Jump to content

makensis

Forumowicze
 • Posts

  397
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • ICQ
  8885787

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  oz
 • Interests
  eBiznes

Recent Profile Visitors

4,464 profile views

makensis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Zlecę wykonanie pełnowartościowego automatu do wysyłki kodów/plików itd. z funkcjonalnością zbliżoną do Automatera. Czyli: wysyłanie kodów, ich obsługa, reklamacje, informacja o stanie bazy danych, szablon maila z automatyczną treścią. Możliwość rejestracji i logowania. Panel obsługi klientów automatu. Oferta dotyczy API innego serwisu niż Ebay/Allegro! Pełna dokumentacja jest już dostępna i konto developerskie. Wykonanie szaty graficznej portalu do uzgodnienia (może być osobne zlecenie). Nie wymagam faktury VAT. Klient spoza EU. Poszukuję osoby, lub grupy osób, która zajmie się zleceniem priorytetowo tzn. bez ustalenia terminu wykonania na najbliższy miesiąc. Kontakt: makensis mawpa wp.pl lub gg 88 8 5 7 8 7
 2. Wdrażaliście własne wyszukiwarki treści czy lepiej skorzystać z API Google. Przeciwko przemawia ograniczona liczba wyszukiwań, no i cena.
 3. Od razu radzę ci zmienić adres do logowania, bo automaty zaspamują ci portal. Co dziwne to przy dodaniu posta przez gości, każde dodane tagi trafiają bezpośrednio do puli tagów w portalu co przy spamerach szybko zaśmieci ci serwis.
 4. Ktoś z was korzystał z: NextScripts: Social Networks Auto-Poster ? Zastanawiam się czy są lepsze wtyczki niż ta.. NS zostawia dużo metadanych nie wiem właściwie po co.
 5. Hej, Jeśli twoja strona zawiera dużo treści i chcesz ładnie ją podlinkować to nie ma lepszej wtyczki niż: SEO Smart title. Kosztuje trochę, ale pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Działa również z własnymi typami postów co uważam za duży plus.
 6. Nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś czasu każde zdjęcie z długą nazwą i spacjami (np. Pozycjonowanie i optymalizacja.jpg) jest zamieniane na Pozycjonowanie-i-optymalizacja.jpg, z tym że title obrazka również zostaje w takiej formie czyli Pozycjonowanie-i-optymalizacja. Czy spotkaliście się z tym samym problemem? Wcześniej title było ze spacjami stąd moja uwaga..
 7. Masz wszystko jak na dłoni: IP.Board optymalizacja Wersją 4.X się nie interesowałem, bo i zainteresowanie niewielkie.
 8. Jaki polecacie newsletter do WP? Chodzi o w pełni zautomatyzowany mailing za każdym razem jak na stronie pojawi się nowy wpis.
 9. Ważna zmiana - ZenCache (Quick Cache) po raz kolejny zmienia nazwę, tym razem na: Comet Cache. Wszyscy użytkownicy wtyczki proszeni są o jej deaktywację i pobranie nowej. Ustawienia zostaną zaimportowane automatycznie po jej aktywacji. Zaistaniała sytuacja podyktowana jest polityką portalu Wordpress - całkowita przebudowa kodu źródłowego wymaga zmiany nazwy samej wtyczki.
 10. Do czego odnosi się ta odpowiedź z emotką? Kabotyństwo uprawiacie czy co? Zaległość wynosi 2x więcej niż do wypłaty to chyba nie jest poważne zachowanie.
 11. Nie widać efektów. Z tego powodu zrezygnowałem z reklamowania usług Convertisera.
 12. Pomimo zapewnień 'mailowych' Convertiser nie wywiązał się ze swoich zobowiązań, nieopłacone konwersje sięgają sierpnia. Wstyd! A tu zapewnienie z listopada, w grudniu było podobnie..
 13. Możliwe, że ich support kończy się na przepraszaniu za zaistniałą sytuację i rozwiązaniu problemu w bliżej nieokreślonej przyszłości..
 14. Szukam skryptu do WP co będzie wstawiał posty na Google+ bez redirection. Z obecnie używanym narzędziem mam problem, zauważyłem, że podmienia linki i strona pojawia się w dwóch postaciach.
 15. W Regulaminie znalazłem coś takiego: ... Generalnie Tradedoubler posiada identyczne programy i rozlicza się znacznie szybciej stąd moje uwagi do programu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy