karolex

Forumowicze
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nieoficjalnie mówi się, że koszt artykułu ma być głównym czynnikiem rankującym w 2019 roku, możliwe jest nawet pojawienie się rich snipeetsu w postaci "Artykuł kosztował:xxx PLN"
 2. karolex

  sposoby na pozycjonowanie w 2018

  "sposoby na pozycjonowanie w 2018" - i najczęściej występujące słowo w tym temacie "katalog stron" to się kupy nie trzyma, brakuje tu jeszcze wzmianki o SWL rotacyjnym.
 3. karolex

  Kosz

  Nieaktualne, proszę o przeniesie do kosza
 4. Nie przejdzie, po pierwsze kto da zarejestrować obcej osobie domenę na swoje dane osobowe? Co w przypadku złamania prawa na danej domenie itp.
 5. karolex

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji, w przypadku "spalenia" domeny wystarczyło by wtedy podmienić adres i anchory, a tak trzeba linkować od nowa... i czekać na przydzielenia, a w przypadku zatkania slotów traci się wiele miejscówek, bo na to miejsce wejdzie konkurencja.
 6. Zlecę wykonanie linków z polskich for internetowych do sklepu internetowego. Interesują mnie tylko linki klikalne. Jeśli wykonawca nie ma swojej bazy for, udostępniam swoją listę. Proszę o stawkę za 50 postów z fakturą lub bez Kontakt: pw lub email: karolexcom malpka gmail.com
 7. Pokrywają się u was pozycje z rzeczywistymi za granicą po aktualizacji do 8.6? U mnie nie bardzo.
 8. karolex

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Heh, ciężko dogodzić, jakby było dużo stron z Rank = 0, byłoby, że w systemie same domeny bezwartościowe są.
 9. karolex

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Okazwłoka przydałaby się informacja przy grupach linków ile dana grupa zużywa punktów. Np. grupa Kient1 10 000 pkt
 10. Nie śmiem mistrzowi doradzać...
 11. karolex

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  To ja powiem tak, jak ktoś chce przetestować system to kupuje 10k pkt. i spokojnie może go przetestować. 10k pkt to obecnie 100PLN, w SEO to żaden wydatek. Natomiast warto by było zachęcić wydawców do dodawania domen w systemie np. jakimś konkursem z nagrodami.
 12. karolex

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  okazwłoka takich testów się nie robi publicznie, każdy kto będzie chciał system przetestuje we własnym zakresie. Robiąc taki test wykładasz wszystkie domeny systemowe osobom trzecim. Ukryj frazy i domenę pozycjonowaną, a pokaż jedynie same pozycje i ilość wyszukiwania fraz. Dziś system działa fajnie, ale dzięki "życzliwym" za miesiąc może nie działać.
 13. Cały czas zlecam teksty i są wykonywane, więc nie wiem skąd te obawy?
 14. karolex

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Potwierdzam działa już sprawdzenie podstron, OKA dodaj do listy do zrobienia export dodanych podstron, ale niezaindeksowanych. Wtedy wydawca ma listę podstron i może coś z nimi zrobić.
 15. karolex

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Jaki jest średni czas na skanowanie parametrów dodanych podstron? U mnie 48h minęło i nic.