pomiędzy: Neteasy, Biznes Host i Hitme. Szczerze mogę napisać, że support Hitme podoba mi się na
 8. Ok, dzięki za odpowiedź. A czy jest w ogóle możliwość, że ten moduł będzie posiadał opcje sprawdzania site w Google?
 9. @Mion, można kupić tylko ten moduł?
 10. No to ja miałem to samo Przeniosłem się do hitme.pl po przeanalizowaniu kilku hostingów. Mam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Także polecam z czystym sumieniem. Został mi jeszcze 1 w BH a nie lubię mieć wszystkiego u 1 dostawcy, więc też chętnie poczytam o tym co polecacie.
 11. Czy można w Xneotrustlinks robić projekty dla konkretnych adresów URL i potem nimi zarządzać? Na zasadzie puszczam co jakiś czas po X linków a nie wszystko na raz? Chyba że to nie ma sensu bo coś mylę. Na przykład miejscówki w paczkach będą się zmieniać.
 12. Czyli chodzi o to, że XNEOLINKS PREMIUM ma możliwość odtwarzania tych paczek, czy o to, że jak ktoś ma XNEOLINKS PREMIUM to dostanie XNEOTRUSTLINKS?
 13. Daj proszę znać, kiedy będzie albo czy będzie sprawdzanie site Szukam i szuka i czekam i czekam i nie mogę się doczekać takiego prostego skryptu do monitorowania statusów oraz site.
 14. @swits.pl, mam dostęp do root'a, ale jednak kilka stronek tam mam i jak coś pójdzie nie tak, to będzie ból Próbowałem poprosić o płatną pomoc w hitme.pl dla tego VPS'a, ale co zrozumiałe, nie mieszają się w administrację innych firm
 15. Zrobiło się niebezpiecznie, a akurat w przypadku serwerów nie warto ryzykować Ja się przeniosłem do hitme.pl, mam nadzieję, że dobrze zrobiłem. Mam do Was pytanie. Został mi jeszcze jeden VPS z DA w BH i chciałbym tam zainstalować certyfikat Let's Encrypt. Ktoś z Was robił to samodzielnie i może pomóc albo podrzucić jakiś tutorial? Niestety support w tym nie pomoże, mimo że napisałem do nich zgłoszenie, że tego potrzebuję i chcę za to zapłacić. Paranoja.
 16. Mam tylko 2 wtyczki: Install / Clone WordPress oraz Publish Posts, Pages & Links. Pierwsza przydaje się bardzo. Ta druga miała służyć do publikacji postów, ale jednak korzystam z niej głównie do sprawdzania gdzie są jakie posty, ile ich jest, kiedy zostały opublikowane, itd. Do logowania się i publikacji txt wystarczy sam panel, bo jednym kliknięciem od razu loguję się do panelu wp-admin każdego z blogów na liście. Pozostałe wtyczki chciałem sukcesywnie dodawać w miarę potrzeb (przede wszystkim Google Analytics, żeby w 1 panelu mieć statystyki wszystkich blogów), ale na razie nie wyrab
 17. Do zarządzania Wordpress'ami korzystam z InfiniteWP.com. Bardzo fajny panel do zainstalowania na własnym serwerze. Zależy czego potrzebujesz dokładnie, ale może Ci wystarczyć nawet wersja darmowa bez dodatkowych wtyczek. Mają bardzo dobry support. Narzędzia rozwijane i często aktualizowane. Link z ref'em: https://infinitewp.com/ Ceny i wersja darmowa do pobrania: https://infinitewp.com/pricing/ Lista wtyczek: https://infinitewp.com/addons/ Kilka screenów gdzie widać o co chodzi: https://infinitewp.com/features/ Jest też wtyczka jetpack, która pozwala za pomocą aplikacji na Windows zarzą
 18. @wariat123, tak jak Ci pisałem powyżej, nie mam proxy publicznych. Proxy serwerowe mi działa, bo tak jak Ci napisałem do 9:30 rano miałem sprawdzonych na jednym monitoringu 1800 fraz a na drugim 3800 fraz. Nie banowało mi proxy a do tej pory już wszystkie frazy sprawdzone.
 19. @wariat123, ile fraz masz do sprawdzenia? Na jednej instalacji mam 6 proxy serwerowych (z własnych serwerów VPS) i sprawdziło mi około 1800 fraz do tej pory (prędkość sprawdzania: 8) Na drugiej instalacji mam 12 proxy serwerowych i 25 proxy z 2proxy.pl i sprawdziło mi około 3800 fraz do tej pory (prędkość sprawdzania: 15).
 20. No ja się źle bez tego czuję @qazy, czyli używasz czegoś innego?
 21. Komuś się też wysypał RDS bar po aktualizacji FF? ps. Odinstalowałem i zainstalowałem dodatek i nadal jest to samo.
 22. A jaki masz model i czy następny będzie taki sam? Czy może po 2 latach wybrałbyś inny?
 23. Ominęła mnie jakaś aktualizacja, czy program nie działa (np. wyszukiwanie wystąpień ciągu) dla adresów URL z HTTPS?
 24. Czyli mówicie, że warto się przesiąść z SEOquake? Przyzwyczaiłem się do tego dodatku bardzo, ale może rzeczywiście czas na zmiany
 25. Zastanówcie się nad udostępnieniem niektórych narzędzi (albo dostępem do nich w okrojonej wersji) z zakładki "Narzędzia" w pakiecie Personal+. 400 zł miesięcznie to trochę dużo jak za np. funkcję: Domeny na podane słowa kluczowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy