Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś święto lasu, sprzedało się aż 28 linków różnych reklamodawców na rożnych stronach przeważnie "starych w prolinku". Hm... może coś wkońcu się ruszyło po tym wielomiesięcznym zastoju bo od około tygodnia szlo jakby lepiej ze sprzedażą, w końcu liczba emitowanych linków idzie stabilnie do góry. ALE DZIŚ TO POSZŁO OSTRO :)

No to tzw. "szacun" ;) 28 linków, ale na ilu łącznie stronach - tak z ciekawości pytam czy po prostu jedna branża czy różne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem jakiś czas temu stronę, została zaakceptowana ale w prolinku działa tylko jej strona główna, na podstronach komunikat Błąd wyświetlania linków.

Dzień 1. Piszę do suportu, podaję nazwę domeny i proszę o sprawdzenie.

Dzień 2. Piszą żebym podał nazwę domeny.

Dzień 3. Znów podaję im tą nazwę.

Dzień 4. Odpowiedź że strona nie zostanie zaakceptowana bo wg nich niska wartość merytoryczna artykułów. Mimo że jest ok bo strona ściśle tematyczna.

Dzień 5. Piszę im że przecież strona już dawno została zaakceptowana, link na stronie głównej sprzedany ale z podstronami prolink sobie nie radzi i proszę o poważne podejście do sprawy.

Odpowiedzi już na to nie dostałem. Ciekawi mnie jakie IQ mają ich pracownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem jakiś czas temu stronę, została zaakceptowana ale w prolinku działa tylko jej strona główna, na podstronach komunikat Błąd wyświetlania linków.

Dzień 1. Piszę do suportu, podaję nazwę domeny i proszę o sprawdzenie.

Dzień 2. Piszą żebym podał nazwę domeny.

Dzień 3. Znów podaję im tą nazwę.

Dzień 4. Odpowiedź że strona nie zostanie zaakceptowana bo wg nich niska wartość merytoryczna artykułów. Mimo że jest ok bo strona ściśle tematyczna.

Dzień 5. Piszę im że przecież strona już dawno została zaakceptowana, link na stronie głównej sprzedany ale z podstronami prolink sobie nie radzi i proszę o poważne podejście do sprawy.

Odpowiedzi już na to nie dostałem. Ciekawi mnie jakie IQ mają ich pracownicy.

cytuje support

Witam!

Sytuacja może być spowodowana tym, że podstrony są zaindeksowane w Google, lecz nie mają nadanego PR.

Jednocześnie chciałbym przypomnieć, iż w naszym systemie będą widoczne wyłącznie te podstrony, które posiadają PR na poziomie minimum 0.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności