Jump to content

Master of seo 2011

Recommended Posts

od czasu jak ostatnio patrzylem na adsense i byl po ok 2zeta :) pozniej zmienili na euro i dolary przestaly mnie zupełnie interesowac, paypal mam glowna walute funty wiec nawet nie zastanawialem sie po ile dolar chodzi ;)

a tekst nie ma celu pokazanie ile to bylo wydane kasy, a raczej co zostalo uzyte i ile to kosztuje na rynku B) mozna bylo taniej, mozna bylo mniej, ale jak czasu nie ma to co zrobic ;)

Edited by pandha

Nauka angielskiego online - http://www.e-angielski.com

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to i ja gratuluje, ja się przyznaje że poddałem się szybko ale za dużo mocnych ludzi bierze udział;) Niewarte zachodu:) ale zabawa była fajna;) No to jeszcze raz Red gratuluje:)

@Mar to wszystkie piwa zapisz sobie na szkolenie(jak będziesz) to się za darmo napijesz;D

PS. Planuje ktoś już następny konkurs?:P ten xann:D

Ja przez pomyłkę też się na piwo załapię :)

Gratulacje dla zwycięzcy!!

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Mnie zastanawia jedna rzecz. Ciągle czytam żeby spokojnie linkować nowe domeny bo możemy narazić się na filtra, a nawet bana. Z tego co tu wyczytałem to w konkursie brały udział same nowe domeny, które w przeciągu trzech miesięcy zostały dopalone przez kilka set tysięcy linków. To jak to w końcu z tym jest? ;>

Tu chodziło o efekt krótkotrwały więc filtrami nikt nie zawracał sobie głowy. Odrobina ryzyka i dużo doświadczenia.

"Internet - miejsce, w którym mięczak jest kozakiem, amator specjalistą, czternastka osiemnastką, a człowiek z problemami psychoterapeutą."

Strony konkursowe były dopalone przez 301 z mocnych stron - przez to ryzyko filtra przy agresywnym linkowaniu mocno się zmniejsza.

Edited by okazwłoka

Linki z wizytówek NAP, RSS, stron z ogłoszeniami, stron ze statystykami,

stron z informacjami WHOIS domen, katalogów stron, portfolio stron firmowych i inne...

Sklep SEO