Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

O wiele prościej by było gdyby Seopilot napisał wprost jakie obecnie ma zapotrzebowanie, jakich serwisów potrzebują, jaka tematyka, jakie parametry. Nie wiem po co robić z tego taką wielką tajemnice, wszyscy na tym tracą, głównie czas - my na kolejne próby kończące się odrzuceniem, a system na odrzucanie coraz to kolejnych stron.

A co do obniżania stawek - ludzie już dawno pisali ,że projekt będzie dążył do upadku. Obniżanie stawek, jest tylko przyznaniem się do tego, że nie jest najlepiej i trzeba ciąć gdzie popadnie.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że to było widać od razu, ale dlaczego taką politykę seopilot sobie założy ni cholery pojąć nie mogę. Najpierw ceny wypakował takie że jak zobaczyłem wycenę to mało co oczy z orbit mi nie wyszły teraz poobniżał do takiego stopnia, że nikt mądry nie będzie trzymał w miarę dobrych domen w systemie. Zadnej logiki ani przyjmowaniu domen, ani we wcześniejszej wycenie ani w teraźniejszych obniżkach.

Ukraińska ruletka czy co ? A może seopilot to część planu googla Tuska i Ruskich. Trzeba pomysł podsunąć Maciarewiczowi :)

Edytowane przez maqriusz182
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku założeniem seopilota było przyjmownie stron z wyższymi stawkami aby je póżniej obniżać aż do usunięcia z systemu. Dlatego nie są podawane parametry jakie powinien spełniać serwis, wtedy mieliby kłopot jeśli chcieliby się go pozbyć co jest z góry założone bo po pewnym czasie boot google klasyfikuje taki serwis jako farme linków. I wtedy dla seopilota staje się bezużyteczny.

Jeśli podaliby parametry, serwisy tworzone by były pod seopilota aby spełniały te warunki i wtedy mieliby problemy z pozbyciem sie takiego serwisu, a tak krótka piłka mało wydajny i żegnamy.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz krzysiekmat jest w takim "założeniu" oczywiście logika tylko skoro obniżają ceny bo serwis został "wyssany" to w celu zrobienia miejsca na nowe serwisy, a nowych serwisów (dobrych jakościowo) nie przyjmują, weryfikacje przechodzą gówniane serwisy.

Jak kolwiek by tych dziwacznych działań seopilota nie tłumaczył na nszym rynku już seopilot zahaczył o brzoze, teraz powoli sie obraca na prawe skrzydło aby za chwile pierdp...nąć brzuchem do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest logiczne że nie zaproponują za serwis np. (pagerank2) 50zł na start i nie powiedzą Ci jak serwis będzie się dalej rozwijał aby być wydajniejszy to podniesiemy panu stawki bo na wstępie byś ich olał. A tak dadzą większą stawke ty akceptujesz, zapakują linki i po niecałym mesiący jadą z ceną, myślisz okej zaczynasz pracować nad serwisem oni robią wymianę linków i znów pakują tym razem więcej, ty starasz sie podnieść jakość serwisu google indeksuje i znów stawka zjazd niżej bo nie podniosą Ci stawki jak już linki sprzedane po cenie tej kiedy zapakowali, to nawet jakby pagerank wzrósł i tak nie odczujesz wiadomo jak ktoś wykupił gdy strona miała 0 a teraz ma na niej link i wzrosła do np. pr3 to i tak nie dopłaca do tego bo kupił jak było 0 i teraz ostatni manewr znów zjazd gdy sporo podstron uzyskało wyższy page rank i zapakowanie full linkami po najwyższych cenach a Tobie płacą najmniej wtedy, a ty dalej pracujesz i myślisz co jest nie tak o co biega i nagle dostajesz email serwis po ponownej indeksacji jest mało wydajny i niemoże dalej uczestniczyć w systemie

Mam nadzieje że troszkę sprawa się wyjaśniła.

