Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do was pytanie z innej beczki zrobiłem sobie ostatnio wyszukiwarke Looky.pl i mam takie pytanie czy ktoś z was zajmował się kiedyś pozycjonowaniem wyszukiwarki ?. Wszelkie sugestie co do pozycjonowania mile widziane.

Looky jest oparte na bingu, co jest napisane na ich stronie.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba no satwki są rewelacyjne. Wczoraj zostałem poproszony o pomoc zainstalowania kodu. Wchodzę w panel seopilota i moim oczkom ukazał się widok .. domena pr 4 stawka 40 zł. Wiecie co zrobiłem? Zaproponowałem pani że zapłace jej 60 zł co miesiąc za mój link/baner z opisem. I powiem więcej od dzisiaj zaczynam szukć stron z dużym pr w seopilocie i wszystkim bede proponował to samo :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy czy strona zostanie zaakceptowana w systemie? Przy pierwszej próbie moja strona miała prawdopodobnie zbyt niski PR, obecnie zgodny z regulaminem, ale podczas ostatniej próby nadal nie przeszła rekrutacji do systemu. Mowa o https://marvel-heroes.pl/

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są chyba stawki stosowne do odpowiedniego PR Twojej strony, ale jakoś teraz jestem ciekaw, czy będą wypłacalni, bo skoro niektórzy pisali, że dawniej kilka stów można było wziąć. Mam dwa dobre portale regionalne, czesto aktualizowane, autorskie teksty i około 70zł za jedną.. W sumie lepszy rydz, jak nic..

Po jakim czasie można dokonać wypłaty z systemu?

Dodałem się gdzieś po 10-tym marca - tzn zostałem zaakceptowany i ile trzeba czekać na wypłatę?

Pozdrawiam!

Nowoczesne Ogłoszenia Jasło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

miło nam poinformować Was, że wprowadziliśmy nowe udogodnienie dla naszych Webmasterów.

Jeśli macie trudności z instalacją kodu Boksu Reklamowego możecie zwrócić się do naszych specjalistów - oni zrobią to za Was bezpłatnie. Szczegóły znajdziecie w punkcie 3 Instrukcji dla Wydawcy i w zakładce FAQ.

Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Państwo powiecie na podrabianie swoich testów? Pani Marta chciała zrobić wiarygodny test, który miał pokazać, czy warto korzystać z Państwa SWL-i. Test został sfalsyfikowawny. Czy to oznacza, że boją się Państwo faktycznej mocy swoich linków? Cieszę się, że Pani Marta ujawniła sprawę na światło dzienne, potencjalni nabywcy mają teraz "trudny orzech do zgryzienia".

baner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że SP już sam siebie umieszcza w boksach reklamowych ;) Czyżby nie było chętnych?

1465442.jpeg

Edytowane przez vastar0

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności