Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

:rolleyes: seopilot

ale mam wyczucie, spodziewałem się zmiany stawki dla jednej z moich stron

to już druga podwyżka dla tej samej strony, teraz stawka zwiększyła się o 45zł

miesiąc temu wcześniejsza podwyżka była 121zł

dzięki seopilot :D

Edytowane przez codegame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

Postanowiliśmy docenić naszych aktywnych Pozycjonerów i od 1 lipca na stałe przedłużyć naszą Akcję doliczania 10% bonusu do każdego doładowania o wysokości 1000 PLN i więcej.

Bonus będziecie mogli wykorzystać bez jakichkolwiek ograniczeń na pozycjonowanie dowolnego Projektu w naszym Systemie.

Użytkownicy, którzy uzupełnili swój Bilans 1 lub 2 lipca już otrzymali Bonus! Zapraszamy do sprawdzania swoich kont!

Życzymy owocnego pozycjonowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki sprytny trik - koleś pisze, że ma problemy a osoba, która tutaj za to odpowiada MILCZY i pisze o bonusach. Dlatego BĘDĘ uparty i CZEKAM na odpowiedź - dlaczego was bot zajeżdża serwisy z dużą ilością podstron?!

p.s

Naturalnie zgłosiłem problem i do supportu i tutaj na PM do Seopilota - ale gdy mi wymijająco odpisał, że "sprawdzają" problem, a potem bot zajechał mi serwer to już wiedziałem, że nie umie mi pomóc.

Edytowane przez Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hicarian

Aby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła zalecamy przenieść serwis na bardziej wydajny hosting o lepszych parametrach. Serwis, który zarabia dzięki reklamom powienien mieć profesjonalny i niezawodny hosting.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seopilot.pl

Próbujesz mnie ośmieszyć? Serwer, na którym stoi strona wytrzymywał już nie jeden najazd użytkowników, o którym możesz sobie pomarzyć - to raz. Po drugie, który bot włazi na kilka podstron do 40 RAZY NA SEKUNDE w różne artykuły? Chcesz logi ?

Pozycjonowaniem stron i optymalizacją zajmuję się od kilku lat. NAWET YANDEX nie był tak żarłoczny jak wasz BOT? Chcesz się wymieniać dalej argumentami?

I jeszcze jedno - co to za odpowiedź - zmień hosting? TO WAM powinno zależeć, abyścię TRAFILI do jak najszerszego grona wydawców i pozycjonerów i robić wszystko, a przede wszystkim REAGOWAĆ chłopcze na zgłoszenia od ludzi, gdy mają problem. A ty myslisz, że napiszesz -zmień hosting i załatwiłeś sprawę?

Edytowane przez Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy serwer dedykowany i nie odnotowujemy żadnych problemów z indeksatorem SeoPilot, stawki są od kilku miesięcy już stabilne, support jest pomocny i wyjaśniliśmy już niejeden problem i zgłoszenie bez żadnych nerwów i niepotrzebnych kwasów. Uważam więc, że opinie co poniektórych, iż system pada, są mocno przesadzone i nietrafne. Powiem więcej, jesteśmy coraz bardziej zadowoleni z tej współpracy!

Sugeruję zatem nie obrażać się, gdy ktoś pisze "zmień hosting", bo może faktycznie ten hosting jest słaby? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności