Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Odbieram e-maile po rejestracji drupal i na stronie "listy" otrzymuje ponad 2k pobranych kont:

2qxao7m.jpg

Gdy wejdę dalej okazuje się, ze tych drupali jest niewiele ponad 400:

16c5g1w.jpg

Grzebać w bazie danych czy próbować odbierać e-maila jeszcze raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Seo tekst - sprawdź w bazie w tabeli drupal_priv, bo adresy przy wcześniejszym błędzie mogły się zapisać ze złym id_kat. W tym przypadku zmień w tej tabeli wszystkie id_kat na ten id, który w adresie się pokaże po najechaniu na nazwę "Podstawowa".

Jasne, całkiem mi to wyleciało :) Ale już dzisiej nie :) W poniedziałek się tym zajmę. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat dostaje po zapisaniu nowego projektu:

BŁĄD:Row size too large (> 8126). Changing some columns to TEXT or BLOB or using ROW_FORMAT=DYNAMIC or ROW_FORMAT=COMPRESSED may help. In current row format, BLOB prefix of 768 bytes is stored inline.

Co może być pryczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wielkości - to ja jeszcze przed aktualizacją, gdy chciąłem zapisywac projekt - to zauważyłem, ze donek obcina tekst synonimizowany gdy jest za długi - pisze wtedy, że sa niedomknięte klamry - i trzeba tekst przycinać. Patrzac w changelog chyba to nie zostało zmieniione - tez nie zgłaszałem, bo nie jest to błąd krytyczny - ale moze Twój ma podobne przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę te uniki na drupalach. Coś musiałem przeoczyć.

@Timi - podeślij mi na mail jakie pola w formularzu wypełniasz i jakimi danymi.

@anomus - napisz do mnie na mail.

@Seo tekst - prawdopodobnie trzeba wejśc w moduły>rejestracja kont i kliknąć "zapisz".

@Motaba - na 99% tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, po radzie Oki usunąłem ten cron a później dałem ponownie i nic nie dało. Pisał że to może po stronie serwa ale na razie nic więcej nie wiem niestety :( jeżeli rozwiążesz ten problem to napisz tutaj ja coś jutro też pokombinuje. Aaaa i jeszcze miałem uruchomić tego crona w przeglądarce żeby spr i tam jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warfas - na 99% złe dane do logowania. Podeślij mi dostęp do panelu, sprawdzę to.

@BESIEK2510 - jeśli możesz podeślij do mnie na mail dostęp do panelu w którym ustawia się crony, do ftp i do panelu dodawarki. Inaczej na ślepo będzie ciężko coś poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności