Skocz do zawartości

Master of seo 2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

od czasu jak ostatnio patrzylem na adsense i byl po ok 2zeta :) pozniej zmienili na euro i dolary przestaly mnie zupełnie interesowac, paypal mam glowna walute funty wiec nawet nie zastanawialem sie po ile dolar chodzi ;)

a tekst nie ma celu pokazanie ile to bylo wydane kasy, a raczej co zostalo uzyte i ile to kosztuje na rynku B) mozna bylo taniej, mozna bylo mniej, ale jak czasu nie ma to co zrobic ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No to i ja gratuluje, ja się przyznaje że poddałem się szybko ale za dużo mocnych ludzi bierze udział;) Niewarte zachodu:) ale zabawa była fajna;) No to jeszcze raz Red gratuluje:)

@Mar to wszystkie piwa zapisz sobie na szkolenie(jak będziesz) to się za darmo napijesz;D

PS. Planuje ktoś już następny konkurs?:P ten xann:D

Ja przez pomyłkę też się na piwo załapię :)

Gratulacje dla zwycięzcy!!

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna rzecz. Ciągle czytam żeby spokojnie linkować nowe domeny bo możemy narazić się na filtra, a nawet bana. Z tego co tu wyczytałem to w konkursie brały udział same nowe domeny, które w przeciągu trzech miesięcy zostały dopalone przez kilka set tysięcy linków. To jak to w końcu z tym jest? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności