pat300

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O pat300

 • Urodziny
 1. Właśnie święta będą, bo nie stracisz gotówki. Pomijając aspekty SEO i marketingu, segment który wybrałeś jest ciężki... trendy, zwroty towaru, już istniejąca spora konkurencja... odpuścił bym na Twoim miejscu i szukał innego pomysłu.
 2. Bo to zależy kto jest w tym top 10 Przeprowadziłeś analizę konkurencji która jest w topach? Sprawdź jak Twoje działania wyglądają na ich tle.
 3. Witam i powodzenia na nowej ścieżce
 4. Cień jest OK, ale z umiarem i delikatnie. U Ciebie jest przekombinowane i w efekcie czytelność to dramat. Logo wygląda jak zrobione w paincie w 5 minut - i generalnie nie chodzi tu o kwestie kolorów i stylu, bo to zawsze jest kwestia subiektywna, tylko projektant ewidentnie nie czuje w tym przypadku grafiki, trendów i zasad dobrego UX - radze skorzystać z pomocy grafika.
 5. Może warto wprowadzić maksymalny czas na zmianę decyzji - zlecenie można było by wycofać tylko i wyłącznie w ciągu przykładowo 15 minut od momentu wystawienia. Jako zlecający zdarzyło mi się wystawić błędne zlecenie i musiałem je anulować, ale to kwestia kilku minut żeby poprawić błąd.
 6. To normalne zachowanie. Możesz skorzystać z pomocy jakiegoś indeksera stron jeżeli zależy Ci na czasie.
 7. Sprawdź ofertę tpay - korzystam z płatności bankowych, ale widziałem, że maja również obsługę SMS. Miło mnie zaskoczyli supportem i szybkością kontaktu. Ogólnie polskie firmy to jakiś żart pod tym względem, średni czas odpowiedzi na maila to nawet kilka dni... wtf? Zdecydowanie odradzam również dotpay i przelewy24. Czekam, aż Stripe wejdzie do polski i pójdą z torbami nasi Janusze biznesu.
 8. Mała sugestia dotycząca powiadomień: zlecając stworzenie kilku tekstów w jednym projekcie powiadomienie mailowe jest wysyłane dopiero po realizacji całego projektu. Przydała by się opcja powiadomienia przy realizacji każdego tekstu osobno, bo przy większej ilości tekstów, gdy zależy mi na szybkiej odpowiedzi dla copywritera muszę regularnie logować się i sprawdzać progres, czy pojawiło się coś nowego.
 9. Do grafiki w cenniku możesz dodać atrybut ALT.
 10. Wygląda całkiem przyjemnie. Z kwestii technicznych to zminimalizował bym plik /js/script.js.
 11. Witam wszystkich forumowiczów! Forum przeglądam regularnie od dłuższego czasu, ponieważ staram się poprawić SEO własnego projektu internetowego. Najwyższa pora troszkę dać od siebie i zacząć aktywnie się udzielać. Pozdrawiam