Jump to content

nigraS

Forumowicze
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

3,728 profile views
 1. Jak ustawić wystawiacz, aby dodawał opis do formularzu jak np. https://zahacz.pl/zahacz-nowe-ogloszenie http://www.bazar.konin.pl/submit-classified/ ... Formularz opisu nie posiada input name
 2. Około miesiąc temu programik działał dobrze i zrobiłem sobie przerwę... Teraz po powrocie do wystawiacza po kliknięciu F2 program się zawiesza. Podczas przerwy program nie był uruchamiany, były natomiast aktualizacje Windowsa. Czy to, że program się zawiesza może być powiązane z jakąś aktualizacją Win7?
 3. Od kilku miesięcy ilość punktów mi się nie zwiększa mimo przydzielonych linków - czy to jest błąd - czy ja czegoś nie rozumiem?
 4. Instalowałeś mi donka na arubacloud. Jak tam zmienić wersję php?
 5. Jest opcja by system sprawdzał http / https w serwisie majestic.com, ale ta zmiana z http na https nie działa by system w systemie linktak widział dodaną stronę jako https. Mam ustawione w opcjach "Ustawienia majestic https" -> "Sprawdzaj z https" od ponad tygodnia i do dziś dnia linktak widzi moje linki z http.
 6. Kiedy zostanie wprowadzona możliwość zmiany linków z http na https? Najlepiej, aby można było to zrobić masowo za jednym kliknięciem.
 7. Moja lista portali ogłoszeniowych, może komuś się przyda: http://slubice.nanecie.eu http://stary-sacz.malopolskie-ogloszenia.pl http://fanty24.pl http://www.ogloszeniowa.pl http://jobtime.pl https://tosale.pl https://e-rzeszow.pl http://www.ogloszenia.tarnobrzeg.info https://www.wroclawiak.pl http://www.warszawiaczek.pl https://infoludek.pl https://zahacz.pl http://www.wstawaj.pl https://www.bazos.pl http://www.ogloszenia.slupsk.pl http://wronki.swiatogloszen.net.pl http://sroda-slaska.dolnoslaskie-ogloszenia.pl http://www.alteregro.pl http://zybel.pl http://warszawalokalnie.pl http://www.adin.pl http://www.ogloszenia.krakow.pl http://www.praca-za-granica.pl http://podkarpaciak.pl http://www.kupie-sprzedam.info.pl http://brzozow24.pl http://www.rzeszowiak.pl https://ogloszenia24.info https://ogloszeneo.pl https://oyh.pl http://www.jaroslawiak.pl http://brzozowiak.pl http://www.ogloszenia.krosno.pl https://dlabydgoszczy.pl http://www.lubliniak.com.pl http://milicz.dolnoslaskie-ogloszenia.pl https://www.e-promoteam.com https://okeno.pl http://darmoweogloszenia.pl https://ofero.pl http://bazarek.net.pl
 8. Może by stworzyć bazę adresów dla użytkowników wystawiacza w której to każdy posiadacz licencji mógłby dodawać adresy, a w przypadku duplikacji adresu system poinformuje, że taki adres już istnieje. W przypadku kiedy adres nie działa możliwość jego zgłoszenia przez użytkowników i np. przy piątym zgłoszeniu system dany adres usunie.
 9. "Wykryto przekierowanie" Wszystkie podstrony mają ten wynik... A jednak to nie błąd... Zmiana na https doprowadziła do przekierowania. Czy dasz opcję możliwości zmiany linku, a przynajmniej jego początki z http na https?
 10. ID nie jestem w stanie podać, gdyż usunołem linki, które zostały niezaakceptowane. 1. Kilka miesięcy temu dodałem linki. Część została odrzucona. 2. Kilkanaście godzin temu skasowałem wcześniej dodane linki, które zostały odrzucone. Z jakiego powodu na odrzuconych stronach pojawiają się linki z systemu LinkTak, nie mówiąc już o tym, że owych stron w systemie nie ma. np. przykładowy mój link, który był odrzucony i usunąłem go z LinkTak http://dece.pl/wiadomosci/pokaz/640,strona-przechwytujaca-zwieksz-sprzedaz-przyciagnij-partnerow Mimo tego linki z LinkTak nadal się tam pojawiają.
 11. Skasowałem z systemu linki, które nie zostały zaakceptowane, a tym czasem przypadkowo zauważyłem, że na tych stronach pojawiają się linki z LinkTak.pl Czemu LinkTak dodał do tych stron linki skoro adresy zostały odrzucone? Czemu po usunięciu adresów LinkTak nadal na tych stronach wstawia linki?
 12. Warto by przefiltrować bazę. Jakoś tydzień temu odpaliłem programik po długiej przerwie i masa stron nie działa. Oraz coś zamula programik. Katalog X w programiku wczytuje się mozolnie, a ten sam katalog X bezpośrednio w przeglądarce wczytuje się szybko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy