nigraS

Forumowicze
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

Ostatnie wizyty

3301 wyświetleń profilu
 1. A jesteś w temacie A8 czy DL? Jeśli się pytasz to może lepiej utworzyć oddzielny temat, a nie tutaj zaśmiecasz.
 2. Linuxpl.com i Futurehost.pl w rękach H88

  H88 jak ja ich nie lubię... ... będą podwyżki - będą Klienci uciekać jak to jest z już przejętymi firmami. Byłem od lat w pewnej firmie, po przejęciu przez H88 straciła na jakości - support nie ten co był, ceny z kosmosu...
 3. Utworzyłem konto na o2, jak poprawnie go skonfigurować? Ahaa, już wiem. DL nie obsługuje znaków specjalnych.
 4. Biznes-host.pl - opinie

  W 100% podpinam się do Twojej wypowiedzi. Co do problemów to nauczyłem się, aby nie zadawać im wszystko na raz. Ja dostałem FV na ~ 2 tys zł, gdzie do tej pory płaciłem ~ 400zł (myślałem, że to pomyłka, ale okazuje się, że wolą stracić Klientów) Ponad miesiąc został mi na znalezienie innego VPS'a z DA - co możecie polecić?
 5. Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp

  A jak dodać możliwość sortowania adresów ? Adresy bez captha, adresy bez rejestracji... Dodaję do wybranego adresu tag np. bezcaptha i tag ten nie pojawia się w rozwijanej liście.
 6. ADOBE PHOTOSHOP CS6 PL WIN - gdzie kupić

  Kup na Allegro. Będziesz mieć ochronę kupującego.
 7. Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp

  Wczoraj przy dodawaniu ogłoszeń natrafiłem na kilka nie aktywnych portali - domena wygasła. Jak usunąć z bazy te adresy? Czy jest możliwość utworzenia wspólnej bazy którą będą budować użytkownicy Wystawiacza? np. raz na tydzień synchronizacja bazy użytkowników z bazą na serwerze. Oraz opcja wyłączenia synchronizacji, gdyż rozumiem, że nie każdy chce się dzielić swoją bazą.
 8. Mam ustawienia jak podane na filmiku i w dalszym ciągu monitoring pozycjo mi nie działa.
 9. odpowiedzi oddzielając enterem czy po przecinku?
 10. Pytania i odpowiedzi. Czy każde pytania i odpowiedź do niej ma być w osobnym okienku czy w jednym oddzielone enterem?
 11. Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp

  Czy po dodaniu własnych adresów skrypt nie doda tych, które już istnieją w bazie?
 12. a jak skonfigurować moduł monitoring pozycji? Dodałem strony wczoraj do monitorowania, wchodzę dziś i posiawia się komunikat: Wczoraj skrypt nie zdążył sprawdzić 12 monitorowanych fraz! Zwiększ prędkość sprawdzania w konfiguracji i/lub podaj więcej/lepsze proxy.