Zapominiałem dopisać

Jestem ciekaw czy znajdzie się choć jedna osoba która zakupiła miejsce na link w serwisie X np. w marcu i ma go do dziś bo podobno to system linków stałych ?.

Co jest mało prawdopodobne przy takiej rotacji serwisów i sposobie pozycjonowania o czy wcześniej już pisałem.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

Z związku z pojawiającymi się ostatnio pytaniami dotyczącymi zasad przyjmowania oraz oceny serwisów Wydawców przez nasz System, chcielibyśmy przedstawić czym się kierujemy przy doborze miejsc reklamowych oraz jakie cele stawiamy naszym Wydawcom.

Głównym celem Systemu SeoPilot jest przyciąganie do Systemu wartościowych, zaufanych serwisów linkujących, tak aby wyniki osiągane przez naszych reklamodawców były maksymalnie wysokie.

Dlatego też każdy dodawany do Systemu serwis jest poddawany wnikliwej pierwotnej moderacji mającej na celu określenie czy parametry, które posiada, odpowiadają kryteriom postawionym przez System. Podczas pierwotnej moderacji bierzemy pod uwagę ponad 30 parametrów i na podstawie nich podjęta zostaje decyzja, czy dany serwis ma szanse być efektywnym z punktu widzenia SEO, oraz jaka Stawka zostanie mu zaoferowana.

Zarówno podczas pierwotnej, jak i w czasie wtórnej moderacji bierzemy pod uwagę m.in.:

- ilość zaindeksowanych stron,

- ilość stron z kodem,

- częstotliwość aktualizacji (indeksowania) stron serwisu,

- ilość linków wychodzących,

- zawartość treści oraz częstotliwość jej aktualizacji i przyrostu,

- PR serwisu oraz jego stron,

- wiek domeny,

- obecność w DMOZ,

- ranking Alexa,

oraz wiele innych.

Serwisy, które spełnią kryteria Systemu i zostaną przyjęte są następnie poddawne regularnie przeprowadzanej moderacji wtórnej. Ma ona na celu stały monitoring jakości i efektywności stron linkujących. Na tym etapie powtórnie analizowane są parametry jakości serwisu, czyli sprawdzane są te same wskaźniki, co przy moderacji pierwotnej, poza tym badany jest także potencjalny popyt na linki wychodzące z danego serwisu oraz ich rzeczywista efektywność.

W ocenie serwisów Wydawców pomagają nam także nasi Pozycjonerzy, którzy mają możliwość złożenia reklamacji na każdy serwis lub stronę linkującą, które według nich nie odpowiadają ich wymaganiom i potrzebom.

W zależności od zmieniających się wskaźników, Stawka za serwis może zostać obniżona, podwyższona lub pozostać bez zmian.

Oczywiście jest rzeczą naturalną, że każdy serwis powinien cały czas się rozwijać, treść powinna być regularnie aktualizowana i jej przyrost powinien być odpowiedni, gdyż tylko z takiego zaufanego, stworzonego dla ludzi serwisu, można uzyskać maksymalną efektywność linków wychodzących, a co za tym idzie - maksymalnie wysokie rezultaty pozycjonowania. Za takie właśnie serwisy jesteśmy gotowi oferować bardzo wysokie Stawki. Jeśli proces rozwoju serwisu jest zaniedbywany, może to skutkować niemożliwością dalszego uczestnictwa w Systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę bardzo mamy kryteria tylko jak to się ma do wcześnejszych wypowiedzi nie ważny page rank, nie ważna ilośc linków wychodzących itd.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ma tak do rzeczywistość:

Jedne z serwisów"nie moj" ja wyaliłem już wszystko z tego nielota miał sobie stawkę 300 zł i pr 3. Po ostatnim "updejcie" dostał pr5. W nielocie stawaka ani pr nie zmieniał się bardzo długo a dzisiaj dziewczyna do mnie pisze że seopilot jej stawke obniżył do 90 zł. To taka nagroda za rozwijany serwis i wzrost pr.

W odniesieniu do wypowiedzi szanownego seopilota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności