Jump to content

Recommended Posts

Musiałam napisać bo po prostu ludzie mnie powalają :) nie oszukujmy się kokosów na pisaniu się nie zbija, a i utworzenie nowego tekstu nie jest takie proste i szybkie jak może się wydawać. Trzeba usiąść i zwyczajnie długo nad tym pracować. Dlatego śmieszą mnie niektóre osoby zlecające napisanie tekstów. Czytam szczegóły zamówienia i widzę :

- jakość ma być wysoka

- artykuł ma być wartościowy

- ma być świetny pomysł

- ma być przemyślany

- tylko żadnego lania wody

- jak nie to nie będzie akceptacji

- jak nie to nie będzie kolejnych zleceń itd.

Myślę więc, czekaj czekaj, a jaki był poziom zamówienia ?! OCZYWIŚCIE, ŻE LOW.

Morał : napisz mi super artykuł na poziomie, a ja zapłacę Ci marne grosze jak za LOW :)

W serwisie jest wykaz co każdy poziom ma zawierać i tego się trzymam. A jak ktoś chce mieć pomysł i żeby super się czytało (wciągało) niech płaci więcej. Jak widzę coś takiego nawet nie zgłaszam się do pisania. Pozdrawiam.

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po obecnych zmianach powinna być wprowadzona możliwość wypłaty zgromadzonych środków poniżej 100 zł dla osób które nie akceptują nowych zasad:/

Migotka1, chciałem właśnie to samo napisać, kiedy przeczytałem rano warunki pewnych zleceń.

Zlecenie LOW, a ktoś chce tekst, który ma być na bloga tematycznego, albo dla jakiegoś portalu. Ale możliwe że dla zlecających LOW, to coś innego niż dla piszących.

Co do sprzedaży, to w tym tygodniu zarobione 4,5, 1 txt sprzedany. Traktować trzeba jednak textmarket tylko jako dodatek, może przez pół roku uzbiera się na waciki

Edited by OptimumC

Co do sprzedaży, to w tym tygodniu zarobione 4,5, 1 txt sprzedany. Traktować trzeba jednak textmarket tylko jako dodatek, może przez pół roku uzbiera się na waciki

Dokładnie. Ja piszę dość szybko i używam wielu epitetów, tak że na ludziom się podobały moje artykuły i już to snuje jakieś obliczenia, że jak będę pisać 10 artykułów dziennie i każdy się sprzeda to będę mieć minimum ileś tam zł.. a teraz myślę.. Jakby napisać 10 artykułów dziennie, codziennie.. może za miesiąc jakiś pójdzie.

W pierwszych 3 tygodniach pisania poszły moje 3 artykuły za łączną kwotę 15zł z groszem, teraz mija 5 tydzień i cisza.

Kolego 70% w dziale oferty, i tych które ja dostaje, tak samo niby precel niby tekst zapleczowy, no ale, żeby był nie tylko dla ludzi, ale występowały statystyki, opisy miast, produktów, a powiesz 3 zł za 1000 znaków, to już niestety za dużo ;)

aaa i najlepiej na jutro ;)

podpisałbym z tobą umowę, ale wiesz, obawiam się, że tak duże zyski, mogłyby by spowodować, że odechciało by się nam pracować ;)

Miłego wieczora :)

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

powiesz 3 zł za 1000 znaków, to już niestety za dużo ;)

17,00 PLN minus VAT minus p. dochodowy, czyli jakieś 11 zł, za 5 artykułów po 200 słów (słowa "na, z, do, od" itp. się nie liczą). Każdy wymaga dokładnego researchu o danym mieście, przedziale cenowym w danych restauracjach itp.. Opłaca się? Gdyby to był taki rarytas, nie wisiałoby 20 zleceń, tylko już dawno ktoś by je zrealizował ;)

Edited by ear

Po prostu już się dorobiłeś (żart;) daj teraz zarobić innym, odejmij jeszcze własny koszt pracy ;) powinieneś być światowy, i jeść w każdej restauracji, od razu, wpajając ich cennik i menu na pamięć. Nie wiedziałeś, że przyda ci się to w przyszłości do osiągnięcia takich korzyści finansowych? :P

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

Trzeba częściej pisać na forum. Dzisiaj aż 4 teksty zostały sprzedane. Zauważyłem, że tylko jedna tematyka się sprzedaje, a reszta leży i kwiczy.

Chociaż jak tak patrzę na zamówienia LOW, to stwierdzam że wychodzi za tekst preclowy na 2000zzs 4 zł. Dlatego mam pytanie, czy ktokolwiek dostał "zwrotkę" za zlecenia? Czy ktoś pisał i zleceniodawca odrzucił teksty? Bo jak w tej kategorii pisać to tylko takie

Edited by OptimumC

Już było to opisywane. Jeśli nie prowadzisz DG to podatek rozliczasz dopiero w chwili składania PITu i wtedy się martwisz o to, czy wyjdzie czy nadpłata podatku czy będziesz musiał jeszcze dopłacić.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

Po wprowadzeniu zmian miałam przestój i nie dodawałam nowych tekstów, ale ostatnio znowu wrzuciłam 30, które przyporządkowałam do kategorii LOW, w której ich ceny i tak są dość wysokie. Ciekawi mnie jak idzie sprzedaż po tych zmianach. Sprzedajecie tyle samo czy mniej? I w której kategorii schodzi najwięcej tekstów?

Mi lepiej teksty sprzedawały się przed modernizacją systemu. Wtedy szło ich więcej teraz za to mniej ale raczej tych z kategorii MEDIUM czyli jestem raczej na zero.

P.S. mi brakuje tylko funkcji na ile zostały wycenione ostatnie dodane arty. Powinna być zakładka ostatnio dodane.