nigraS

Forumowicze
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O nigraS

Ostatnio na profilu byli

3157 wyświetleń profilu
 1. Biznes-host.pl - opinie

  W 100% podpinam się do Twojej wypowiedzi. Co do problemów to nauczyłem się, aby nie zadawać im wszystko na raz. Ja dostałem FV na ~ 2 tys zł, gdzie do tej pory płaciłem ~ 400zł (myślałem, że to pomyłka, ale okazuje się, że wolą stracić Klientów) Ponad miesiąc został mi na znalezienie innego VPS'a z DA - co możecie polecić?
 2. A jak dodać możliwość sortowania adresów ? Adresy bez captha, adresy bez rejestracji... Dodaję do wybranego adresu tag np. bezcaptha i tag ten nie pojawia się w rozwijanej liście.
 3. ADOBE PHOTOSHOP CS6 PL WIN - gdzie kupić

  Kup na Allegro. Będziesz mieć ochronę kupującego.
 4. Wczoraj przy dodawaniu ogłoszeń natrafiłem na kilka nie aktywnych portali - domena wygasła. Jak usunąć z bazy te adresy? Czy jest możliwość utworzenia wspólnej bazy którą będą budować użytkownicy Wystawiacza? np. raz na tydzień synchronizacja bazy użytkowników z bazą na serwerze. Oraz opcja wyłączenia synchronizacji, gdyż rozumiem, że nie każdy chce się dzielić swoją bazą.
 5. Mam ustawienia jak podane na filmiku i w dalszym ciągu monitoring pozycjo mi nie działa.
 6. odpowiedzi oddzielając enterem czy po przecinku?
 7. Pytania i odpowiedzi. Czy każde pytania i odpowiedź do niej ma być w osobnym okienku czy w jednym oddzielone enterem?
 8. Czy po dodaniu własnych adresów skrypt nie doda tych, które już istnieją w bazie?
 9. a jak skonfigurować moduł monitoring pozycji? Dodałem strony wczoraj do monitorowania, wchodzę dziś i posiawia się komunikat: Wczoraj skrypt nie zdążył sprawdzić 12 monitorowanych fraz! Zwiększ prędkość sprawdzania w konfiguracji i/lub podaj więcej/lepsze proxy.
 10. "Login i hasło należy pominąć przy publicznych proxy." Czy proxy zakupione na buyproxies jest prywatne? "Format: ip:port;login;hasło" Otrzymałem takie proxy 109.x.x.x:80:login:hasło czy mam je zmienić na 109.x.x.x:80;login;hasło ? Mam kilka projektów, czy jak dodam proxy w menu Proxy to automatycznie projekty będą sie dzielić?
 11. Chcę kupić proxy na https://buyproxies.org/panel/cart.php?a=confproduct&i=0 ale nie wiem jak uzupełnić formularz. Czy ktoś mógłby napisać mi krok po kroku w jaki sposób dokonać zakupu? Oraz w jaki sposób skonfigurować proxy z Donkiem?
 12. [Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO

  Czy będzie dodana opcja zgłaszania stron do wyszukiwarek?
 13. [Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO

  Czy jest możliwość sprawdzić na jakie słowa kluczowe konkurencja się pozycjonuje i czy nadal się pozycjonuje czy już nie?