nigraS

Forumowicze
 • Zawartość

  168
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Ostatnio na profilu byli

3555 wyświetleń profilu
 1. Instalowałeś mi donka na arubacloud. Jak tam zmienić wersję php?
 2. nigraS

  Błędy

  Jest opcja by system sprawdzał http / https w serwisie majestic.com, ale ta zmiana z http na https nie działa by system w systemie linktak widział dodaną stronę jako https. Mam ustawione w opcjach "Ustawienia majestic https" -> "Sprawdzaj z https" od ponad tygodnia i do dziś dnia linktak widzi moje linki z http.
 3. nigraS

  Błędy

  Kiedy zostanie wprowadzona możliwość zmiany linków z http na https? Najlepiej, aby można było to zrobić masowo za jednym kliknięciem.
 4. Moja lista portali ogłoszeniowych, może komuś się przyda: http://slubice.nanecie.eu http://stary-sacz.malopolskie-ogloszenia.pl http://fanty24.pl http://www.ogloszeniowa.pl http://jobtime.pl https://tosale.pl https://e-rzeszow.pl http://www.ogloszenia.tarnobrzeg.info https://www.wroclawiak.pl http://www.warszawiaczek.pl https://infoludek.pl https://zahacz.pl http://www.wstawaj.pl https://www.bazos.pl http://www.ogloszenia.slupsk.pl http://wronki.swiatogloszen.net.pl http://sroda-slaska.dolnoslaskie-ogloszenia.pl http://www.alteregro.pl http://zybel.pl http://warszawalokalnie.pl http://www.adin.pl http://www.ogloszenia.krakow.pl http://www.praca-za-granica.pl http://podkarpaciak.pl http://www.kupie-sprzedam.info.pl http://brzozow24.pl http://www.rzeszowiak.pl https://ogloszenia24.info https://ogloszeneo.pl https://oyh.pl http://www.jaroslawiak.pl http://brzozowiak.pl http://www.ogloszenia.krosno.pl https://dlabydgoszczy.pl http://www.lubliniak.com.pl http://milicz.dolnoslaskie-ogloszenia.pl https://www.e-promoteam.com https://okeno.pl http://darmoweogloszenia.pl https://ofero.pl http://bazarek.net.pl
 5. Może by stworzyć bazę adresów dla użytkowników wystawiacza w której to każdy posiadacz licencji mógłby dodawać adresy, a w przypadku duplikacji adresu system poinformuje, że taki adres już istnieje. W przypadku kiedy adres nie działa możliwość jego zgłoszenia przez użytkowników i np. przy piątym zgłoszeniu system dany adres usunie.
 6. nigraS

  Błędy

  "Wykryto przekierowanie" Wszystkie podstrony mają ten wynik... A jednak to nie błąd... Zmiana na https doprowadziła do przekierowania. Czy dasz opcję możliwości zmiany linku, a przynajmniej jego początki z http na https?
 7. nigraS

  [Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO

  Dodasz opcję zgłaszania stron do wyszukiwarek?
 8. nigraS

  Błędy

  PW zostało wysłane.
 9. nigraS

  Błędy

  ID nie jestem w stanie podać, gdyż usunołem linki, które zostały niezaakceptowane. 1. Kilka miesięcy temu dodałem linki. Część została odrzucona. 2. Kilkanaście godzin temu skasowałem wcześniej dodane linki, które zostały odrzucone. Z jakiego powodu na odrzuconych stronach pojawiają się linki z systemu LinkTak, nie mówiąc już o tym, że owych stron w systemie nie ma. np. przykładowy mój link, który był odrzucony i usunąłem go z LinkTak http://dece.pl/wiadomosci/pokaz/640,strona-przechwytujaca-zwieksz-sprzedaz-przyciagnij-partnerow Mimo tego linki z LinkTak nadal się tam pojawiają.
 10. nigraS

  Błędy

  Skasowałem z systemu linki, które nie zostały zaakceptowane, a tym czasem przypadkowo zauważyłem, że na tych stronach pojawiają się linki z LinkTak.pl Czemu LinkTak dodał do tych stron linki skoro adresy zostały odrzucone? Czemu po usunięciu adresów LinkTak nadal na tych stronach wstawia linki?
 11. Warto by przefiltrować bazę. Jakoś tydzień temu odpaliłem programik po długiej przerwie i masa stron nie działa. Oraz coś zamula programik. Katalog X w programiku wczytuje się mozolnie, a ten sam katalog X bezpośrednio w przeglądarce wczytuje się szybko.
 12. nigraS

  Seopilot.pl

  Racja. Moja pomyłka. Chodziło mi o Adwords.
 13. nigraS

  Seopilot.pl

  Korzystałem. Nie polecam. 1000zł na reklamę w SeoPilot nie dało żadnego rezultatu. 600zł na reklamę AdSense z konfiguracją ich "specjalisty" nic nie dało, samodzielnie poprawiłem ich konfigurację i efekty miałem lepsze. Jeśli myślisz o AdSense polecam bez pośredników się reklamować, a przynajmniej omijając SeoPilot. Natomiast jeśli chodzi o zarabianie to polecam. Ale wyłącznie dla osób posiadających spory ruch.
 14. A jesteś w temacie A8 czy DL? Jeśli się pytasz to może lepiej utworzyć oddzielny temat, a nie tutaj zaśmiecasz.