Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Robimy zakupy grupowe. Obecnie grupowo kupujemy ZenBloga. Mamy już 8 chętnych na zakup - brakuje jeszcze dwóch osób do większej zniżki. Kto chętny to zapraszam tutaj.

Edycja: Lista już zamknięta. Nie pisać już w sprawie zakupu grupowego.

Edytowane przez Rzezniczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nie nadąża za tymi aktualizacjami i chwała za to Sebau :) Nie wiem jak on znajduje czas na pisanie, odpowiadanie na maile i pomoc. I robi to z wielka cierpliwością ;) Wielkie dzięki za super soft i za pomoc w jego ogarnięciu.

Przyłączam się do podziękowań. Zawsze można liczyć na pomoc.

EDIT: Mam propozycję małej - ale myślę ważnej - poprawki do samego okna aplikacji. Pola formularzy powinny powiększać się razem ze zwiększaniem okna samej aplikacji. Jak mam np 1000 zespinowanych loginów to ich edycja w oknie 1cm x 10cm to mordęga nie z tej ziemii. Łatwe do zaimplementowania a jakie praktyczne...

Edytowane przez SobiePan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max_ck - jeśli masz dwa projekty aktywny i jedynke w zakladce stop to szablon sobie wylosuje jeden z aktywnych projektów i tam będzie próbował założyć bloga

@SobiePan - spróbujemy coś z tym zrobić

@lumbo - możemy to dodać - tylko stare blogi nie będą miały tej daty. Jest już jeden plik, który to gromadzi - nazwy nie pamiętam w tej chwilii ale chyba jest bezpośrednio w Results i gromadzi adresy utworzonych blogóww oraz daty ich rejestracji

------

Aktualnie jest promocja na program Zennopster (spadły trochę ceny) - tu link https://zennolab.com/...arison/ przy zakupie można użyć mojego ref code: sebau pomożemy w tedy ze startem z tym narzędziem jeśli będą problemy.

Dziś wyszła także nowsza wersja zenbloga a w niej usuneliśmy nie działające blogi aby paczka była lżejsza i dodaliśmy dwa nowe. Także przed update proszę usunąć stare szablony aby niepotrzebnie nie odpalał szablonów, które mają np. zablokowaną rejestracje lub nie działają. W panelu jest też aktualna lista Q/A. Można sobie ją też zaciągnąć :)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszła także nowsza wersja zenbloga a w niej usuneliśmy nie działające blogi aby paczka była lżejsza i dodaliśmy dwa nowe. Także przed update proszę usunąć stare szablony aby niepotrzebnie nie odpalał szablonów, które mają np. zablokowaną rejestracje lub nie działają. W panelu jest też aktualna lista Q/A. Można sobie ją też zaciągnąć

Czy dużo jest tych szablonów? U mnie ok 30 sztuk regularnie się nie dodaje. Testowałem już z proxy (prywatne, proxymarket, bez proxy), adresy email we własnej domenie i ogólnodostępne. Wszelkie kombinacje. Nie idą i koniec.

Edytowane przez SobiePan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pliku Results/blogi_dodane.txt są te informcje ale globalnie dla wszystkich projektów. Moglibyśmy wyświetlać to pod jakąś opcją ale byłoby to wyświetlenie wszystkich blogów założonych przez bloga + nazwa projektu + data założenia. Czy taka opcja byłaby ok?

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję aby linki do założonych blogów wstawiać do konkretnej podstrony tam gdzie faktycznie jest post (i pewnie linka). Raz, że łatwiej wtedy sobie można hurtowo sprawdzać czy linka nadal jest i blog działa, dwa że podlinkowanie jest wtedy też znacznie skuteczniejsze.

Dodatkowo może by Seba uruchomił jakaś podstronę w panelu z formularzem do zgłaszania błędów danych szablonów. Dzięki temu byśmy pomogli monitorować co nie działa i szybciej by można było to naprawić. Skuteczność jeszcze by wzrosła i my byśmy trochę pomogli w rozwoju zenbloga :)

Skuteczne pozycjonowanie w Google. Promocyjna oferta na pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lumbo - wdrożymy i po świętach już nowo założone blogi będą miały tą kolumnę uzupełnianą.

@InterPR - obydwa pomysły są ok. Oba zostaną zrealizowane w najbliższym czasie.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna jakoś formatować tekst przed dodaniem do bloga? Bo teraz to mi się wszystko zlewa. Czyli mam ladnie ulozony artykul a akapitami i po wrzuceniu na bloga wyglada to kiepsko

Czyli miałem tak:

xxxxxxx

ttttttttt

hhhhhhh

A mam tak

xxxxxxx tttttttt hhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna jakoś formatować tekst przed dodaniem do bloga? Bo teraz to mi się wszystko zlewa. Czyli mam ladnie ulozony artykul a akapitami i po wrzuceniu na bloga wyglada to kiepsko

Czyli miałem tak:

xxxxxxx

ttttttttt

hhhhhhh

A mam tak

xxxxxxx tttttttt hhhhhhh

Można używać znaczników:

<p>xxxxxxx</p>

<p>ttttttttt</p>

<p>hhhhhhh</p>

Edit: Dzisiaj już będzie nowa wersja aplikacji z kolumną daty dodania, blogi już są odpowiednio zmodyfikowane więc te nowo założone będą miały daty utworzenia.

Edytowane przez majster_misiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : czy jest możliwość hurtowego usunięcia artykułów z listy artykułów ? Mam teraz problem , zrobiłem klonowanie, chcę usunąć i robię to po 1 szt.

Ewentualnie czy jest możliwość, aby przy postowaniu wybierać , które artykuły mają być użyte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności