Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dodałem jakiś czas temu stronę, została zaakceptowana ale w prolinku działa tylko jej strona główna, na podstronach komunikat Błąd wyświetlania linków.

Dzień 1. Piszę do suportu, podaję nazwę domeny i proszę o sprawdzenie.

Dzień 2. Piszą żebym podał nazwę domeny.

Dzień 3. Znów podaję im tą nazwę.

Dzień 4. Odpowiedź że strona nie zostanie zaakceptowana bo wg nich niska wartość merytoryczna artykułów. Mimo że jest ok bo strona ściśle tematyczna.

Dzień 5. Piszę im że przecież strona już dawno została zaakceptowana, link na stronie głównej sprzedany ale z podstronami prolink sobie nie radzi i proszę o poważne podejście do sprawy.

Odpowiedzi już na to nie dostałem. Ciekawi mnie jakie IQ mają ich pracownicy.

Ja przenioslem sie od panow z Linkolo do Pro Linka( bo tam nawet dodzwonic sie nie moglem) i jestem calkiem dobrze obslugiwany. Mogli by te boty poprawic. Najczesciej dzwonie do lid buleta i wtedy jest zalatwiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się tak dzieje z podstronami gdzie PR jest n/a. Czy link dla osoby kupującej nic nie daje ? Większa ilość sprzedawanych linków przez nas to więcej zarobi prolink. W momencie kiedy dziennie sprzedawałem 30 linków sprzedaje 3 to nie dość że nas zniechęcają do współpracy to i oni tracą kasę... Ja bez problemów mogę kupić link n/a za 20gr... Wiec dlaczego takie posunięcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 podstron to sie nie popisales haha - ciekawe jaka strona. Rzucisz adres? :D

Szczerze zarejestrowalem sie juz jakis czas temu na tym waszym forum ale widze ze jest tu duzo pozerow i TY jestes jednym z nich

Strona o określonej tematyce dla ludzi i i nie ma potrzeby upychania na niej więcej podstron. Linka nie zobaczysz. Nazywasz ludźmi pazerami bo piszą do supportu gdy coś nie działa? Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak Ty i nie chcę wiedzieć. Mam na takich alergię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby ktoś z dobroci serca puścił na moją stronę blasta. Wesołych Świąt

Czuję że jesteś pracownikiem Prolink i chcesz mnie obrazić dlatego, bo pokazano Was w niekorzystnym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa ilość sprzedawanych linków przez nas to więcej zarobi prolink.

Też tego nie rozumiem... Zredukowano mi liczbę podstron o 99% także czekam już tylko na wygaśnięcie obecnych linków.

Bo przecież jakbym chciał usunąć je, to stracę całe zarobki, mimo iż linki się wyświetlały... a to już jest złodziejstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podatek

Dodajmy, że 23%. I dodajmy jeszcze to, że nic się nie zmieniło w tym czasie w prawie podatkowym, oprócz tego, że od kilku miesięcy Prolink (LeadBullet) pobiera te dodatkowe 23% mimo że wcześniej tego nie robili.

Czyli Drodzy Państwo:

- najpierw pobierają 10% od każdego linka

- potem dodatkowo 23% od każdej wypłaty

- a Wy musicie jeszcze od tej kwoty oddać 18% (32%) skarbówce.

Jak dobrze liczę, to ze 100 zł zostaje 56,826 zł

Like it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności