Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dodany serwis do seopilota ma być wydajny skoro pakuje się do niego ponad 600 linków. Siłą rzeczy w ciągu roku normalne jest, że straci na wydajności i nie będzie efektywny. To system seopilota sprawia, że ucinane są stawki a w późniejszym rezultacie usuwanę są strony bo nie spełniają wymogów. Wg mnie system jest niedopracowany pod tym względem bo strona traci na swojej wartości i zasypywana jest linkami, których nie da się ograniczyć. Moja jedyna strona jaka przetrwała w Seopilocie do dzisiaj, ma PR3 ponad 600 linków seopilota a stawka uwaga...51 zł miesiąc. Wstyd na sali z tyloma linkami. Czas opuszczać szeregi "Seoklopa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że 600 linków na stronie z 30k+ podstron to mało, niektórzy dają o wiele mniej pieniędzy za link sitewide, czyli w waszym rozumieniu 30k+ linków.

I błagam, nie mierzmy wartości strony PR, bo to troszkę śmieszne jest :P Wartościowa strona to pojęcie bardzo względne.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodany serwis do seopilota ma być wydajny skoro pakuje się do niego ponad 600 linków. Siłą rzeczy w ciągu roku normalne jest, że straci na wydajności i nie będzie efektywny. To system seopilota sprawia, że ucinane są stawki a w późniejszym rezultacie usuwanę są strony bo nie spełniają wymogów. Wg mnie system jest niedopracowany pod tym względem bo strona traci na swojej wartości i zasypywana jest linkami, których nie da się ograniczyć. Moja jedyna strona jaka przetrwała w Seopilocie do dzisiaj, ma PR3 ponad 600 linków seopilota a stawka uwaga...51 zł miesiąc. Wstyd na sali z tyloma linkami. Czas opuszczać szeregi "Seoklopa"

Ty sie ciesz że masz tą stawke mi dziś odrzucili ostatnią stronę

738 linków na stronie wyssana z wszystkiego i nie spełnia wymogów mała wydajność.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem info, że za 3 dni zjedzie mi stawka ze 193 na 58. Będą to ostatnie 3 dni tej strony w systemie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodany serwis do seopilota ma być wydajny skoro pakuje się do niego ponad 600 linków. Siłą rzeczy w ciągu roku normalne jest, że straci na wydajności i nie będzie efektywny. To system seopilota sprawia, że ucinane są stawki a w późniejszym rezultacie usuwanę są strony bo nie spełniają wymogów. Wg mnie system jest niedopracowany pod tym względem bo strona traci na swojej wartości i zasypywana jest linkami, których nie da się ograniczyć. Moja jedyna strona jaka przetrwała w Seopilocie do dzisiaj, ma PR3 ponad 600 linków seopilota a stawka uwaga...51 zł miesiąc. Wstyd na sali z tyloma linkami. Czas opuszczać szeregi "Seoklopa"

Ty sie ciesz że masz tą stawke mi dziś odrzucili ostatnią stronę

738 linków na stronie wyssana z wszystkiego i nie spełnia wymogów mała wydajność.

I moją stronę też to pewnie czeka. Najpierw jest obniżanie stawek, a później w końcowym efekcie strona jest usuwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że mechanizm tego systemu (oceniania i wartościowania stron) pisali ludzie nie mający pojęcia o SEO. Lepiej dać 3 linki site wide nić 700 różnych rozrzuconych po stronie. Dobrać tematycznie i wtedy sprawdzać skuteczność. Zastanawiam się w jaki sposób jest mierzona skuteczność tych linków. Ja widzę, że na tych stronach linki były bardzo skuteczne, ale nie było ich 700!

No ale jak się bierze za pozycjonowanie 16 PLN to skąd ma być kasa na MOCNE linki z dobrych domen? Trochę mi to zaczyna przypominać pozycjonowanie z allegro.

Edytowane przez blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że mechanizm tego systemu (oceniania i wartościowania stron) pisali ludzie nie mający pojęcia o SEO. Lepiej dać 3 linki site wide nić 700 różnych rozrzuconych po stronie. Dobrać tematycznie i wtedy sprawdzać skuteczność. Zastanawiam się w jaki sposób jest mierzona skuteczność tych linków. Ja widzę, że na tych stronach linki były bardzo skuteczne, ale nie było ich 700!

No ale jak się bierze za pozycjonowanie 16 PLN to skąd ma być kasa na MOCNE linki z dobrych domen? Trochę mi to zaczyna przypominać pozycjonowanie z allegro.

Też dlatego niema określonych parametrów dla stron bo chłopaki cały czas się uczą a powiedzenie że strona musi być wartościowa i wydajna jest bardzo szerokie i dla każdego coś innego oznacza np. dla niektórych sam adres jest wartościowy.

I tym oto sposobem można przyjmować strony jakie się chce, i odrzucać też jakie się chce bez konkretnych powodów.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR3, wiek domeny 2005, normalna strona tematyczna dla ludzi, site wg Google: 76200 (!) Poza linkami SeoPilota są tam góra 0-4 linki wychodzące (z treści artykułów).

Po obecnej obniżce z 196 zł do 53 zł dni w SeoPilocie tej strony są policzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 16 zł top 10 "efekty".

Pozycjonowane 2 frazy z automatu.

Proszę bardzo dzisiaj usunięte linki na obu frazach za 160 zł. A codziennie przyrost nowych to teraz już wiadomo jak przebiega pozycjonowanie w seopilocie za maksymalnie 99zł.

Jest to nic innego jak pozycjonowanie linkami rotacyjnymi nie linkami stałymi, fraza osiągnie może top 10 ale przy najbliższym update google możemy spodziewać się zjazdu i to nawet poza 100.

Linki zakupione w pierwszym dniu dodania projektu już nie istnieją.

Z tego co zauważyłem pozycjonowanie z automatu dochodzi do magicznej kwoty za zakup linków dla jednej frazy którą jest 400 zł. I od tego momentu zaczyna się rotacja linków, wykasowywanie z pierwszych dni po dodaniu projektu, oczywiście nowe są dalej zakupywane.

Frazy po 2 miesiącach pozycjonowania są w okolicy 380 pozycji.

Temat przeniesiony można dodawać własne doświadczenia.

https://www.forum.opt...a-w-seopilocie/

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz Seopilot bawi się ze mną w kotka i myszkę. Od dwóch dni wyskakuje mi info - "Zapewnij możliwość indeksacji" , serwis przechodzi bez problemu indeksację, potem test wydajności. Po weryfikacji znów wraca do statusu "Zapewnij możliwość indeksacji". Zabieram stronę i spadam, szkoda mojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów z indeksacją nigdy nie miałem (może to jednak wina serwerów i ich konfiguracji skoro się zdarzają), ale ze stawkami lecą w ... wiadomo co.

Zostawiłem już tylko dwa serwisy z początkowych pięciu. Ostatnio usunąłem dobrą, zadbaną stronę, która w sieci jest od ponad 6 lat, prowadzona ręcznie (autorskie, unikalne wpisy, autorski skrypt), PR3, site xx k i po ostatniej zmianie zaproponowali 43 zł na miesiąc ;]

Po 3 dniach od tej wiadomości nie pozostało mi nic innego jak usunąć stronę z systemu.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności