Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wierzysz w to co mówi Seopilot? Oni sami chyba nie wiedzą co przyjmować. Skoro przyjmują tak wyjątkowe serwisy, to czemu jak sobie zrobiłem pozycjonowanie, to mój link pojawiał się na podstronach precli, na podstronach o zerowym page ranku?

Już dawno wyrosłem z takich bajek.

Mi teraz pozycjonują na samych zerowych podstronach po 65 dniach pozycjonowania pozycja w przedziale 400 - 500.

@maqriusz182 i ten przykład potwierdza to co napisałem wyżej.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiekmat masz chyba coś nie tak z tą stroną bo to jest niemożliwe, może siedzi w jakimś filtrze albo coś.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiekmat masz chyba coś nie tak z tą stroną bo to jest niemożliwe, może siedzi w jakimś filtrze albo coś.

Nie siedzi w żadnym filtrze tak sobie skacze z przedziału 290 - 350 do 400 - 500 po ostatnim update kiedy to właśnie seopilot już pozycjonował i była w przedziale 100 - 200

i zaczeły sie manewry wykasowywania linków i to spore wykasowywania i zastępowania teraz podstronami 0.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...badany jest także potencjalny popyt na linki wychodzące z danego serwisu...

tutaj jest odpowiedź na pytanie dlaczego mimo wzrostu parametrów i jakości serwisów otrzymują one coraz mniejsze stawki - w tym systemie jest coraz mniej chętnych na kupowanie linków ponieważ narasta przekonanie o jego niewielkiej skuteczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastał ten czas, gdzie dobrowolnie wycofuję stronkę.

Strona w chwili przyjmowania do systemu miała zaoferowane: 367,25 PLN.

W chwili obecnej ma 54 PLN. Dodam, że za ok. 700 linków. (czyli mam ok. 14% pierwotnej wartości :D)

By nie przedłużać i wyliczać statystyki powiem - że 54 PLN jest za serwis z ponad 100k site. I TOP20 na frazę "forum".

Myślę, że jest to obraz jak bardzo są "cenione" mocne strony. Za 54zł/mc szkoda osłabiać serwis tyloma linkami...

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folder z numerem który wgrałeś na serwer od seopilota i tam masz plik nie ten SeoPilotClient.php, a jak dobrze pamiętam chyba z rozszerzeniem .db otwierasz w notatniku i masz jakie i ile.

  • Like 1

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, choć mogę się mylić. Bo to tylko są moje obserwacje i doświadczenia jakie zaobserwowałem, po niecałym roku korzystania z usług seopilota.

Jestem w szoku dziś automat zapakował mi 32 linki na zerowych podstronach na jedną frazę.

Chyba wpadne w ten filtr.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności