Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu/maju tego roku zgłaszałem taką sytuację. Po kilku wyjaśnieniach i udowodnieniu, ze jestem właścicielem domeny (wrzucałem jakieś pliki, chyba to były pliki instalacyjne seopilota) przyznano mi dostęp do systemu. Napisz u nich w dziale pomocy. No ale teraz wszystko się zmieniło, więc mogą Cię olać ;) Odpiszą, ale nic nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrFrog Wypłaty są na drugi dzień, czasem tego samego dnia. Wycena zależy od serwisu, ale raczej mało nie dają, jeżeli już uda ci się zostać przyjętym.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć, że zostałem świetnie potraktowany przez support. Miałem trochę pytań/problemów jako wydawca, niemal natychmiast dostawałem wyczerpujące odpowiedzi w cierpliwym tonie :) Co prawda dopiero czekam na rozpatrzenie mojej strony, to i tak reakcja supportu bardzo na plus.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Coraz bardziej surowsze co do jakości, chociaż różnie to bywa jeszcze nikt nie rozgryzł jakie warunki musi spełniać serwiś a oni nie ujawniają, ogólna i lakoniczna odpowiedź jest zawsze.

Serwis musi być dobry :) i jakościowy.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą jakością jest ciekawie.

Jako Wydawca

Dodałem jako wydawca trzy strony. Dwie PR3 i 4 - zostały przyjęte. Dodałem następnie kolejna stronę z PR3 6 letnia tematycznie od początku to samo. Jest w DMOZIE i dodatkowo pojawia się na kilku gov bez mojej ingerencji. Nie przyjęli.

Jako Pozycjoner

Dodałem jeden projekt żeby sprawdzić jakość serwisów na których będą linki. Po dwóch tygodniach skasowałem. 80% to beznadziejne fora i strony tak cienkie, że wstydziłbym się je prowadzić.

Nie wiem czym się kierują, ale z pewnością nie jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest ta tajemnica chodzi im o wydajność strony. Jak czesto jest indeksowana itd.

A to że jest pełno stron typu subdomena i inne takie to już wiadomo od dawna i niema w czym wybierać.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności