Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Na próbę dodałem jeden z serwisów do systemu. Wyceniono go na 300zł/miesięcznie, wszystko poszło sprawnie, weryfikacja, dodanie kodu i akceptacja trochę trwała (3 dni) ale już wszystko działa.

Testuje również pozycjonowanie na testowym budżecie 50zł poprzez seopilot i zobacze jakie będą efekty, podzielę się nimi.

Na sprzedaż Skrypty PHP, oferujemy gotowe portale z aplikacją mobilną. Wielojęzyczne, zintegrowane z 6 systemami płatności, logowanie facebook/google, mapy google/openstreetmaps, SMS, PUSH i intuicyjnym panelem administratora. W ofercie: skrypt ogłoszeń jak OLX, skrypt nieruchomości jak otodom, skrypt ogłoszeń pracy, baza noclegowa, katalog firm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zauważył, żeby jakaś Wasza strona z zainstalowanym kodem Seopilota miała problem ze wzrostem PR? Mam taką sytuacją - strona w sieci od 5 lat, nie linkowałem do tej strony dawno i odkąd pamiętam miała PR2 - w maju wrzuciłem Seopilota, zacząłem linkować z dobrych serwisów, predict Page Rank wzrósł ładnie do 4 (korzystam od lat z https://www.seomaster...-prediction.php i ZAWSZE się zgadzało), a PR nadal stoi 2.

Mam kilka innych stron bez Seopilota i tam elegancko co mniej więcej kwartał PR rośnie (przy działaniach identycznych z wyżej opisaną stroną...).

Edytowane przez michumasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mniej więcej kwartał PR rośnie

Hmm, jeżeli te strony masz od 5 lat i co kwartał im "rośnie" to chyba już dawno poza skalę wyjechałeś.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest problem z podniesieniem pr dla stron to jest normalne. Nie wiem czego oczekujecie gdy nagle pojawia się na stronie 350 linków wychodzących lub więcej, i tak jest dobrze że nie spada.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bold - masz racje :) Lepiej stawiać na taką niewiadomą :)

A mi się wydaje że to bez znaczenia, bo skoro zawieszą wysoko poprzeczkę i ktoś nawet jak będzie robił serwis pod nich ją przeskoczy tzn że ma serwis o wysokich parametrach nadający się do pozycjonowania innych stron. Przecież to beż różnicy, efekt końcowy ten sam.

468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W górę tak szybko nie pójdzie jak wcześniej poumieszczane były linki to po cenach sprzed wzrostu PR i jeśli są przedłużane dalej to nawet jak wzrośnie to się nic nie zmieni ani dla wydawcy ani pozycjonera. Wzrost możesz zanotować dopiero gdy ktoś zrezygnuje z linku i wtedy nowy kupujący już kupuje po wyższej cenie.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszła strona z PR 2 ktora od pół roku jest w Internecie.

A wyjawisz ile masz zaindeksowanych site przy tej stronie? Też ostatnio inna moja młoda stronka (z maja tego roku) wskoczyła na PR2, z nudów spróbowałem ją dodać do Seopilota i aż nie spadłem z krzesła jak przeszło od razu przez weryfikację bota (wcześnie ta strona przy PR1 od razu nie przechodziła) - no ale potem po godzinie od zainstalowania kodu odrzucili - na 100% za mały site (trochę ponad 200).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności