Skocz do zawartości

Jak obejść werysikację numeru telefonu?


Uniaika

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz częściej na różnych portalach i w usługach internetowych wymagane jest potwierdzenie numeru telefonu (facebook, gmail). Czy jest sposób aby to obejść? Jakiś wirtualny numer, coś jak konto email do spamu? Chodzi mi o darmowe rozwiązania, wiem, że mogę kupić starter za 5 złotych, ale przy weryfikacji większej ilości kont wychodzi z tego większa kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystasz z Playa, to jest możliwość uruchomienia (odpłatnie) wirtualnego numeru :

https://blogplay.pl/2010/05/xtra-numer-w-pl...an-specjalnych/

Ten numer będzie ważny przez 2 tygodnie i w tym czasie wszystkie połączenia i smsy będą przekierowane na Twój prawdziwy numer. Nadaje się idealnie w takich sytuacjach.

Edycja.

Przy uruchomieniu usługi na 10 dni koszt wynosi 2,46zł

https://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/uslugi/xtra-numer/

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,46 za jeden numer na 10 dni, trochę mało opłacalne. Lepiej kupić karty na allegro, które zostały wykorzystane do konkursów.

E: Ale tak jak D S napisał najlepiej kupić już zweryfikowane konta (nie wiem w jakich ilościach tego potrzebujesz), wysłałem Ci namiary na PW, gdzie ja kupiłem zweryfikowane konta.

Przedstaw swój Pomysł na biznes i pozyskaj inwestora

PIT online bardziej przyjazny niż e-deklaracje

Szukam inwestora, żeby zrealizować swoje pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprosić znajomych którzy nie korzystają z tego typu usług więc mają "wolne" numery telefonów.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to znalezc kraj w ktorym nie jest wymagane przy rejestracji podanie nr telefonu i rejestrowac sie na ten kraj. Poza tym podawanie nr telefonu nie zawsze sie pojawia tylko przy pewnych okolicznosciach - trzeba wiec wybadac, co zwieksza prawdopodobienstwo wystapienia koniecznosci weryfikacji przez telefon i unikac danych zachowac np. dla gmail podawania zbyt popularnych imion i nazwisk.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przestać kantować i oszukiwać ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przestać kantować i oszukiwać ??
A może przestaniesz pozycjonować? Zejdź ze mnie, chyba "walka" z SS nie robi Ci dobrze.

Potrzebne mi są te numery do potwierdzenia kont na facebooku, nie do gmaila. Bez tego nie da się pisać na fanpage'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej i najtaniej wychodzi zakup zweryfikowanych kont, dla jednego tel. załozysz 3 konta - jeśli pójdziesz w startery.

TestyPozycjonera.pl Testy SEO - Białe, czarne i wszelkie inne odcienie SEO w praktyce.

KsiegaPozycjonera.pl Pozycjonowanie i Optymalizacja - Twoja baza wiedzy.

NarzedziaPozycjonera.pl Narzędzia Pozycjonera - Zleć nam czarną robotę pozycjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności