Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@Drodzy Forumowicze!

Nasz System ciągle się rozwija! Tym razem chcielibyśmy przedstawić Wam nową ofertę, skierowaną do naszych Pozycjonerów.

SeoPilot.pl jako jedyny System na rynku daje możliwość wprowadzenia dowolnej frazy kluczowej do TOP10 za jedyne 16 PLN. Budżet Promocyjny obowiązuje przez 30 dni lub do momentu wejścia frazy do TOP10.

Aby pozycjonowanie stało się jeszcze tańsze i bardziej przewidywalne, wprowadziliśmy promocję, obejmującą frazy, które w ciągu 30 dni pozycjonowania w Trybie Automatycznym nie osiągnęły TOP10. Wysokość Budżetu dla wszystkich takich fraz będzie wynosić zaledwie 42 PLN, niezależnie od rzeczywistego kosztu zakupionych dla pozycjonowania linków! 42 PLN to cena niezmienna aż do momentu wejścia frazy w TOP10!

Pomimo, że nowy Budżet jest stały, linki są nadal zakupywane na sumę znacząco przekraczającą 42 PLN, tak, aby pozycje Waszych fraz stale rosły w wynikach wyszukiwania.

Nasza propozycja to idealna możliwość pozycjonowania fraz za jeszcze mniejsze pieniądze!

Wiecej szczegółów znajdziecie w Instrukcji dla Pozycjonera

Życzymy udanego pozycjonowania!

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Każdy użytkownik, który powierzył instalację kodu tak zwanym specjalistom od seo pilota, powinien błyskawicznie pozmieniać hasła dostępowe! Nie dość, że tak poufne dane były przesłane w formie tekstowej, to jeszcze są ogólnodostępne.

Cały system seo pilota jest dziurawy jak ser Szwajcarski.

Tak właśnie dbają o użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Każdy użytkownik, który powierzył instalację kodu tak zwanym specjalistom od seo pilota, powinien błyskawicznie pozmieniać hasła dostępowe! Nie dość, że tak poufne dane były przesłane w formie tekstowej, to jeszcze są ogólnodostępne.

Może coś w tym być. Bo jak zleciłem instalację kodu ekspertom to następnego dnia dokleiły się jakieś syfy do kodu strony. Taka sytuacja wystąpiła dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temat już był to sory za dubel, ale czy może ktoś z was wie jakie są tzw "wewnętrzne wymogi systemu" dotyczące dodawanej strony? musi mieć jakis konkretny site czy ilość BL czy jakoś określony TR?

Jedno co wiem na pewno kryteria są jakieś debilne, bo właśnie próbowałem dodać naprawdę dobrą zapleczówkę i odrzuciło. STrona z unikalną treścią, na WP, PR 2 mocno podlinkowana, domena paroletnia, Jedyne co można jej zarzucić to niezbyt duży site: 34 Ale i tak pusty śmiech odrzucać coś takiego z systemu wymiany linków pod SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak. Nie przyjmują bo mają już wystarczającą ilość, pewnie po selekcji jak zauważyłeś w postach na poprzedniej stronie znów zaczną przyjmować.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem SeoPilota dla pozycjonerów jest dobór automatyczny linków, te strony nie zawierają tematyki przyblizonej do pozycjonowanej nie wpominając już o pozycjonowanej frazie

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem SeoPilota dla pozycjonerów jest dobór automatyczny linków, te strony nie zawierają tematyki przyblizonej do pozycjonowanej nie wpominając już o pozycjonowanej frazie

I dlatego samemu trzeba dobierać serwisy.

Też doszedłem do tego wniosku że automatycznie jest mało skutecznie no może na szybkie wprowadzenie ale dalej już lepiej samemu dobierać.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seopilota też już nie polecam, działałem w nim ponad 3 miesiące zawsze wszystko było okej, i nagle zjawił się problem z indeksacją. Serwis spełniał wszystkie warunki, w ciągu 3 miesięcy bardzo się rozrósł i miał o 300% lepszy alexa rank. Uważam, że Seopilot już pozbywa się stron w taki żałosny sposób, że niby problemik, potem ponowna weryfikacja i wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro już tak olewacie klientów starych to może nowemu chociaż odpowiecie, bo gdy się serwis rozkręcał to nik nie miał czasu - jako nievatowiec mam informację od księgowej by wystawiać faktury z dopiskiem zwolniony z vat zamiast rachunków - czy mając nip ue jest to poprawnie wystawiony dla was dokument? mówię oczywiście o sprzedaży powierzchni na stronie - dla wydawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności