Jump to content

nigraS

Forumowicze
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

3,920 profile views
 1. Na pierwszej stronie się wyświetlała - może było jak napisał MaxPan.
 2. adres strony zahacz.pl. Kilka miesięcy temu na słowo klucz Portal Ogłoszeniowy byłem w top 10, teraz jestem hen daleko. Jeszcze dodam opisy dla kategorii o czy wspomniał s_matysik
 3. Gotowe portale są beznadziejne, gdyż gdy zostaną opuszczone nie da się rozbudować portalu o czym autor pisze na początku tematu. Też miałem ten skrypt i odszedłem od niego, gdyż brakowało mi funkcji. Wybrałem Joomla+komponenty i samemu stworzyłem portal ogłoszeniowy z funkcjami o które mi chodziło. I autor tematu również z pomocą Joomla może stworzyć portal ze wszystkimi opcjami jakie wypisał.
 4. PS i GIMP umożliwiają zapis do gif. W PS trzeba otworzyć okno czasu i ustawić warstwy i zapisujemy poprzez zapisz do internetu czy jakoś tak, a w GIMPie tworzymy tylko warstwy i przy zapisie zaznaczamy fistaszkiem na "Animacja".
 5. Czy temat jest aktualny? Nadal szukasz skryptu?
 6. Tematyka wielotematyczna. Oferty pracy, kupno, sprzedaż zamiana..
 7. Sprawdziłem i strona nie dostała bana jak również filtr nie został nałożony... ... ale pozycja mojego portalu ogłoszeniowego spadła z ~20 miejsca chen daleko. W sobotę dodałem ogłoszenie, w dniu wczorajszym to samo ogłoszenie dodałem na innym portalu. Wpisując w Googlach fragment treści ogłoszenia pojawia się tylko strona innego portalu - mojego portalu brak mimo tego, że ogłoszenie zostało wcześniej zamieszczone.
 8. Jak ustawić wystawiacz, aby dodawał opis do formularzu jak np. https://zahacz.pl/zahacz-nowe-ogloszenie http://www.bazar.konin.pl/submit-classified/ ... Formularz opisu nie posiada input name
 9. Około miesiąc temu programik działał dobrze i zrobiłem sobie przerwę... Teraz po powrocie do wystawiacza po kliknięciu F2 program się zawiesza. Podczas przerwy program nie był uruchamiany, były natomiast aktualizacje Windowsa. Czy to, że program się zawiesza może być powiązane z jakąś aktualizacją Win7?
 10. Od kilku miesięcy ilość punktów mi się nie zwiększa mimo przydzielonych linków - czy to jest błąd - czy ja czegoś nie rozumiem?
 11. Instalowałeś mi donka na arubacloud. Jak tam zmienić wersję php?
 12. Jest opcja by system sprawdzał http / https w serwisie majestic.com, ale ta zmiana z http na https nie działa by system w systemie linktak widział dodaną stronę jako https. Mam ustawione w opcjach "Ustawienia majestic https" -> "Sprawdzaj z https" od ponad tygodnia i do dziś dnia linktak widzi moje linki z http.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy