Jump to content

holee

Forumowicze
 • Content Count

  1,165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About holee

 • Rank
  Acid Drinker

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.winka.net

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Chełm

Recent Profile Visitors

4,993 profile views
 1. Znaczenie ma na pewno linkowanie wewnętrzne i stopień popularności danej strony. Najchętniej wyszukiwarka pokazuje sitelinki do dobrze podlinkowanych wewnętrznie podstron związanych z tą wyświetlaną. Im lepsza, starsza, lepiej wypozycjonowana strona - tym częściej można je zobaczyć w wynikach.
 2. Nie. Kategoria nie jest wersją kanonczną dla produktów. Wyszukiwarce możesz dać sygnał optymalizując kategorię pod daną frazę - np. dodając uzupełnione pole opisowe pod/nad listingiem, FAQ, kilka opinii o przykładowych produktach, może jakieś video lub inny materiał multimedialny. Odpicuj po prostu tak kategorię aby Google wiedziało, że ją powinno wyświetlać na tę frazę. Dodatkowo linkowanie wewnętrzne do tej kategorii - z menu, z kart produktowych do niej należących lub z innych lokalizacji.
 3. Zazwyczaj produkty czymś się różnią - czy to mocą, czy napędem, czy producentem, czy inną cechą. Tych właśnie cech użyłbym do nazw produktów i ich opisów, pozycjonując je tym samym na długi ogon. Postarałbym się maksymalnie poróżnić karty produktowe. Kategorię optymalizując na frazę ogólną "frezarki do drewna", nie ma potrzeby używać tagu kanonicznego.
 4. Trzeba namierzyć w jaki sposób dokonano włamania i zlikwidować zagrożenie. Może masz zainfekowany komputer i wyciekło hasło, może masz dziurawy kod (tak bywa najczęściej), może było włamanie do hostingu. Ciężko Ci jednoznacznie pomóc. Przyjrzyj się na początek formularzom na stronie, czy nie pozwalają na wstrzyknięcie niebezpiecznego kodu.
 5. Najwidoczniej zostałeś ofiarą jakiegoś ataku hakerskiego. Zmień hasła do FTP/bazy danych/panelu strony, wyczyść stronę, zabezpiecz ją przed kolejnymi włamaniami. Google może obniżyć pozycje strony dopóki nie zrobisz z tym porządku.
 6. Witaj; Może w tej mapie przesyłasz URL podstron wskazujących w tagu kanonicznym na inne? Np. wskazujesz domena.pl/produkt1, gdzie na podstronie tej znajduje się tag kanoniczny wskazujący na domena.pl/produkt2? To są tylko domysły, ale warto sprawdzić czy w mapie masz "ostateczne" URLe. Pozdrawiam
 7. Dokładnie takimi są z tego co piszesz. Na stronie główniej zamieść tag kanoniczny wskazujący na samą siebie, wówczas na stronach z parametrem pojawi się on również i będzie wskazywał stronę główną (to ona jet kanoniczną wersją). Możesz też oczywiście skorzystać z podpowiedzi kolegów, twoja wola. Oczywiście tag kanoniczny wskazujący stronę główną dodajesz wyłącznie w pliku strony głównej. W innych modyfikujesz jego zawartość.
 8. Witaj; Lepszym pomysłem będzie użycie tagi kanonicznego wskazującego adres głównej strony. Nie ma sensu przekierowywać adresów, które teoretycznie nie działają i nie działały.
 9. Znajdzie się coś sprawdzonego oprócz Homepay.pl dla osób prywatnych?
 10. Możesz też skorzystać z jednej z wtyczek do WP, np. https://pl.wordpress.org/plugins/simple-301-redirects/ Pozdrawiam
 11. Nawet jak strona jest w TOP1 to warto przy niej pracować. Obserwuj zmiany, a jeśli zauważysz spadki - popracuj nad treścią lub linkami.
 12. Jeśli byś wymienił treść na wszystkich podstronach lub stronie głównej, mógłbyś zauważyć zmianę. Ale po samym danych teleadresowech, nie sądzę.
 13. Gratuluję i ja. To zmienia niemal wszystko
 14. Pie...lony stożek rogówki Rozpoznany około rok temu, ale objawy zauważalne od kilku lat. Ogólnie "usterka" niewylczalna (tylko przeszczep rogówki tak naprawdę leczy) - zabiegi polegają za zatrzymaniu postępu choroby. Zabieg we wrześniu poprzedniego roku (lewe, gorsze oko). Polega na zeskrobaniu wierzchniego nabłonka oka zakrapianiu ryboflawiną i naświetlaniu laserem (crosslinking). W ten sposób nabłonek ma się odbudować mocniejszy, spłaszczając stożek. Tyle teorii. Kilka miesięcy po zabiegu wzrok się nie poprawił, a czy się zatrzymała choroba (lub zwolniła) - będzie widać dopiero po około ro
 15. W któym mieście? Ja robiem w Krakowie i na szczęscie się nie pogorszyło
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy