Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

@bkartol - w folderze Progs/libs powinno być dużo plików typu en3,en4, pl6, de3 itd. Może ich tam nie masz....

Jak rozpakowujemy paczki  vip to najlepiej rozpakowywać paczki do folderu Progs - to wtedy wszystko powinno wskoczyć tam gdzie trzeba. Jeśli to nie pomoże, to wejdź na zptemplates i kliknij czat w prawym dolnym rogu, to rozwiążemy zagadkę :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązaliście te problemy ze skutecznością?

u mnie to samo co u użytkowników wyżej - tragiczna skuteczność i znacznie wolniejsze działanie, niezależnie od poczty, testowałem na swojej i na o2

wszystkie pliki wrzucone tam gdzie trzeba 

w logach sporo błędów typu "Executing action ProjectInProject Failed to process"

wersja ZP 5.9.8.1

Edytowane przez pan od seo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pan od seo wejdz na zptemplates i kliknij w chat i tam napisz to porozmawiamy online. Pewnie coś jest u Ciebie źle ale daj szansę pomóc :)

Dodatkowo wczoraj też poprawialismy recaptcha_pic aby dzialala lepiej ze starszymi wersjami zenonami. Jednak najlepiej wejdz na chat to mogę sprawdzić co się tam stało...

Edytowane przez sebau
  • Like 1

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kevin19x jest tak jak napisał kamilp7

 

P.S. Dziś oprócz poprawek w panelu wrzuciliśmy obsługę invisible captcha - czyli tej najnowszej recaptcha

 

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna poprawka w recaptcha. Juz jest w panelu. Tym razem przy sprawdzaniu ponownego wysłania recaptcha. Warto pobrać ten poprawiony szablon.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w zenblogu w ostatnich dniach dodaliśmy około 10 nowych platform blogowych - proponuje dziś po 16:00 pobrać szablony

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 

Mam pytanie o VPS. Ostatnie 2 lata korzystałem z mintshosta i byłem zadowolony jednak od 2 tygodni mam straszne problemy - zawiesza sie i wywala na zenku.

Jakiego sensownego VPSa bysie polecili na 5 wątków?

Zależy ile chcesz miesięcznie na tego VPSa wydać.

 

Generalnie VPS i ZP to kiepski pomysł (ale dla 5 wątków może da radę). Testowałem vpsy na proxmox, vmware esxi, solusvm, virtualizor etc. Na każdym wydajność ZP była kiepska w porównaniu do instalacji windowsa bezpośrednio na dedyku.

 

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest dedyk (jak sie dobrze poszuka to się znajdzie dedyka w cenie VPSa z windowsem).


Jak ma być niedrogo i dobrze to dedyk stąd za $30 miesięcznie::
https://www.wholesaleinternet.net

Instalacja virtualizora, zrobienie VPSa (albo 2-3) z windowsem. Na takim dedyku za $30 pójdą 2 VPSy z GSA lub podobnym softem + ZP, albo Xneolinks + ZP, serwerownia nie bulletproof.

Albo tutaj:
https://oneprovider.com/dedicated-servers/paris-france
Dedyki od 25 euro w górę mają KVM/IPMI czyli można sobie zainstalować windowsa na czysto na takim serwerze. Serwerownia online.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jaka jest teraz cena za zenblog? jest jakaś zniżka dla użytkowników PiO? B)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności