Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kto by się tak chciał bawić... Poza tym takie działanie przypomina rotacyjny swl.

Dokładnie tyle tylko że darmowe. Ale głównie chodziło o to czemu linki znikają na parę godzin lub pół dnia aby znów się pojawić na stronie i co dziwniejsze nie inne a te same.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Ale głównie chodziło o to czemu linki znikają na parę godzin lub pół dnia aby znów się pojawić na stronie i co dziwniejsze nie inne a te same.

Żeby powiedzieć Wydawcy, że jego serwis nie wyświetla poprawnie linków i usunąć go dyplomatycznie z bazy :excl: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta dyplomacja ;-) Ale przecież powinniśmy się cieszyć, w końcu serwisy były złe i niedobre i trzeba było je usunąć. Jakoś Seopilotowi nie wróżę przyszłości jak będzie tak traktował klientów. Cudów nie ma, jeżeli portal działa ponad 3 miesiące i zaczyna od kwoty 500zł i potem ma 350, to nagle jest zły? Takie kity, to dzieciom można wciskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak przegladam strony w projekcie dla pozycjonera to dziwię się że niektóre moje strony zostały odrzucone

ewidentnie niektóre strony to typowe "dzieła" pod systemy wymiany linków i serwisy typu seopilot czy prolink

nie ma za bardzo w manulalu co wybrać do umieszczenia linku

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę się z tym zgodzić bo wczoraj dostałem oficjalną informację na email iż serwis jest mało efektywny.

Wyniki testowego rozmieszczenia linków w Twoim serwisie jakiśtam.pl wykazały niską efektywność linków wychodzących z Twojego serwisu i niestety nie może on uczestniczyć w Systemie SeoPilot.pl

Oficjalnie nie podchody.

nie ma za bardzo w manulalu co wybrać do umieszczenia linku

tutaj się całkowicie zgadzam i masa subdomen

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko odrzucane jest z automatu? Dodałem stronę, przyjęta, wkleiłem kod weryfikacji, poszło dalej - status Na indeksacji. Po minucie odświeżam stronę Dla wydawcy w SP, a tam już przy serwisie - Odrzucony.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko odrzucane jest z automatu? Dodałem stronę, przyjęta, wkleiłem kod weryfikacji, poszło dalej - status Na indeksacji. Po minucie odświeżam stronę Dla wydawcy w SP, a tam już przy serwisie - Odrzucony.

Zgadza się a to tylko dlatego że wtedy system zapamiętuje i mają Cię na 3 miesiące z głowy bo już nie dodasz ponownie. B) Praktycznie po zainstalowaniu kodu odrazu odrzuca, to co w tym czasie jest zindeksowane.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% tyle zarobisz chyba że system po dwóch tygodniach zaproponuje Ci nową niższą/wyższą stawkę :D O przydział linków nie musisz się martwić zarabiasz niezależnie czy te zostaną zamieszczone.

Jeśli komuś chce się czytać, coś na temat oceniania stron przez SeoPilot.pl

https://www.webportfel.pl/2012/06/parametry...ot-ciekawostka/

Edytowane przez redwhite

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez odrzucili strony

Pozycjonuje 2 strony tym systemem i musze powiedziec ze sa efekty.

Zastanawia mnie bo jedna strona jest testowo a druga standardowy i wplacilem 50 zl bo to minimum

Czy dodac nowa strone do pozycjonowania i czy nowe frazy.

Czy wtedy kwota mi nie wystarczy ktora wplacilem?

www.domenyinternetowe.com
www.konta.in

www.wezchwilowkeonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano

Projekt Testowy jest bezpłatny i trwa 30 dni. Przez ten okres czasu System nie pobiera żadnych środków z Konta Użytkownika.

W Projekcie Standardowym środki pobierane są codziennie w wysokości 1/30 części łącznego budżetu dla wszystkich aktywnych projektów. W górnym pasku na każdej stronie pokazane są podstawowe statystyki finansowe. Prosimy regularnie sprawdzać swój Rozchód prognozowany, Bilans oraz środki Zarezerwowane i w razie potrzeby doładować konto. Jeśli Bilans jest wystarczający, można śmiało dodawać nowe projekty.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w instrukcji Raportów Finansowych.

Przypominamy, że pozycjonowanie każdej frazy w projekcie Standardowym do TOP10 kosztuje jedynie 16PLN/mies, czyli 53 grosze dziennie. Jeśli fraza w ciągu 30 dni nie wejdzie w TOP10 to System proponuje nowy stały budżet, dla każdej frazy równy 42PLN. Pomimo stałego budżetu linki dalej są rozmieszczane aby zapewnić stały wzrost pozycji frazy w wynikach wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności