Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

@Lesiu - ten błąd już wykryliśmy. Dziś będzie w paczce ale trzeba będzie skopiować szablony zenbloga łącznie z tym folderem libs

JoomLab - biznesowo jest to nie do zrealizowania, bo nie utrzymalibyśmy kilkuosobowej firmy z subskrypcji. Nawet gdyby 100 osób wykupywało tę najmniej korzystną subskrypcje za 32pln to daje nam kwotę 3200. Prawie każdy z Was prowadzi biznes i wiecie, że to się nie da. Nikogo nie zmuszamy do wykupowania subskrypcji czy nowych paczek VIP, które zamierzamy nadal wypuszczać. Stare oczywiście będziemy naprawiać ale bez uzupełniania o nowe miejscówki, tak jak roimy już od początku poprzedniego roku.

Z ciekawostek : jak jakiś szablon przestaje działać, to w 80% jest do naprawienia i my to robimy ale 20% z nich staje się bezużyteczna albo z punktu seo albo np. strona padła i dlatego je usuwamy.

Tak jak już napisałem. Paczka składa się na początku z 50 miejscówek ale jak strony padają to należy się pogodzić z tym, że będzie z czasem coraz mniej szablonów w paczce. Ceny zostaną zmienione aby stare paczki komuś opłacało się kupić mimo mniejszej liczby szablonów po prostu będzie się płaciło za liczbę szablonów w paczce - będzie to bardziej sprawiedliwe - tylko technicznie musimy to ogarnąć.

 

Dziś oprócz tych problemów z polskimi znakami w paczce darmowych szablonów web20 w zenblogu, dodamy dziś też plik:

!copy_all_web20_to_one_directory.bat po rozpakowaniu (vipów EN) do Progs plik ten będzie w Progs/Templates

Uruchomienie go spowoduje przekopiowanie wszystkich szablonów vip do jednego folderu all_web20

 

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas problem z polskimi znakami w zagranicznych paczkach.

 

Nie działa też szablon demotywatorów. A działał w wersji 3.0. Wywala:

Executing action ProjectInProject  Variablecaptcha_param does not exist in current project

Edytowane przez Lesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kupiłem vipy i miałem ten sam problem to pisałem do sebau to otrzymałem informację że ta opcja pl znaków jest dodatkowo płatna i płaciłem za tą opcję. Nie wiem czy nadal to obowiązuje bo to było że 3-4 lata temu. Więc teraz to już pytanie do @sebau musi potwierdzić czy nadal tak jest?

Edytowane przez dοmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polskimi znakami w szablonach web20 zenbloga zostalo to poprawione kilka dni temu, tylko trzeba nadpisac stary plik init - nowym z szablonów zenbloga.

 

Co do demotywatorów - to rzeczywiście był błąd przy nowej recaptcha - ale został naprawiony i dziś już będzie działał

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu - po prostu nie wszedzie został jeszcze rozpropagowany - jest on w dobrej wersji w szablonach zenbloga czyli tą wersją z vipów akurat sobie go nadpisałeś. Z czasem do wszystkich paczek go wstawimy, bo zmiana jest na tyle mała, że nie robiliśmy aktualizacji we wszystkich zipach. Na ten moment pobierz go z zenblog_templates i na koniec go wrzuc do swoich libs.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebau Z której paczki mam to init wstawić, by działało? Nie piszesz jasno, w której paczce jest poprawny init.

 

Edit: Dobra, już sam znalazłem. Trzeba wziąć init z paczki ZENBlog_templates4.05pl.zip

Edit2: Czy u Was VIP15PL też ma tak żenującą skuteczność? To nowa paczka, a zakłada mi 19/50 profili.

Edytowane przez Lesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności