Skocz do zawartości

Mamy króla na PiO


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

To trochę jak "Pan życia i śmierci". Kto nie widział, niech obejrzy - polecam. :-)

Osobiście też bym dopalacze zdelegalizował, bo to jest naprawdę paranoja. Sporo widziałem, a jeszcze więcej słyszałem od owego sprzedawcy w całodobowych dopalaczach. Co wieczór ktoś przychodził błagając o pożyczkę na jakiś proszek lub prosząc o zastaw komórki, laptopa, aparatu, niektórzy nawet chcieli auta zostawiać lub sprzedawać.

Ale jest legalne i jakiekolwiek dyskusje nt. moralności, dobra i zła w dzisiejszych czasach są bezsensu. Gdyby była taka możliwość, żeby cofnąć się w czasie sam chętnie bym takie dopalacze otworzył. Biznes się kręci i o to chodzi.

Edit: skoro okazało się, że to jednak nie jest żaden z użytkowników forum, to apeluję o zamknięcie/przeniesienie tematu, bo ledwo 3 strona, a już powoli prywatne wycieczki sie zaczynają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@neeon

Dla mnie to zwykle frajerstwo płakać za takimi lamusami dla ktorych prochy i inne ścierwo to Bóg.

Trzymales sie z nimi do konca aż stali się warzywami albo aż chodzileś na ich pogrzeby to jedyne co mogę zrobić to pogratulować wytrwałości.

Mam swoich przyjaciołów i gdy im cos odpier... to staram im się tłumaczyć że to zła droga (zazwyczaj ja jestem rzekomo ten najnudniejszy i najmądrzejszy). Jakby zobaczył że moje ziomki nagminnie trują się jakimś szajsem i robią sie z nich wspomniane przez Ciebie warzywa to podziekowalbym za znajomość i na ulicy bym nawet ich nie poznał.

Trujesz się na własne zyczenie!-jedni biora dragi z dopalacze.com na eventy ew. 2-3 razy w miesiącu na imprezę. Inni złąpia bakcyla i posmakują wszystkiej chemii jaka tylko jest.

Mówisz do mnie dzieciaku-nie widziałeś tyle co ja. Od razu mówie dzieki za komplement- nie chciałbym widzieć jak na moich oczach przekręca sie od dragów moj ziomek- nie wytrzymalbym nerwowo.

Nie jestem ich rodzicem mogę doradzić ale i tak każdy robi co chce.

Dziękuje i pozdrawiam.

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allle napędziliście chłopakowi reklamę :P

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=10212

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zerknąć na angora.com.pl, ja bym się mimo wszystko aż tak nie ujawniał (nawet nazwisko podali...)

edit: z wywiadu wynika że to jakiś łodzianin ;)

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności