Jump to content

kasztan165

Forumowicze
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice
 1. Obrazek który wkleiłeś jakoś nie potwierdza twojej tezy, wrzuć obrazek z widoku historycznego żeby zobaczyć moment w którym zaczeły pojawiać się linki. Dla niedowiarków: Choć pewnie niektórzy i tak powiedzą że to photoshop. Ps. Nie było żadnej 301, co niektórym trudno uwierzyć że taki efekt daje 1k pkt eweba.
 2. Proporcja w tym teście jest ustalana przez cenę, więc nie mogę kupić w tym momencie blasta za większą sumę bo była by dysproporcja. Dostałem raport 1000 profili. Sprawdziłem czy profile istnieją dopiero po upływie grubo ponad 2 miesięcy, mieli czas żeby usunąć profile. Nie, w żaden sposób nie pomagałem tym profilom, wyskoczyło to co wyskoczyło i tak zostało. Tak jak mówiłem, przyłożyłem 1k pkt na jedną frazę, podczas testu nie było przy ilości punktów nic zmieniane.
 3. Cel: Celem jest sprawdzenie co jest bardziej opłacalne: * Blast na 1k profili * Linkowanie e-weblinkem po 1k pkt na frazę Metodologia badania: Pod lupę poszły 3 frazy: botoks botoks skutki uboczne usuwanie zmarszczek na następujących dwóch domenach: botoxonline.info -> Blast na 1k profili newbotox.info -> 1k pkt na każdą frazę Test rozpoczął się 1 marca. Wyniki: dla botoxonline.info (blast na 1k profili) dla newbotox.info (1k pkt na fraze - e-weblink.com) Wnioski: Dla domeny blastowanej po blaście wyskoczyły 2 linki w Y!. Profile nie były linkowane w
 4. Wszystkiego najlepszego, e-weblink jest jak wino, czym starsze tym lepsze ;p
 5. Czy ten pomysł jest brany pod uwagę? Moim zdaniem bardzo słuszna propozycja... mam katalogi które mają sporo podstron podlinkowanych i obecnie są bardzo dobrze traktowane przez G - warto by też to docenić... Problem będzie pewnie z katalogami/preclami, dodatkowe punkty wlecą do systemu, szczególnie dla tych domen gdzie userzy linkują swoje wpisy. Bonus może być potężny, więc pewnie administracja nie będzie skora do wdrożenia takiego extra bonusu. Chociaż można było by się zastanowić nad wdrożeniem bonusu 1-2k pktowego odnośnie stosunku linków dla domeny i linków z całej domeny (z podstr
 6. Praw rynku nie da się oszukać, jestem przekonany o tym że duże ilości punktów są w jakiś sposób kontrolowane i właściciel takich lewych punktów długo by w systemie nie pożył.
 7. Pochwal się tymi dziurami, zaraz zostaną załatane, i nie będziesz miał powodów do ciągłych narzekań.
 8. Od czasu update w serpach wszystkim dostało się po du**e, więc to pewnie tylko złudzenie że używanie weblinka szkodzi bardziej niż pomaga. Ja zauważyłem inną rzecz, od czasu update nowe frazy wskakują jak nóż w masło, więc ja nie mam powodu do narzekań. Sprawdź sobie statystyki e-weblinka, chociażby te odnoszące się do kont pro, widzisz tutaj równie pochyłą? Bo ja widze jasny i wyraźny trend. Zmiany na gorsze? To jedna z lepszych zmian w systemie od dłuższego czasu. Lepiej jakbyś wskazał które zmiany są na gorsze, bo inaczej twoje słowa są mało warte.
 9. Punkty właśnie wróciły, błędy techniczne wszystkim się zdarzają.
 10. Warianty są różne. 1. Tworzysz mini serwisy z parunastoma podstronami na głównej domenie (dzięki czemu wykorzystujesz bonus 1k pkt za serwis na domenie głównej). 2. Stawiasz serwisy na ogólnodostpnych bazach (teksty piosenek, opisy gg, katalogi ew. możesz wykorzystać skrypty które oferuje weblink, m.in. nowy webmini).
 11. Zbyt gwałtowne zmiany też nie są zbyt dobre, to dobry krok naprzód i liczę na więcej pozytywnych zmian w systemie. Podniesienie poprzeczki w stylu BL 100 to już jakiś krok naprzód i pewnie przyczyni się do podniesienia skuteczności systemu.
 12. Gratulacje za nominacje na moderatora, ładne wyróżnienie i duża niespodzianka jak dla mnie.
 13. Hmm... raczej sie mylisz, to musi być on
 14. Chce tu podkreślić słowo narzędzie, którym się posługujesz. Otóż w rękach it_management nie jest to narzędzie, jest to już usługa, więc test polegał na testowaniu dwóch defaultowo ustawionych narzędzi, a nie całej usługi osoby która się na tym zna. EDIT: Wyniki it_management mogą być nieadekwatne do testu ponieważ mamy tu do czynienia z kompletnie inną stroną, wystarczy porównać tekst na stronie, gdzie słowo "plotery" zostaje użyte 20 razy, a w przypadku mojego testu tylko 3 razy w tekscie. Żeby test był wiarygodny it_management, musiał by przemieszać teksty na stronie testowej, wtedy punkt
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy