Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja część stron przeniosłem na Linkolo, ale niestety mam wrażenie, że tam jest mało zainteresowanych osób gdyż w sprawie linków jak na razie cisza

No niestety - taka jest prawda że prolink to WREDNY MONOPOLISTA i może robić co chce - i zacisnę ząbki :nie_powiem: i grzecznie regulamin przyklepie, dam na maska ceny wszystich linków i się Bede cieszył 12 k z ostatniego roku.

Istotne jest w tym wszystkim jeszcze to że sprzedaż cały czas od bodajże 2 miesięcy idzie w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje 2-3 tygodnie tylko te 2-3 tygodnie dłuzej maja Twoje pieniadze na koncie, powoli bardziej sie opłaca podpiac statlinka i punkty sprzedać niz linki z gigantyczną prowizją i podwójnym vatem, szkoda ze linkolo nie wykorzystuje takiej okazji

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wypłaty to szerszy temat, wielu przedsiębiorców działa w ten sposób uzyskując kosztem swoich kontrahentów tani kredyt.

Mam takie pytanie do Was, może do Prolinka - jak to jest z tą indeksacją. Moje strony wraz z podstronami są zaindeksowane w Google, nic tu się szczególnie nie zmieniło, tymczasem w Prolinku liczba zaindeksowanych podstron kilka miesięcy temu spadła drastycznie i dla nie których serwisów wynosi ledwie kilka procent w stosunku do tego, co zwraca w Google operator site.

Ponowna indeksacja Prolinka nic nie zmienia...

Zajmuję się tworzeniem stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wypłaty to szerszy temat, wielu przedsiębiorców działa w ten sposób uzyskując kosztem swoich kontrahentów tani kredyt.

Mam takie pytanie do Was, może do Prolinka - jak to jest z tą indeksacją. Moje strony wraz z podstronami są zaindeksowane w Google, nic tu się szczególnie nie zmieniło, tymczasem w Prolinku liczba zaindeksowanych podstron kilka miesięcy temu spadła drastycznie i dla nie których serwisów wynosi ledwie kilka procent w stosunku do tego, co zwraca w Google operator site.

Ponowna indeksacja Prolinka nic nie zmienia...

Prolink dopuszcza teraz dopuszcza sprzedaż linków na stronach które maja PR minimum 0 strony bez rankingu n/a nie sa uwzgladniane choć google ma je zaindeksowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z prolinkiem ostatnio same problemy. Wszystkie linki wyświetlają się poprawnie, a na stronie informacja, że "Problem z emisją", przez co straciłem już sporo kasy. Zgłosiłem problem na BOK, to po dwóch dniach na jednej domenie jest ok, ale oczywiście pojawił się na drugiej. No i oczywiście najdroższe linki mają problem z emisją...

Po ponownej indeksacji w systemie widnieje tylko strona główna... Wiele podstron ma PR 1 i 2, ale ich nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności