Jump to content

DreamStudio

Forumowicze
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About DreamStudio

 • Birthday 12/24/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://studiotypo3.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2,390 profile views
 1. Co jeśli, ktoś zamówił paczkę PL dostał paczkę ENG a następnie po konwersacji z supportem otrzymał poprawną paczkę PL. Dostanie taka osoba aktualizację czy trzeba znowu pisać do supportu? da się to jakoś sprawdzić jaką mam przypisaną paczkę?
 2. Czy w nowej wersji nie miało być dodatku pomagającego pisać makrosy? bo z tego co pamiętam już pokazywano go kawał czasu temu że trwają testy alpha.
 3. To w jaki sposób mogę usunąć linki na których był google bot więcej niż te 5 razy? bo z panelu nie widzę takiej opcji.
 4. Ma ktoś problem z tym, że wpisy się nie usuwają chociaż osiągnęły maksymalna ilość wejść google bota?
 5. Dzięki, miałem na myśli " narzędzie pomagające budowanie / poprawianie makrosów?" obecnie jest to IMO straszna masakra bo brakuje mi debugowania i szczerze czekam na nowe usprawnienie.
 6. Ile domen może być podpięte pod jedną licencje? (jeden panel == jedna domena do indeksacji?)
 7. Na stronie widziałem, że jest w wersji premium, najważniejsze że działa Mam jeszcze pytanie, używa ktoś add Url beta z xneo premium? mi to nie chce działać (działa program ale nie dodaje), wygląda fajnie (rozumiem, że dodaje w Google submit url do indexacji a do tego pewnie obsługuje recapcha np z antigate). Czy komuś to działało kiedyś? ktoś wie może czy będą rozwijać tą funkcjonalność?
 8. Odnośnie moich problemów: support musiał zrestartować licencje - teraz działa. Zaznaczam, że miałem ostatnio przesiadkę z licencji standard do premium (info dla potomności)
 9. Zrobiłem po chamsku, reinstalacja - i użycie kolejnego klucza i działa. MaxPan: następnym razem postąpię zgodnie z twoją instrukcją, dzięki. Edit: Niestety po rozpoczęciu wysyłania postów mam ten sam problem, teraz testuje nowy project, może tutaj jest jakiś błąd.
 10. Problem się sam pojawił, soft był odpalony przychodzę dziś do pracy a tam z 200 okienek z prośbą o email i licencje, po restarcie dalej działa źle, - mam tylko raz odpaloną licencję. Spróbuje przeinstalować - zobaczymy, napisałem też do supportu - dam znać jak rozwiąże problem.
 11. DreamStudio

  ZenBLOG

  Jaka jest teraz cena za zenblog? jest jakaś zniżka dla użytkowników PiO?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy