Jump to content

Recommended Posts

@Lesiu - ten błąd już wykryliśmy. Dziś będzie w paczce ale trzeba będzie skopiować szablony zenbloga łącznie z tym folderem libs

JoomLab - biznesowo jest to nie do zrealizowania, bo nie utrzymalibyśmy kilkuosobowej firmy z subskrypcji. Nawet gdyby 100 osób wykupywało tę najmniej korzystną subskrypcje za 32pln to daje nam kwotę 3200. Prawie każdy z Was prowadzi biznes i wiecie, że to się nie da. Nikogo nie zmuszamy do wykupowania subskrypcji czy nowych paczek VIP, które zamierzamy nadal wypuszczać. Stare oczywiście będziemy naprawiać ale bez uzupełniania o nowe miejscówki, tak jak roimy już od początku poprzedniego roku.

Z ciekawostek : jak jakiś szablon przestaje działać, to w 80% jest do naprawienia i my to robimy ale 20% z nich staje się bezużyteczna albo z punktu seo albo np. strona padła i dlatego je usuwamy.

Tak jak już napisałem. Paczka składa się na początku z 50 miejscówek ale jak strony padają to należy się pogodzić z tym, że będzie z czasem coraz mniej szablonów w paczce. Ceny zostaną zmienione aby stare paczki komuś opłacało się kupić mimo mniejszej liczby szablonów po prostu będzie się płaciło za liczbę szablonów w paczce - będzie to bardziej sprawiedliwe - tylko technicznie musimy to ogarnąć.

Dziś oprócz tych problemów z polskimi znakami w paczce darmowych szablonów web20 w zenblogu, dodamy dziś też plik:

!copy_all_web20_to_one_directory.bat po rozpakowaniu (vipów EN) do Progs plik ten będzie w Progs/Templates

Uruchomienie go spowoduje przekopiowanie wszystkich szablonów vip do jednego folderu all_web20

Edited by sebau

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W tym momencie chyba żartujesz. Mam wszystkie paczki, płace aktualizacje i mam kupować kolejne? To za co place aktualizacje? Niech zrobią paczki jednorazowe kupujesz "tak jak jest" przestają działać

Pewnie działy. Ale czy po pewnym czasie  od wydania, gdzie w sumie wiadomo, że wiele się zmieniło, nadal oferowane 100 gdzie działa 50 powinno być sprzedawane w cenie 100? Naprawdę to jest fair wobe

sqor koszt wszystkich paczek ponad 4000 zł kwota wystarczająca aby kogoś motywować do pracy, naprawdę nie brnij dalej w swoją bezsensowną teorie. Było by dobrze aby nie pojawiali się nowe paczki przed

Posted Images

Cały czas problem z polskimi znakami w zagranicznych paczkach.

Nie działa też szablon demotywatorów. A działał w wersji 3.0. Wywala:

Executing action ProjectInProject  Variablecaptcha_param does not exist in current project

Edited by Lesiu

Pamiętam jak kupiłem vipy i miałem ten sam problem to pisałem do sebau to otrzymałem informację że ta opcja pl znaków jest dodatkowo płatna i płaciłem za tą opcję. Nie wiem czy nadal to obowiązuje bo to było że 3-4 lata temu. Więc teraz to już pytanie do @sebau musi potwierdzić czy nadal tak jest?

Edited by dοmin

z polskimi znakami w szablonach web20 zenbloga zostalo to poprawione kilka dni temu, tylko trzeba nadpisac stary plik init - nowym z szablonów zenbloga.

Co do demotywatorów - to rzeczywiście był błąd przy nowej recaptcha - ale został naprawiony i dziś już będzie działał

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

@Lesiu - po prostu nie wszedzie został jeszcze rozpropagowany - jest on w dobrej wersji w szablonach zenbloga czyli tą wersją z vipów akurat sobie go nadpisałeś. Z czasem do wszystkich paczek go wstawimy, bo zmiana jest na tyle mała, że nie robiliśmy aktualizacji we wszystkich zipach. Na ten moment pobierz go z zenblog_templates i na koniec go wrzuc do swoich libs.

@sebau Z której paczki mam to init wstawić, by działało? Nie piszesz jasno, w której paczce jest poprawny init.

Edit: Dobra, już sam znalazłem. Trzeba wziąć init z paczki ZENBlog_templates4.05pl.zip

Edit2: Czy u Was VIP15PL też ma tak żenującą skuteczność? To nowa paczka, a zakłada mi 19/50 profili.

Edited by Lesiu