Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak dodać ten kod:

define('SEOPILOT_USER', '*******');
require_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'.SEOPILOT_USER.'/SeoPilotClient.php');
$seopilot = new SeoPilotClient();
$seopilot_links = $seopilot->build_links();
{$seopilot_links}

Edytowane przez Fugeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dodać ten kod:

define('SEOPILOT_USER', '65dabf3355f3d68ab655eb8c095c57b2');
require_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'.SEOPILOT_USER.'/SeoPilotClient.php');
$seopilot = new SeoPilotClient();
$seopilot_links = $seopilot->build_links();
{$seopilot_links}

<?php
define('SEOPILOT_USER', '65dabf3355f3d68ab655eb8c095c57b2');
require_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'.SEOPILOT_USER.'/SeoPilotClient.php');
$seopilot = new SeoPilotClient();
$seopilot_links = $seopilot->build_links();
{$seopilot_links}
?>

Jak chcesz innej odpowiedzi rozwiń pytanie.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Zapytam się czy tak ma być.... Jakiś czas temu wpłaciłem do systemu seopilot pewną kwotę. Obecnie "zarobiłem" już kilka zł jako wydawca. Łącznie bilans = ponad 50 zł - jednakże do wypłaty mam 10 zł - środki "zarobione" jako wydawca. Czyli rozumiem, że NIE MOŻNA wypłacić wcześniej wpłaconych do systemu pieniędzy? Można tylko wypłacić te "zarobione" jako wydawca?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeoPilot, a kto powiedział, żeby wstawiać linki testowe? Równie dobrze możecie wstawiać treść / kod losowy, żeby sprawdzić, czy kod został zainstalowany poprawnie...

@bold

Linki testowe jest to tekst, taki sam we wszystkich linkach.

Niestety na chwilę obecną nie możemy zrezygnować z testowego rozmieszczania linków, jednak ograniczyliśmy ilość rozmieszczanych linków, aby ten proces stał się mniej inwazyjny.

@Fugeo

Prosimy o kontakt z naszym Działem Pomocy, postaramy się pomóc.

@ear

Przelewy są wykonywane z polskiego rachunku bankowego, dzisiaj już poszły, więc nawet nie myślcie, że dostaniecie z opóźnieniem ;)

@Bart

Dziękujemy za propozycję, weźmiemy to pod uwagę :)

@Sympatic

Środki zarobione w Systemie można zarówno wypłacić, jak i przeznaczyć na pozycjonowanie. Środki, które Pozycjoner wniósł do Systemu celem pozycjonownia swoich projektów (zakup usługi) są przeznaczne na pozycjonownie, dlatego też ich ponowne wyprowadzenie nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

Wprowadziliśmy do Systemu SeoPilot.pl kolejną innowację - funkcję tworzenia raportów pozycji dla pozycjonowanych fraz.

Dzięki niej otrzymujecie możliwość prześledzenia w wygodny sposób zmian pozycji fraz kluczowych w wybranym okresie, a także porównania pozycji fraz dla dwóch określonych dat. Szczegółowe informacje znajdziecie w punkcie 4 Instrukcji dla Pozycjonera oraz w zakładce FAQ.

Mamy nadzieję, że dzięki temu System stanie się dla Was jeszcze bardziej przyjazny.

Pozdrawiamy,

Zespół SeoPilot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czasy minęły bezpowrotnie, seopilotowi nie chodzi o wydawców tylko o pozycjonerów, gdyż seopilot sam jest wydawcą ze swoimi stronami.

Po co zarabiać 50% i oddawać drugą połowę wydawcom skoro można do systemu wprowadzić swoje strony i zarabiać 100% :)

Wystarczy spojrzeć na dwie rzeczy: strony będące w seopilocie (katy, spamidła na wp) i strony obecnie przyjmowane (kryteria jak dla onetu).

Nie wiem czy podobnie uważacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz seopilot.pl który zarejestrowany jest na Cyprze ma zablokowane konta, więc nie dostaniecie wypłaty :D

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Phone4u

Stawki, zaproponowane Twoim serwisom, odpowiadają ich obecnej wartości w naszym Systemie. Zapraszamy do ciągłej pracy nad nimi - wówczas, podczas kolejnej moderacji, może zostać zaproponowana wyższa stawka.

@ vastar0

Jeszcze raz powtarzamy, że cypryjski kryzys nam nie straszny, przelewy wykonywane są z polskiego rachunku bez zwłoki. Kto zlecał wypłaty - niech sprawdzi konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie strony. Dziwne troszkę stawki, bo portal ogłoszeniowy ma 70zł, a informacyjny niestety tylko 50, choć ten drugi jest moim zdaniem bardziej atrakcyjyny pod względem contentu. Czy te stawki mogą się zmienić?

dziwie się że zaakceptowałeś te stawki nie szkoda serwisu? w prolinku bez trudu byś to uzyskał przy mniejszej ilości linków.

Dla osób korzystajacych z seopilota polecam ten wpis .

https://blog.seo-profi.pl/matt-cutts-zapowiada-duzy-update-pingwina-a-juz16-lub-18-marca-update-pandy/#comment-7374

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanie z innej beczki zrobiłem sobie ostatnio wyszukiwarke Looky.pl i mam takie pytanie czy ktoś z was zajmował się kiedyś pozycjonowaniem wyszukiwarki ?. Wszelkie sugestie co do pozycjonowania mile widziane.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności