Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

seopilot to się rozwija jak jojo - rozwija i zwija a z tego wsystkiego to tylko dużu furgotu :)

Dzięki Tobie mam kolejną złotą myśl do swojego pamiętnika...

Jak najbardziej, nasi Wydawcy mogą również bezpłatnie skorzystać z funkcji rekomendacji. W tym celu wystarczy założyć projekt pozycjonera na adres serwisu Wydawcy - Użytkownicy mogą bezpłatnie sprawdzić dowolną ilość stron pod kątem interesujących ich fraz kluczowych - nie jest konieczne uruchamianie fraz.

Trochę się namęczyłem z tym dodawaniem strony, frazy, z szukaniem instrukcji, a potem "kółka zębatego" i "żarówki" :D

Wykryto zbyt małe zagęszczęnie kluczowych słów. Zalecamy dodać ukazną ilość fraz do treści strony.

Literówki :)

Fraza kluczowa nie została znaleziona w meta-znaczniku Keywords. Zalecamy zapisać w ich treści pozycjonowaną frazę kluczową. Obecność słowa kluczowego w tym tagu może pozytywnie wpłynąć na rezultat pozycjonowania strony w wyszukiwarkach.

Keywords? :gazeta:

Linki wychodzące Zewnętrzne: 14.

Są 2.

Chyba, że chodzi o adresy bezwzględne, to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wstawiam kody dla tych co korzystają są chcą korzystać z usłub biznes-host.pl kody są 25% zniżką na usługi

XBE1-R99N-59U1

HP43-F4W9-KEC7

1C7H-DXJ9-18KN

62M2-SWCD-8H6P

D1AK-CTUM-BSTT

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYŻSZA JAKOŚĆ - WIĘKSZE PIENIĄDZE


Twój serwis się rozwija?

Chcesz dowiedzieć się, co zrobić, aby stał się jeszcze lepszy i bardziej dochodowy?

Napisz do nas!

Nasi specjaliści na Twoje życzenie mogą sprawdzić Twój serwis i przekazać Ci swoje wskazówki dotyczące poprawy jego jakości. Wyższa jakość serwisu to wyższa stawka w systemie SeoPilot.pl!

Szczegóły znajdziecie w

https://www.seopilot.pl/instructions/webmaster.html

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze!

W związku z dużym zainteresowaniem akcją, rozpatrywanie przesłanych nam wniosków może się przeciągnąć. Prosimy, uzbrójcie się w cierpliwość! Wszystkim na pewno odpowiemy :)

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę im zajmie sprawdzenie wszystkich zgłoszonych stron :faja: No chyba że mają już przygotowane odpowiedzie formularze i tylko będą wpisywać nazwę domeny ;)

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj wyniki moderacji serwisu, najlepszy punkt:

"ilość, jakość oraz stopień unikalności treści - mało treści lub brak na dużej ilości stron, w przeważającej cześci treść nie jest unikalna, z punktu widzenia SEO jest to istotny minus."

mam site 13 000 , 99% strony stanowi unikalną treść jako, że jest to portal informacyjny. Z kwiatka wzięte rzeczy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj wyniki moderacji serwisu, najlepszy punkt:

"ilość, jakość oraz stopień unikalności treści - mało treści lub brak na dużej ilości stron, w przeważającej cześci treść nie jest unikalna, z punktu widzenia SEO jest to istotny minus."

mam site 13 000 , 99% strony stanowi unikalną treść jako, że jest to portal informacyjny. Z kwiatka wzięte rzeczy i tyle.

moze ktos na szybko patrzyl :D albo zapomniał kawy sie napic

Kontakt: punkty@strony.pl

gg: 10386146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisujcie notatki na temat Projektów i Serwisów!

Prezentujemy Wam kolejną funkcjonalność naszego Systemu, zaproponowaną przez naszych Użytkowników: możliwość zapisywania notatek na temat wybranych serwisów i projektów.

Teraz możecie robić notatki na temat swoich działań w Systemie - na przykład o konieczności zakupu dodatkowych linków, czy też zmiany ustawień filtrów. Funkcja ta będzie szczególnie przydatna, jeśli posiadacie dużą ilość serwisów lub projektów, lub jeśli opieką nad kontem Użytkownika zajmuje się więcej niż jedna osoba.

Szczegóły na temat nowej możliwości znajdziejcie w punkcie 5

https://www.seopilot.pl/instructions/optimizer.html

i punkcie 7

https://www.seopilot.pl/instructions/webmaster.html

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że podczas testów SeoPilota któryś z pracowników dopalał moje strony aby wpłynąć na jego wyniki, nie chciałam w ogóle wypowiadać się więcej na temat systemu. Niestety po wielokrotnym namawianiu mnie mailowo do dalszej współpracy, dzisiaj muszę dodać swoje 3 grosze.

Jak mi wytłumaczycie to, że po 2-krotnym potwierdzeniu miesiąc temu całkowitego usunięcia mojego konta i wszystkich powiązanych z nim danych, dzisiaj dostałam kolejny mailing reklamowy? Dodam, że przed prośbą o usunięcie konta, prosiłam już o zaprzestanie wysyłania mi mailingów reklamowych, a mimo wszystko już wtedy dostałam kolejną reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności