Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@mkam - potwierdzam. Wystarczy sobie zajrzeć na strony z prolinka, żeby zobaczyć, że w ogóle tego nie egzekwują. Sam mam serwisy we wszystkich trzech giełdach i co ciekawe niektóre strony lepiej zarabiają tu a inne w Linkolo. Nie wiem skąd to się bierze, ale mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nowy regulamin nie powinien nas obchodzić ;)

https://www.bip.uke.gov.pl/bipurtip/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=69&news_id=436&layout=11&page=text

Zgodnie z art. 59 ust. 2 Ustawy dostawca o każdej zmianie musi zawiadomić abonenta, przy czym powinno to nastąpić z wyprzedzeniem, co najmniej jednego okresu rozliczeniowego przed wprowadzeniem tych zmian. Równocześnie, abonent powinien zostać poinformowany o prawie odstąpienia od umowy z dostawcą w przypadku braku akceptacji tych zmian. Obowiązkowi informowania o każdej zmianie w regulaminie, odpowiada uprawnienie abonenta do wypowiedzenia umowy w przypadku wprowadzenia zmiany.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, okazało się, że dlatego nie dostaję wynagrodzenia za połowę linków na swojej stronie, bo są to linki z 5% rozmieszczenia DARMOWEGO I nie jest to oznaczone w żaden sposób.

Ja dzisiaj po wejściu w zakładkę Sprzedane linki zauważyłem, że część z nich, dokładnie 6 sz. jest podświetlone na czerwono - może to właśnie to, chociaż kwota się pokazuje.

Dawno nie wypłacałem pieniędzy z Prolinka, a słyszałem, że już nie trzeba papierowych rachunków wysyłać. Prawda to? Podobnież wystarczy umowa w pdf bez podpisu i wysłać na email.

Tak wysyłasz mailem wypełniony rachunek w formacie PDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, okazało się, że dlatego nie dostaję wynagrodzenia za połowę linków na swojej stronie, bo są to linki z 5% rozmieszczenia DARMOWEGO :D :D :D I nie jest to oznaczone w żaden sposób.

Dla mnie wyliczanie dziennego wynagrodzenia to w Prolinku "cuda na kiju", szczerze mówiąc zaczyna mnie to mocno drażnić. Totalnie nie ogarniam co i jak to niby obliczają. Na przykład mam na stronie 20 linków, raz mi liczy załóżmy kwotę "x", na drugi dzień mam z takiej samej ilości linków 50% kwoty "x", za kilka dni tracę parę linków i nadal mi liczy kwotę "x", potem wrasta ilość linków do 25 a kwota wynosi 70% "x" mimo sprzedaży linków o takiej samej wartości... Masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyliczanie dziennego wynagrodzenia to w Prolinku "cuda na kiju", szczerze mówiąc zaczyna mnie to mocno drażnić. Totalnie nie ogarniam co i jak to niby obliczają. Na przykład mam na stronie 20 linków, raz mi liczy załóżmy kwotę "x", na drugi dzień mam z takiej samej ilości linków 50% kwoty "x", za kilka dni tracę parę linków i nadal mi liczy kwotę "x", potem wrasta ilość linków do 25 a kwota wynosi 70% "x" mimo sprzedaży linków o takiej samej wartości... Masakra jakaś.

Też tego nie rozumiem i wydaje mi się że specjalnie to robią w celu dezorientacji - tak żebyś nie mógł sprawdzić ile linków biorą na własne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nawet tych darmowych linków nie oznaczają, co mają zajmować nam 5% powierzchni wszystkich podstron. A najlepsze jest to, że reklamowali się, że rozdają linki (no nic dziwnego, skoro mają od nas 5% za darmo) i że sami je kupią za reklamobiorcę, a tu taki kwiatek, że na podstronie o komputerach mam zgłoszenia do linków o diecie i trądziku -.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności