karolex

Forumowicze
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral
 1. Kosz

  Nieaktualne, proszę o przeniesie do kosza
 2. Nie przejdzie, po pierwsze kto da zarejestrować obcej osobie domenę na swoje dane osobowe? Co w przypadku złamania prawa na danej domenie itp.
 3. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji, w przypadku "spalenia" domeny wystarczyło by wtedy podmienić adres i anchory, a tak trzeba linkować od nowa... i czekać na przydzielenia, a w przypadku zatkania slotów traci się wiele miejscówek, bo na to miejsce wejdzie konkurencja.
 4. Zlecę wykonanie linków z polskich for internetowych do sklepu internetowego. Interesują mnie tylko linki klikalne. Jeśli wykonawca nie ma swojej bazy for, udostępniam swoją listę. Proszę o stawkę za 50 postów z fakturą lub bez Kontakt: pw lub email: karolexcom malpka gmail.com
 5. Pokrywają się u was pozycje z rzeczywistymi za granicą po aktualizacji do 8.6? U mnie nie bardzo.
 6. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Heh, ciężko dogodzić, jakby było dużo stron z Rank = 0, byłoby, że w systemie same domeny bezwartościowe są.
 7. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Okazwłoka przydałaby się informacja przy grupach linków ile dana grupa zużywa punktów. Np. grupa Kient1 10 000 pkt
 8. Nie śmiem mistrzowi doradzać...
 9. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  To ja powiem tak, jak ktoś chce przetestować system to kupuje 10k pkt. i spokojnie może go przetestować. 10k pkt to obecnie 100PLN, w SEO to żaden wydatek. Natomiast warto by było zachęcić wydawców do dodawania domen w systemie np. jakimś konkursem z nagrodami.
 10. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  okazwłoka takich testów się nie robi publicznie, każdy kto będzie chciał system przetestuje we własnym zakresie. Robiąc taki test wykładasz wszystkie domeny systemowe osobom trzecim. Ukryj frazy i domenę pozycjonowaną, a pokaż jedynie same pozycje i ilość wyszukiwania fraz. Dziś system działa fajnie, ale dzięki "życzliwym" za miesiąc może nie działać.
 11. Cały czas zlecam teksty i są wykonywane, więc nie wiem skąd te obawy?
 12. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Potwierdzam działa już sprawdzenie podstron, OKA dodaj do listy do zrobienia export dodanych podstron, ale niezaindeksowanych. Wtedy wydawca ma listę podstron i może coś z nimi zrobić.
 13. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Jaki jest średni czas na skanowanie parametrów dodanych podstron? U mnie 48h minęło i nic.
 14. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  -W wykazie przydzielonych linków ewidentnie brakuje opcji pokaż na stronie 10, 100, 1000 wyników. Teraz jeszcze jest mało domen, a i tak, żeby przejżeć 150 linków trzeba 10 podstron paginacji przejść, a co jak będzie ich 1000? -System szybko przydziela linki za co plus, a jeszcze większy plus za opcję przydzielaj w obrębie grupy na unikalnych domenach. -Sprawdzanie indeksacji podstron można by przyśpieszyć, teraz przy 220 domenach trwa dłużej niż 24h od dodania. -Do rozważenia dorobienie opcji przydzielaj tylko na głównych stronach, linki na głównych są drogie (nawet 400 pkt) ale jak ktoś chce na samych głównych i ma dużo pkt to czemu mu tego nie umożliwić?
 15. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Acha, możliwe, ze po jakimś czasie się to aktualizuje, bo już mam przydzielenia, a tam 0.