Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

w jaki sposób zmusić cron_raport.php do przesuwania informacji z katalogu raporty do bazy danych w większej ilości na raz? ( bo chyba tak to działa)

Po Twojej operacji z plikiem cron_raport.php mam:

ls raporty | wc -l
9287

po ustawieniu wywoływania co 10s już jest:

ls raporty | wc -l
2018
teraz. 13:20 --> Niespełna 2 godziny i na katalog zawiera:
ls raporty | wc -l
20421
Jeszcze parę godzin i znowu skrypt sie zatrzyma.
Koledzy jak u Was wygląda ilość plików w tym katalogu?

Więc rozwiązaniem będzie przyspieszenie przesuwania.

I czekam na poprawkę w dodawaniem linków....

w jaki sposób zmusić cron_raport.php do przesuwania informacji z katalogu raporty do bazy danych w większej ilości na raz? ( bo chyba tak to działa)

Po Twojej operacji z plikiem cron_raport.php mam:

ls raporty | wc -l
9287

po ustawieniu wywoływania co 10s już jest:

ls raporty | wc -l
2018

Więc rozwiązaniem będzie przyspieszenie przesuwania.

I czekam na poprawkę w dodawaniem linków....

Edited by amon

Przyszedł mi taki pomysł racjonalizatorski, który by poprawił higienę bazy katalogów.

Można prosić o zapytanie sql, które by:

znalazło katalogi z błędem timeout i od razu te katalogi by skasowało z bazy?

Można to zastosować też do błędu brak formularza.

Celowo proponuję skasować katalogi zamiast je od razu dawać na czarna listę.

plissssss ;-)

Hm ostatnio dodałem ze 3 projekty i mój donek na dobe nie wyrabia mam zwiększyć speed czy serwer go blokuje a mi oczy mydlą ze cron co 1m

@ okazwłoka

Stworzyłem sobie bazę prywatną WP wrzuciłem tam np. 1000 adresów i po dodaniu projektu otrzymałem 100 linków. Czy nie można teraz stworzyć drugiej prywatnej bazy WP i wrzucić do niej tylko tych 100 adresów, z których pozyskałem linki aby nie mielić cały czas wszystkich adresów?

Chciałem też rejestrować WP ale po odpaleniu w przeglądarce crona mam komunikat: "Źle odczytane dane rejestracyjne do tego WP."

Ilość WP do rejestracji się nie zmienia. Co może być przyczyną?

Edited by Bestek

w konfiguracji OCR, chcąc sprawdzić czy działa OCRdl po kliknięciu na test wywala z okna OCR ....

wiec nie wiem czy działa ....

W zakładce baza adresów do rejestracji mam bardzo dużo adresów.

Jak skopiować je do rejestracji?

W zakładce rejestracja pisze iz nie ma co rejestrować ...

@amon - nie ma problemu z usuwaniem - ale lepiej przesunąć na czarną listę, bo już taki katalog drugi raz nie dodasz/sharvestujesz. Po to właśnie czarna lista została stworzona.
Ogólnie zostanie wprowadzone przesuwanie katalogów na BL po błędach.
OCR - wywala z zakładki, ale po kliknięciu w zakładkę OCR będzie tam info.
W zakładce rejestracja kliknij rejestrację do nieudanych - ewentualnie od początku (widocznie rejestracja już przeszła przez wszystkie adresy).

@Bestek - też takie coś będzie wprowadzone - już ktoś o tym wspominał (chyba na maila).
"Źle odczytane dane rejestracyjne do tego WP." - możliwe, że po prostu jest jakiś mail bez danych wp (np. jakaś reklama) lub standardowy mail ma zmienioną formę.
"Ilość WP do rejestracji się nie zmienia." - adresy z bazy do rejestracji nie są kasowane - zobacz na ilość do końca.

292534f765a788595b75fad6f7fd328f.png

Pytanie ile donek potrzebuje pamięci do optymalnej pracy? teraz mam przydzielone 192M i co dzień po 10 meili Cannot allocate memory

U mnie nadal nie działa ta czarna lista, trzeba ten problem rozwiązać bo to już trochę irytujące jest kiedy po 20 przebiegach i ustawieniach po 10 błędach przeność na czarną listę nie przenosi, traci się zasoby serwera oraz czas bo wykonuje tą samą pracę, a i tak efekt zerowy.

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS

Jakie masz ustawione wartości i co się wyświetla po wywołaniu crona czarnej listy? U mnie to działa, u innych użytkowników też. O ile się nie mylę u Ciebie też to działa z tego co widziałem (ustawiona większa ilość nieudanych niż projektów).

292534f765a788595b75fad6f7fd328f.png

@Bestek - też takie coś będzie wprowadzone - już ktoś o tym wspominał (chyba na maila).

Czyli teraz jak mam bazę 10 000 WP a udane są dodania tylko do 100 to w drugim projekcie muszę znowu jechać całe 10 000, a nie tylko te 100?

"Źle odczytane dane rejestracyjne do tego WP." - możliwe, że po prostu jest jakiś mail bez danych wp (np. jakaś reklama) lub standardowy mail ma zmienioną formę.

"Ilość WP do rejestracji się nie zmienia." - adresy z bazy do rejestracji nie są kasowane - zobacz na ilość do końca.

Źle napisałem - chodziło mi o ilość "Do końca" nie zmienia się i przy każdym odpaleniu crona mam ten komunikat:

"dane wyciągane:

Źle odczytane dane rejestracyjne do tego WPJADE DRUPALA aimap działa

ERRORY:

ALERTY:"

Mam włączoną rejestrację tylko do WP a w jednej linii miałem taki komunikat:

"dane wyciągane:

Źle odczytane dane rejestracyjne do tego WPJADE DRUPALA a

powinno zapisać

INSERT IGNORE INTO drupal (id, adres, dane) VALUES (NULL, 'http://www.youtube.com' 'text/plain; charset="utf-8"; format="fixed"```text/plain; charset="utf-8"; format="fixed"')http://www.youtube.com```text/plain; charset="utf-8"; format="fixed"```text/plain; charset="utf-8"; format="fixed" imap działa

ERRORY:

ALERTY:"

Kolejne pytanie, niezwiązane bezpośrednio z donkiem.

Jaki powinien być opis art?

Mam sporo błędów za długi za krótki ...

kombinuje, zmieniam i wciąż te same komunikaty :(

Jakie masz ustawione wartości i co się wyświetla po wywołaniu crona czarnej listy? U mnie to działa, u innych użytkowników też. O ile się nie mylę u Ciebie też to działa z tego co widziałem (ustawiona większa ilość nieudanych niż projektów).

Projektów mam ponad 20, poszło pw do Ciebie z danymi

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy