Skocz do zawartości

Akcja "Tajfun"


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jest w jakim okresie rząd zaczął walczyć z dopalaczami ;) Wcześniej jakoś nie zauważał tego problemu.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie chce mi się czytać całego wątku jednak nie popieram takiej akcji. Abstrahując od tego czy dopalacze są dobre czy złe takie akcje uświadamiają mi, że żyjemy w dzikim kraju, a już na pewno nie w państwie prawa. Skoro rządzący nie przestrzegają prawa to dlaczego ja mam go przestrzegać? Moim zdaniem to jest typowy przedwyborczy temat zastępczy. Burza w mediach, następnie zdecydowana postawa szeryfa Tuska. Dopalacze dostępne są od co najmniej 2 lat, a dopiero teraz słychać o ich niesamowicie szkodliwym wpływie na zdrowie. Oczywiście to też jest przesada bo większość zejść śmiertelnych jest po mieszaniu dopalaczy z narkotykami lub gdy używane są bez umiaru. Gdyby zaczęli podawać statystyki ile osób dziennie umiera po zażyciu alkoholu to ludzie powinni podobnie się oburzać. Wracając jednak do samej akcji. Nie zdziwcie się jak wam ocenzurują internet i być może stracicie dzięki temu źródło utrzymania. W końcu internet to siedlisko wszelkiego zła i platforma wymiany informacji dla terrorystów. Jak już pisałem to jest jednak dziki kraj więc wszystko możliwe.

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Sory, nie ten temat - sam wpadam tu na kilka lat...

Właśnie jestem w okresie "wpadki" ;) - choć ostatnia miała miejsce kilka lat temu ;)

... Abstrahując od tego czy dopalacze są dobre czy złe ...

Masz wiele racji w tym co piszesz. Sądzę jednak, że należy wykorzystać "nagłą niechęć rządu" do dopalaczy i z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erbit@

Świetne podejście, chciałbym jednak kiedyś usłyszeć, jak biorą się za Ciebie, nie w majestacie prawa, ale w majestacie fali "widzimisię" - ciekawe jakbyś wtedy podszedł do tematu bezprawia.

Powiedzmy np. że Google zdobywa duże wpływy w PL i ułożą nastroje, że pozycjonerzy są źli, świnie, że Ci ludzie to zwykli [ nierzetelni partnerzy ] i naciągacze, manipulujący wynikami, podsuwając normalnym ludziom, oszukańcze wyniki. Wpada napuszczona policja i prokuratorzy zamakając wam zaplecza, firmy... a Tusk wychodzi i z oczami pełnymi nienawiści, ogłasza walkę.

Wiem że przykład nie oddaje całości, bo od mieszania w wynikach G chyba nikt nie umiera... choć kto wie, jak kloleś ma objawy raka, a szukając tych symptomów, wszedł na stronę zapleczową, gdzie mu pisze, że to wina trądzika ;)

Jednak fakt jest faktem, ktoś kto twierdzi, że to chu... z prawem, ważne że mi to pasuje, jest dla mnie zwykłym głupkiem i tyle.

Dlaczego? Bo nie dostrzega polityki małych kroków, gdzie rządzący traktuje nas pomału jak zwykłe bydło.

Tylko dlaczego nie zamknąć fast foodów, zakazać wódki, papierosów, wspinaczki górskich, jazdy na motorach... o kuźwa, właśnie o motorach - sam się z tym zgadzam, bo mam syna i zamiast go wychowywać, wolałbym aby to zakazali i miałbym strach z głowy, przed tym że kupi sobie "mtór" i sie zabił - no bo jakby nie patrzeć, na motorach więcej ludzi ginie, niż z dopalaczy. Okej, powinni nam całkowicie te dzieci zabrać, bo te świnie ostatnio stwierdziły (co chyba jest już urobieniem społeczeństwa) że prawie 90% rodziców, nie nadaje się aby mieć dzieci!!! Jak nasz gatunek w ogóle przeżył? Jasna cholera - oglądam TVN i sam chyba coraz bardziej pojmuję, że faktycznie geje, lesby i inne takie - lepiej te dzieci wychowają. Bo chyba do tego to dąży.

Zgadzajmy się dalej jak te barany... bo wmówią nam że to dla naszego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego czy dopalacze są dobre czy złe takie akcje uświadamiają mi, że żyjemy w dzikim kraju, a już na pewno nie w państwie prawa. Skoro rządzący nie przestrzegają prawa to dlaczego ja mam go przestrzegać?

Zacznijmy od tego, że żyjemy w kraju, w którym prawo samo w sobie jest debilne i nie znajdują się ludzie, którzy chcieliby coś z tym zrobić. Problem w Polsce polega na tym, ze tak na prawdę żaden z polityków czy urzędników nie służy krajowi i nie działa w interesie państwa, tylko zawsze i wszędzie działa w interesie własnym. Dla korzyści majątkowych, dla korzyści politycznych - ale zawsze w interesie własnym. W świadomości polityków nie ma czegoś takiego jak "służba", jest tylko "władza". Ta akcja ma oczywiście przynieść korzyści polityczne. Wcześniej nic się z tym nie robiło, bo społeczeństwo było podzielone - jedni byli za dopalaczami, drudzy przeciw, więc problem został nietknięty, żeby się żadnej grupie nie narazić. Ale teraz, gdy media poinformowały o kolejnych zatruciach tymi specyfikami i kolejnych przypadkach śmierci, rząd postanowił wykorzystać chwilowe nastroje i wkroczyć do akcji oraz zyskać parę punktów procentowych poparcia.

Oczywiście jakby zmienili odpowiednio ustawę i zrobili to ponad rok tomu, a nie brali się za to dopiero teraz, dzisiaj nie byłoby tej akcji i nie byłoby tej dyskusji.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zamknąć fast foodów" - zlikwidować sanepid, terminy ważności i takie tam, niech ludzie kupują co chcą i gdzie chcą

"zakazać wódki" - zezwolić na sprzedaż bez koncesji i nieletnim

"papierosów" - zlikwidować zakazy palenia i ograniczenia sprzedaży, zezwolić na reklamę

"wspinaczki górskich" - zlikwidować TOPR, GOPR - jak ludzie chcą to niech sobie giną

"jazdy na motorach" - po co komu prawo jazdy, zlikwidować kodeks drogowy

"Zgadzajmy się dalej jak te barany... bo wmówią nam że to dla naszego dobra."

"Jak nasz gatunek w ogóle przeżył?"

Bo niektórzy potrafią racjonalnie myśleć.

choć kto wie, jak kloleś ma objawy raka, a szukając tych symptomów, wszedł na stronę zapleczową, gdzie mu pisze, że to wina trądzika

To jest bardzo ciekawy temat ale nie na ten wątek, istnieje pewne dość poważne forum jednego z użytkowników tego forum o tematyce medycznej przez które pośrednio jak donoszą inne strony kilka osób pożegnało się z tym światem a inne straciły sporo zdrowia.

Gdzieś pewnie jest złoty środek na dopalacze ale myślę że leży on daleko od legalizacji czegokolwiek.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wolałbym aby to zakazali i miałbym strach z głowy, przed tym że kupi sobie "mtór" i sie zabił ...

Jak bys mu w wieku 4 lat pokazał co to motór zamiast przed tym chronić to przez kolejne lata nabrał by takiego doświadczenia że teraz to on by miał takie zmartwienie: co tu zrobić aby moj niedoswiadczony ojcec nie wsiadł przypadkiem teraz na motor ;)

To samo (ale nie dosłownie) dotyczy sie dopalaczy. Dopalacze były juz dawno a rodzice g...wno o nich wiedzieli. Spytajcie ludzi-rodziców ktorzy maja dzieci w takim wieku gdzie moga juz miec styczność z dopalaczami, co to sa te dopalacze? jak to się bierze? z czego to zrobione? Wiedzą tylko tyle ile dowiedzieli się przez ostatnie 2 tygodnie z TV. Według mnie dzieci chyba maja większa wiedze o tym niz sami rodzice :D

Czy ten król dopalaczy wiedział że będzie taka akcja "Tajfun"? Bo po co zrobił sobie niedawno wywiad i reklame w mediach po ktorej obroty mu sie zwiekszyły pewnie kilkakrotnie, nawet jeśli nazwał swoich klientów debilami :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dopalacze.com/news.php?article=114 taki właśnie król dopalaczy...

Ciekaw jestem czy akcja nie zakończy się za kilka dni i wszystko wróci do stanu sprzed dni kilku. Ponadto ciekawi mnie co myślą sobie teraz ci, którzy z tego biznesu żyją czyli gangsterzy i sprzedawcy oraz właściciele tych smartshopów. Widzę, że na dopalamy.com pieklą się wielbiciele tego syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Jasna cholera - oglądam TVN ...

Dlatego masz wodę z mózgu :)

Zaś na poważniej: gdyby przepisy zabroniły "pozycjonowania" przebranżowiłbym się lub zmienił kraj. Dziś to nie problem. Jak więc masz problem z tym Państwem to droga wolna. Możesz też założyć partię w obronie dopalaczy lub przeciw alkoholowi (bez znaczenia dla mnie) i jeśli wygrasz wybory i zmienisz przepisy to być może ja wyniosę się z tego kraju.

Takie jest moje podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności