Jump to content

karolex

Forumowicze
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W przeprowadzonym teście brałem pod uwagę dwa parametry, unikalność domen oraz statrank.
 2. Poprawcie szybkość przydzielanie linków na stronach, bo kuleje to bardzo mocno, zobaczenie przydzielonych 200 linków w statlinku zajmuje około 48h, 24h na przydzielenie i kolejne 24, żeby linki zobaczyć, w konkurencyjnym swl ta sama ilość linków podobne wymagania, od momentu konfiguracji projektu do momentu zobaczenia linków to maks 1h
 3. Jeśli w danym projekcie kupi się artykuł powiedzmy na stronie "beznazwy.pl" to czy przy ponownym wyszukiwaniu miejsc w danym projekcie ta strona zostanie usunięta z listy? Bo jak inaczej nie widząc nazw wykluczyć strony na których już jest publikacja?
 4. Brakuje informacji w projekcie przy wyszukiwaniu miejsc do artykułów, gdzie już artykuł jest kupiony, nie widząc nazwy domeny można się pomylić i ponownie na tej samej stronie kupić. Można by to zrobić w ten sposób, że przy wyszukiwaniu tam, gdzie już jest kupiony/zlecony artykuł do dodania widać pełną nazwę domeny.
 5. Potwierdzam duży problem z przydzielaniem linków. Projekty stoją, przydziela jakieś śmieszne ilości z całej puli.
 6. W większości przypadków trzeba wpisom pomóc i dodać ich do indeksera żeby robot odwiedził podstronę. Można też podlinkować wpisy stałymi linkami w rozsądnej ilości. Zostawienie linków samoindeksacji to loteria, albo się zaindeksują, albo nie zależy to od wielu czynników.
 7. Jak zauważysz błąd w GSA to piszesz do Svena (autora programu) z forum GSA, zwykle takie błędy naprawia w ciągu h
 8. W artykułach do WP nie działa dodawanie znacznika <!–more–>, a dodanie ręcznie powoduje wpisanie w wygenerowanym tekście "<!–more–>" zamiast w kodzie artykułu na WP.
 9. Odgrzebuje temat, taki sam problem jak rok temu: "Licencja nieprawidłowa, wygasła lub wystąpił inny problem." Domena seocat.com.pl nie przedłużona
 10. Ile SWL przetestowałeś?, ile pkt kupiłeś?, że wyciągasz takie wnioski? Mniej lektury seo blogów, for, grup dyskusyjnych, a więcej testów.
 11. GSA spokojnie wykrywa recaptche2 i wysyła do OCR chyba, że masz włączoną opcję "Skip Hard to Solve captcha"
 12. Twierdzicie, że linki tematyczne zrobiły "robotę", ale czy jakby te same linki poszły z domen nietematycznych, ale o podobnej mocy nie było by efektu? Byłby, a może nawet lepszy, bo może te nietematyczne domeny miały by większą moc.
 13. Ile maksymalnie trwa przydzielenie linku do strony, tzn. link dodany jest do systemu, system oszacował jego koszt "W kolejce do opublikowania... 21-01-2019 16:31:10 kosz linka 5", ale link nie jest widoczny jeszcze na danej stronie. Takich linków w danych projekcie mam połowę.
 14. Od jakiegoś czasu, aby wyświetlały się reklamy AdSense na danej stronie, każda strona musi przejść weryfikację
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy