Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety chyba jest to koniec seopilota bo przy takich stawkach nikt im nie wstawi strony aby ją zniszczyli. A jak nie będą mieli czym pozycjonować to upadek bliski, no chyba że myślą o zmianach co zapowiadali wcześniej po tym zastrzyku gotówki co dostali.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo :D dostałem dzisiaj maila o podniesieniu stawki z 41zł na 50zł ! Tyle wygrać...

  • Like 1

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekło zamarza, u mnie też podnieśli.

O całe 13zł...

To chyba będzie ostatni miesiąc moich witryn z seopilotem, jakoś nie widzę sensu niszczenia witryn za to co dają.

Wspomniane wcześniej idące po SSLu zostały po ponownym zgłoszeniu niemal natychmiast odrzucone, pomimo zapewnień, że będzie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy ile tam stron jeszcze zostało. Pewnie zostało i to sporo bo dalej toto coś działa, a wydawało by się ze po tylu negatywnych opiniach każdy z progu da nogę. A jednak seopilot ma wszystko w du..ie, nowych stron jak czytam nie przyjmuje a działa. Na czym toto chodzi na własnych blogach czy jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że nie przyjmują stron - postanowiłem spróbować dodać 2 stronki, które bez problemu w Prolinku chodzą, żeby zobaczyć proponowane stawki. Nie zostały jednak zatwierdzone przez admina. Z tego co czytam, to fakt, że jeszcze w grudniu moja ostatnia strona u nich miała stawkę 51 zł za PR 2 to duży sukces był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić. Dodałem jedną stronę do pozycjonowania i z tego co widać są serwisy które są od początku, prawdopodobna własność tych stron to ich pracowników. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to faktycznie niema czym pozycjonować, system wydaje się być nie rozwijany poprostu jest to co jest a jak się ktoś zdecyduje na akceptacje strony za free praktycznie to ją dodadzą, ceny linków w pozycjonowaniu to minimum 24gr. co przy 200 linkach na podstronach z 0 PR daje nam 48 zł , a jak wiadomo nie przyjmują stron z 0 PR. Wnioski nasuwają się same seopilot się kończy.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się kończy co moje dwie strony wyświetlają jak to Oni ujeli "Sprawdzanie wydajności kodu"

0a16ed49691d905d.jpg

https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a16ed49691d905d.html

trzeba uciekać bo schodzi na psy dodałem 4 strony PR > 2 po wyświetlali reklamy przez 2-3 dni i odrzucili. Jeszcze dwie domeny są "Na weryfikacji"

Pozdrawiam

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałem się z taką "dziwną" sytuacjią, moja stronka odmówiła posłuszeństwa padł serwer sql, więc wysmarowałem maila do hostingu o usterce. Odpowiedziemi mi że prawdopodobnie moja strona padła ofiarą ataku DoS i zablokowali mi ip z którego moją stronę atakowano, stronka ruszyła, ale przestała wyświetlać reklamy, hmm coś mnie tkneło - sprawdziłem co to za ip zostało zablokowane ................ a tu ip SEOPilot :D :D :D status strony do weryfikacji, blokadę ip usunełem, reklam dalej nie ma. Generalni to SEO nieźle wypłukał mi stronkę z pagerank4 spadłem na 2 :D :D robię wypłatę tego co mam i będę się cieszył jak kasa dojdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Forumowicze!

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do Systemu nowe funkcje, zwiększające komfort i skuteczność pracy z Systemem SeoPilot.pl.

Po pierwsze, od dzisiaj dodając frazy kluczowe, Pozycjonerzy z jeszcze większą łatwością będą mogli sprawdzić ich konkurencyjność. W tym celu wystarczy wpisać lub wygenerować frazy dla wybranego Projektu, a System automatycznie dokona sprawdzenia ich konkurencyjności, po czym obok frazy pojawi się ikona symbolizująca jej trudność. Dzięki temu, pozycjonowanie z SeoPilot.pl stanie się dla was jeszcze prostsze i skuteczniejsze.

Po drugie, aby usprawnić dodawanie tekstów linków, wprowadziliśmy możliwość ich importu. Od dzisiaj możecie w prosty sposób zastąpić istniejące już teksty linków lub dodać nowe, kopiując je z pliku lub wpisując za jednym razem wszystkie, bez konieczności ich indywidualnej edycji. Z zasadami importu tekstów linków możecie zapoznać się w punkcie trzecim Instrukcji dla Pozycjonera.

Trzecią nowością w Systemie jest opcja generowania listy linków zakupionych dla wybranej frazy w formacie xlsx (plik Excel).

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w pozycjonowaniu,

Zespół SeoPilot.pl

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie tutaj i tak nie ma sensu - @SeoPilot.pl i tak wszystko ignoruje. Tak dbają o klienta, że szok. Nie wiem, czy to jeszcze rok pociągnie :) Chyba, że ktoś rzeczywiście jeszcze dodaje do tego serwisy.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko podniesienia stawek ;)

Seopilot wysyła jakieś pity czy coś? Jak się z Was rozliczać?

@nowy26

Stawki są regularnie podnoszone dla dla serwisów, które rozwiją się, dzięki czemu generują coraz większy dochód i tym samym, możemy im zaproponować wyższe Stawki. Dlatego też, prosimy nie "porzucać" swoich serwisów, gdy tylko zostaną zaakceptowane! Jeśli nie wkłada się pracy w aktualizację treści oraz podwyższania innych wskaźników, to z czasem bedą będą coraz mniej atrakcyjne dla naszych reklamodawców i w konsekwencji spowoduje to obniżenie stawki lub odrzucenie z Systemu.

Z związku z tym, że nie jesteśmy firmą zarejstrowaną w Polsce, lecz w innym kraju EU (Cypr), nie wystawiamy PIT-ów ani innych dokumentów potwierdzających osiągnięty dochód, gdyż nie jesteśmy uprawnieni do odprowadzania podatku dochodowego za Wydawców. Każdy Wydawca otrzymuje na swoje konto bankowe dokładnie taką kwotę, jaką zarobił w Systemie i sam jest zobowiązany rozliczyć się ze swojego dochodu zgodnie z polskimi przepisami podatkowymi.

Dodatkowe informację na ten temat można jeszcze znaleźć w zakładce: https://www.seopilot.pl/faq.html w pytaniu: Jak Wydawcy rozliczają dochód otrzymywany od SeoPilot LTD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności