Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z seopilota od paźdzernika zeszłego roku. Stawki dla dwóch serwisów w tym systemie z PR3 nie zmieniły się od listopada i wynoszą 84 i 74 zł. Wydaje mi się, że to uczciwe kwoty. W ostatnim czasie zgłosiłem kolejne strony, jedna z nich już przyjęta. Nie widzę lepszej alternatywy. Zamiast narzekać proponuję zabrać się do pracy nad kolejnymi stronami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z seopilota od paźdzernika zeszłego roku. Stawki dla dwóch serwisów w tym systemie z PR3 nie zmieniły się od listopada i wynoszą 84 i 74 zł. Wydaje mi się, że to uczciwe kwoty. W ostatnim czasie zgłosiłem kolejne strony, jedna z nich już przyjęta. Nie widzę lepszej alternatywy. Zamiast narzekać proponuję zabrać się do pracy nad kolejnymi stronami.

eeee Marketing szemrany? Czy jesteś szczęśliwcem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka tygodni będzie PR0 jak Google wyłapie że masz u siebie na stronie SWL-a.

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa funkcja: stop-słowa w adresach URL


Filtrowanie linków w trybie ręcznym wzbogaciliśmy o dodatkową funkcję - teraz możesz wybierać stop-słowa.

Po ich wprowadzeniu nasza wyszukiwarka linków w Twoich wynikach wyszukiwania nie będzie wyświetlała adresów URL zawierających określone przez Ciebie ciągi znaków. Dzięki temu wyszukiwanie odpowiednich dla Twoich potrzeb linków stanie się jeszcze bardziej precyzyjne.

stopslowa.jpg

Czytaj więcej:

https://www.seopilot.pl/instructions/optimizer.html

, punkt 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oszczędźcie na pozycjonowaniu! To ostatnia szansa :)

Do końca sierpnia doładujcie konto pozycjonera za co najmniej 700 zł netto, a otrzymacie 8% kwoty doładowania w prezencie.

Na naszej stronie znajdziecie

https://www.seopilot.pl/news_id79.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 10 czy TOP 3?

Teraz w Trybie Półautomatycznym sam możesz decydować do jakiego TOPu chcesz dążyć. Dla każdej frazy można wybrać TOP 1, TOP 3, TOP 5 i TOP 7 (domyślnie ustawiony jest TOP 10).

Czytaj szczegóły:

https://www.seopilot.pl/instructions/optimizer.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Korzystam z seopilota od paźdzernika zeszłego roku. Stawki dla dwóch serwisów w tym systemie z PR3 nie zmieniły się od listopada i wynoszą 84 i 74 zł. Wydaje mi się, że to uczciwe kwoty. W ostatnim czasie zgłosiłem kolejne strony, jedna z nich już przyjęta. Nie widzę lepszej alternatywy. Zamiast narzekać proponuję zabrać się do pracy nad kolejnymi stronami.

eeee Marketing szemrany? Czy jesteś szczęśliwcem?

Można powiedzieć, że jestem szczęśliwcem. Na tym forum chyba każdy, kto nie narzeka jest podejrzewany o marketing szemrany, kryptoreklamę i tym podobne rzeczy. Zamiast użalać się wolę pracować na kolejnymi serwisami, jeżeli jest ich dużo stawka wcale nie musi wynosi 250 zł za stronę z PR3.

z PR3 nie zmieniły się od listopada i wynoszą 84 i 74 zł.

To coś słabo cenisz swoje strony, jak cię satysfakcjonuje taka marnota pieniężna.

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież umieszczaniem tych modułów od SeoPilota u siebie na stronę po prostu ją zniszczycie w Google. Jeżeli komuś nie zależy na tym to za te 40 zł miesięcznie może się w "to bawić" :)

Pamiętam te stawki w okolicy 1000 zł miesięcznie na początku istnienia serwisu... :)

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności