DreamStudio

Forumowicze
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About DreamStudio

 • Birthday 12/24/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://studiotypo3.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2,289 profile views
 1. Co jeśli, ktoś zamówił paczkę PL dostał paczkę ENG a następnie po konwersacji z supportem otrzymał poprawną paczkę PL. Dostanie taka osoba aktualizację czy trzeba znowu pisać do supportu? da się to jakoś sprawdzić jaką mam przypisaną paczkę?
 2. Czy w nowej wersji nie miało być dodatku pomagającego pisać makrosy? bo z tego co pamiętam już pokazywano go kawał czasu temu że trwają testy alpha.
 3. To w jaki sposób mogę usunąć linki na których był google bot więcej niż te 5 razy? bo z panelu nie widzę takiej opcji.
 4. Ma ktoś problem z tym, że wpisy się nie usuwają chociaż osiągnęły maksymalna ilość wejść google bota?
 5. Jakie domeny i gdzie kupujecie pod indexer? .ovh?
 6. Dzięki, miałem na myśli " narzędzie pomagające budowanie / poprawianie makrosów?" obecnie jest to IMO straszna masakra bo brakuje mi debugowania i szczerze czekam na nowe usprawnienie.
 7. Ile domen może być podpięte pod jedną licencje? (jeden panel == jedna domena do indeksacji?)
 8. Na stronie widziałem, że jest w wersji premium, najważniejsze że działa Mam jeszcze pytanie, używa ktoś add Url beta z xneo premium? mi to nie chce działać (działa program ale nie dodaje), wygląda fajnie (rozumiem, że dodaje w Google submit url do indexacji a do tego pewnie obsługuje recapcha np z antigate). Czy komuś to działało kiedyś? ktoś wie może czy będą rozwijać tą funkcjonalność?
 9. Odnośnie moich problemów: support musiał zrestartować licencje - teraz działa. Zaznaczam, że miałem ostatnio przesiadkę z licencji standard do premium (info dla potomności)
 10. Zrobiłem po chamsku, reinstalacja - i użycie kolejnego klucza i działa. MaxPan: następnym razem postąpię zgodnie z twoją instrukcją, dzięki. Edit: Niestety po rozpoczęciu wysyłania postów mam ten sam problem, teraz testuje nowy project, może tutaj jest jakiś błąd.
 11. Problem się sam pojawił, soft był odpalony przychodzę dziś do pracy a tam z 200 okienek z prośbą o email i licencje, po restarcie dalej działa źle, - mam tylko raz odpaloną licencję. Spróbuje przeinstalować - zobaczymy, napisałem też do supportu - dam znać jak rozwiąże problem.
 12. Macie problem z softem? bo mnie ciągle pyta o email i licencje i po podaniu wywala błąd, chociaż soft się uruchamia.
 13. DreamStudio

  ZenBLOG

  Jaka jest teraz cena za zenblog? jest jakaś zniżka dla użytkowników PiO?
 14. U mnie licencja dotarła dopiero dziś (od 17 płatność), trzeba założyć że różnie z czasem przesłania licencji bywa