Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pierwszej wypłacie jak miałem podobne wątpliwości,

konsultant tel. zapewniał mnie że nie muszę już płacić żadnego podatku ani żadnej zaliczki do skarbówki..

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przy pierwszej wypłacie jak miałem podobne wątpliwości,

konsultant tel. zapewniał mnie że nie muszę już płacić żadnego podatku ani żadnej zaliczki do skarbówki..

Na rachunku jest "najem powierzchni reklamowej" i odliczasz od tego 18/32 albo 8,5. Chyba, ze rozliczasz na firme, to tego nie wiem, ale jak na osobe fizyczna, to uwazaj, zebys sie nie obudzil z reka w nocniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypada zadzwonić jeszcze raz do Prolinka i nagrać na wszelki wypadek rozmowę.

Z tego co pamiętam, to pytałem się czy muszę płacić jakieś 18%, zaliczki czy cokolwiek do urzędu skarbowego.

Konsultant Prolink zapewniał, że nie muszę nic płacić. A wytłumaczyłem mu że nie prowadzę DG.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak dodać ponownie serwis do sprzedaży linków bo skasowałem serwis i gdy teraz chcę go ponownie dodać pisze że serwis już istnieje w systemie i nie mogę go ponownie dodać.

Musisz wymienić dziesiątki mejli z sekretarkami (A. Dobrzyniecka) oraz osobami technicznymi (K. Godlewski) i musi upłynąć mniej więcej miesiąc (pisząc te mejle) i po tym czasie możesz dodać swoją stronę. Aczkolwiek pewnie na początku będą problemy z wyświetlaniem Twojej strony w wyszukiwarce przez jakieś 2-3 tygodnie, po czym napiszą Ci, że od teraz są wyświetlane strony tylko z PR >=0 wiec nie wiem czy warto dla kilku groszy...

zrodlo: autopsja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem, że nie zawsze tak było

To prawda. Ale co się u nich zmieniło, że teraz pobierają od każdego 23% to nie wiem... Mi to wygląda na dodatkową prowizję... Bo pobierają to zarówno od firm, jak i osób fizycznych. Czyli prowizja wychodzi 31,7%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart. bzdury piszesz. Od początku to źle zrobili i dlatego są niejasności.

Powiedzmy sprzedajesz linki i zarabiasz 100 zł po odliczeniu prowizji Prolinka i masz na koncie 100 zł. Ja też sprzedaję i też mam 100 zł. Z tym że jest to kwota brutto i to wina prolinka bo źle zrobili panel, wobec tego odliczają należny VAT i dlatego dostajesz mniej. Ty dostaniesz kwotę mniejszą o VAT ja dostanę całe 100 zł ale VAT muszę odprowadzić do US.

To cała tajemnica Twojej ukrytej prowizji.

edit: na pytanie " co się zmieniło" odpowiedź jest prosta, w poprzedniej wersji rozliczenia pokrzywdzone były osoby wystawiające faktury VAT bo zarabiały o 23% mniej niż osoby nie prowadzące DG

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności