Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy doladowac konto?

Jak poznam koszt pozycjonowania testowego?

Liczy sie 30 dni o zgloszenia?

Damiano jak klikniesz w sumę co jest pod (Bieżący budżet PLN/mies.) to Ci pokaże ilość linków zakupionych i sumę za nie, a doładowanie pilnujesz jest to wyjaśnione wyżej codziennie zabiera ci 1/30 z całości kosztów miesięcznych projektu.

I liczy się 30 dni od uruchomienia projektu.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za bardzo w manulalu co wybrać do umieszczenia linku

tutaj się całkowicie zgadzam i masa subdomen

Żeby jeszcze te subdomeny miały jakąś wartość, a zauważyłem że w systemie pełno jest subdomen w stylu:

warszwa e fryzjer ...

krakow e fryzjer ...

wroclaw e fryzjer ...

itp. itd.

które cechują się 50-70 linkami wychodzącymi.

Dziwne, że Seopilot.pl utrzymuje takie strony, a dodatkowo przy ocenie serwisów kieruje się np. obecnością w katalogu DMOZ, do którego już praktycznie nie można dodać stron oraz rankingiem alexa, który nie musi wcale świadczyć o mocy strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od 3 dni mam problemy z hostingiem i ze stroną na wordpressie. Musze wyeleminowac wszystkie potencjalne czynniki, więc się was zapytam - czy zainstalowanie seopilota, jak i jego działanie moze zwiększyć i to dość znacznie obciążenie cpu? Wątpie w to, ale wolę się zapytać.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, moim zdaniem odrzucona strona powinna mieć możliwość wcześniejszego ponownego dodawnia, niż 3 miesiące...

Dla przykładu moja strona została odrzucona z wyników z powodu wtyczki, która nieodopuszczała robota googli do treści strony. System SeoPilota wyrzucił stronkę, a ja po naprawie błędu muszę teraz czekać 3 miesiące ;)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie minimalne warunki trzeba spełnić żeby strona zostałą zaakceptowana ?

Jasnych i klarownych wytycznych nie ma, ale warto wziąć pod uwagę nastepujące czynniki :

- Page Rank równy lub większy niż 3

- Site powyżej 1.000 podstron

- Back Linki min. 100

- Ilość linków wychodzących (nie więcej niż 30)

- Wysoki wskaźnik Alexa Rank

- Wpis w Katalogu DMOZ

- Zróżnicowane IP

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xen

To oczywiście tylko przypuszczenia bo mam w systemie strony (niemal od początku działania seopilota), które nie spełniają połowę podanych przez Ciebie czynników a z kolei strony dużo bardziej wartościowe nie przeszły weryfikacji i zostały odrzucone.

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pion

Dzięki za info, bo mam już dość ślęczenia nad tym, dlaczego nagle od 2 dni mam nagły wzrost cpu. Mam pytanie do Seopilota, czy jest możliwość zmniejszenia odwiedzin waszego bota na stronie i czy dogadam się z wami w tej sprawie za pomocą supportu.

cpu.jpg

Dodam od siebie, ze nie mam naglego wzrostu odwiedzin, cofnalem wszystko sprzed 21 czerwca, nawet pousuwalem kilka wtyczek, a te co zawsze byly na razie wyłączyłem (wordpress), sprawdziłem mysql - jednym słowem wyczerpałem swoją wiedzę., więc zostaje albo seopilot albo wróżenie mi z kuli.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, post po poście ale super - bot seopilota zajechał mi hosting :) (zamazane bo za dużo kapusiów tutaj)

zajechany.png

i obciążenie:

zajechany2.png

Pisałem, coś wczoraj robiliście bo spadło na maksa, ale dziś super!!

Edytowane przez Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności