nigraS

Forumowicze
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

3343 wyświetleń profilu
 1. Seopilot.pl

  Racja. Moja pomyłka. Chodziło mi o Adwords.
 2. Seopilot.pl

  Korzystałem. Nie polecam. 1000zł na reklamę w SeoPilot nie dało żadnego rezultatu. 600zł na reklamę AdSense z konfiguracją ich "specjalisty" nic nie dało, samodzielnie poprawiłem ich konfigurację i efekty miałem lepsze. Jeśli myślisz o AdSense polecam bez pośredników się reklamować, a przynajmniej omijając SeoPilot. Natomiast jeśli chodzi o zarabianie to polecam. Ale wyłącznie dla osób posiadających spory ruch.
 3. A jesteś w temacie A8 czy DL? Jeśli się pytasz to może lepiej utworzyć oddzielny temat, a nie tutaj zaśmiecasz.
 4. H88 jak ja ich nie lubię... ... będą podwyżki - będą Klienci uciekać jak to jest z już przejętymi firmami. Byłem od lat w pewnej firmie, po przejęciu przez H88 straciła na jakości - support nie ten co był, ceny z kosmosu...
 5. Utworzyłem konto na o2, jak poprawnie go skonfigurować? Ahaa, już wiem. DL nie obsługuje znaków specjalnych.
 6. Biznes-host.pl - opinie

  W 100% podpinam się do Twojej wypowiedzi. Co do problemów to nauczyłem się, aby nie zadawać im wszystko na raz. Ja dostałem FV na ~ 2 tys zł, gdzie do tej pory płaciłem ~ 400zł (myślałem, że to pomyłka, ale okazuje się, że wolą stracić Klientów) Ponad miesiąc został mi na znalezienie innego VPS'a z DA - co możecie polecić?
 7. A jak dodać możliwość sortowania adresów ? Adresy bez captha, adresy bez rejestracji... Dodaję do wybranego adresu tag np. bezcaptha i tag ten nie pojawia się w rozwijanej liście.
 8. ADOBE PHOTOSHOP CS6 PL WIN - gdzie kupić

  Kup na Allegro. Będziesz mieć ochronę kupującego.
 9. Wczoraj przy dodawaniu ogłoszeń natrafiłem na kilka nie aktywnych portali - domena wygasła. Jak usunąć z bazy te adresy? Czy jest możliwość utworzenia wspólnej bazy którą będą budować użytkownicy Wystawiacza? np. raz na tydzień synchronizacja bazy użytkowników z bazą na serwerze. Oraz opcja wyłączenia synchronizacji, gdyż rozumiem, że nie każdy chce się dzielić swoją bazą.
 10. Mam ustawienia jak podane na filmiku i w dalszym ciągu monitoring pozycjo mi nie działa.
 11. Pytania i odpowiedzi. Czy każde pytania i odpowiedź do niej ma być w osobnym okienku czy w jednym oddzielone enterem?