Jump to content
straseusz

Dodawarka do SeoKatalogów

Recommended Posts

Mam jedną grupę ponad 5K precli i dodaje mi prawidłowo. Może coś Ci blokuje dodawanie?

Jak masz limit dodań w konfiguracji ustawiony na 0 (bez ograniczeń) to tak będzie. Ustaw sobie na 100000 to będzie dodawał do wszystkich bez przerywania co 2k, chyba, że masz 150k do dodania to ustaw na 200k, po prostu więcej niż masz do dodania, ale nie 0.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Działa Wam weryfikacja nowych Seokatalogów? U mnie skrypt zawiesza się po kilku pętlach.

.

Wersja po Winde tak działa ta funkcja. Przyczyna zwieszania się może być zbyt duża ilość katalogów sprawdzanych przy jednej pętli.

re287am9.jpg

Dzięki za poradę. Pomogło, ale nie do końca. Zmniejszyłem do 10 katalogów i po wykonaniu ponad 500 pętli znowu skrypt kończy pracę.

.

Czas odpowiedzi katalogu ustaw na 60 sek

re287am9.jpg

60 za dużo, ustaw na 30-40, bo jak nie wykona w ciągu 60 to na nim się zapętli.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

40 to jest domyślnie chyba, tak samo jak 50 katalogów przy sprawdzaniu, jeśli dal 10 katalogow i wykonało 500 razy pętle a wcześniej tylko 2 razy to znaczę żelazo nie wyrabia bo łącze mało prawdopodobnie. Na pewno to nie wina softu.

re287am9.jpg

Jeśli max_execution_time jest np. 30 sekund(standard na sharedach) to przerwie po tym czasie. Oczywiście nie dotyczy to hostingów vps gdzie możemy ustawić sami ten parametr, oraz windowsa - tam xamp jest skonfigurowany tak że na pewno zawsze działa.

Natomiast, taki przypadek "losowego" przerywania zdarza się jeśli ktoś ma najnowszą wersję seocata i php starszy niż 5.

Ale nikt na windowsie nie odczuje tych zmian, bo wraz ze zmianą wersji php w sofcie zmieniłem xampa na nowszego.

To co napisałem powyżej dotyczy tylko "szybkiej rejestracji wp" oraz "sprawdzania seokatalogów"(po prostu przyspieszenie działania wymaga nowszego php o czym informowałem w którejś poprawce).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Czy jest możliwość wprowadzenia obsługi synonimów do adresu URL?

Bo załóżmy, że mam multikod (niech będzie na 100 katalogów) i 10 różnych stron o tej samej tematyce. Chcę dodać każdą ze stron do ~10 katalogów. Obecnie muszę co 10 dodań edytować URL.

A tak: po prostu dodaję sobie te 10 URL-i w klamerkach et voila!

Biorąc pod uwagę i tak coraz większe zróżnicowanie anchorów, ta opcja mogłaby być przydatna.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Czy jest możliwość wprowadzenia obsługi synonimów do adresu URL?

w tym przypadku nie synonimy a makrosy, bo synonimy nie są losowane po-równo, a makros coś typu ##c://dowolnyplik.txt[funcja jeden po drugim] załatwił by takie coś. Wtedy takie makrosy można by było wykorzystywać w dowolnej formie nie tylko w polu URL.

Kiedyś gadałem z Darkiem na ten tema obiecał zrobić.

• Like 1

re287am9.jpg

Witam miło :), jakoś tak uzbierało mi się na zapytanie w temacie:

- czy soft używa podpiętego zewnętrznego decaptchera także do rejestracji WP czy tylko do postowania? Nie mam problemów z dodawaniem, ale przy rejestracji sprawdzonych i bankowo dobrych WP w ok. 25-30% nie szło się zarejestrować; próbowałem powtórzyć przy oczywiście nowym e-mailu i puli tych, co nie dodało wcześniej, ale tylko znikoma ilość się udała, jak mniemam w tych, które miały pewno przerwę w działaniu ;)

- Czy jest jakiślepszy sposób na filtrację WP? O ile dobrze teraz rozumiem, jak da się opcję "wyczyść", do których nie dodało to od razu po jednym przebiegu lecą wszystkie "wstępnie złe", nie dałoby się jak np. w OF? Zliczać wszystkie dodania i wywalać tylko takie z ustawionego zakresu np. te gdzie po kilku przebiegach dodań było zero? Obecne filtrowanie jest ok przy katalogach ale przy presellach nie bardzo, abstrahując oczywiście od tego, że wiadomo, że rejestrację i tak trzeba powtarzać co jakiś czas ;)

Czy byli by chętni na wprowadzenie dodatku (pewnie za dopłatą) takiego jak by panelu dla użytkowników zewnętrznych?

Np nasz klient kupuje u nas kody, dajemy mu dostęp do panelu-czy seocata i on sobie dodaje do naszej grupy.

Rozważanie jest teoretyczne a straseusz wstępnie wyraził zainteresowanie.

Byłby ktoś chętny?

hm