karolex

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. karolex

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Ile SWL przetestowałeś?, ile pkt kupiłeś?, że wyciągasz takie wnioski? Mniej lektury seo blogów, for, grup dyskusyjnych, a więcej testów.
 2. karolex

  Urozmaicenie profilu linków

  GSA spokojnie wykrywa recaptche2 i wysyła do OCR chyba, że masz włączoną opcję "Skip Hard to Solve captcha"
 3. karolex

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  Twierdzicie, że linki tematyczne zrobiły "robotę", ale czy jakby te same linki poszły z domen nietematycznych, ale o podobnej mocy nie było by efektu? Byłby, a może nawet lepszy, bo może te nietematyczne domeny miały by większą moc.
 4. Ile maksymalnie trwa przydzielenie linku do strony, tzn. link dodany jest do systemu, system oszacował jego koszt "W kolejce do opublikowania... 21-01-2019 16:31:10 kosz linka 5", ale link nie jest widoczny jeszcze na danej stronie. Takich linków w danych projekcie mam połowę.
 5. Od jakiegoś czasu, aby wyświetlały się reklamy AdSense na danej stronie, każda strona musi przejść weryfikację
 6. karolex

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ok, to może prościej nie da się usunąć zapisanych nazw grup projektów, da się dodawać, ale opcji usuń nie ma
 7. karolex

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Obecnie, żeby usunąć nazwę grupy trzeba skasować cały projekt, jeśli usunie się tylko linki z projektu nazwa grupy zostaje i żeby ją usunąć trzeba dodać linki i usunąć cały projekt.
 8. Nieoficjalnie mówi się, że koszt artykułu ma być głównym czynnikiem rankującym w 2019 roku, możliwe jest nawet pojawienie się rich snipeetsu w postaci "Artykuł kosztował:xxx PLN"
 9. karolex

  sposoby na pozycjonowanie w 2018

  "sposoby na pozycjonowanie w 2018" - i najczęściej występujące słowo w tym temacie "katalog stron" to się kupy nie trzyma, brakuje tu jeszcze wzmianki o SWL rotacyjnym.
 10. karolex

  Kosz

  Nieaktualne, proszę o przeniesie do kosza
 11. Nie przejdzie, po pierwsze kto da zarejestrować obcej osobie domenę na swoje dane osobowe? Co w przypadku złamania prawa na danej domenie itp.
 12. karolex

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji, w przypadku "spalenia" domeny wystarczyło by wtedy podmienić adres i anchory, a tak trzeba linkować od nowa... i czekać na przydzielenia, a w przypadku zatkania slotów traci się wiele miejscówek, bo na to miejsce wejdzie konkurencja.
 13. Zlecę wykonanie linków z polskich for internetowych do sklepu internetowego. Interesują mnie tylko linki klikalne. Jeśli wykonawca nie ma swojej bazy for, udostępniam swoją listę. Proszę o stawkę za 50 postów z fakturą lub bez Kontakt: pw lub email: karolexcom malpka gmail.com
 14. Pokrywają się u was pozycje z rzeczywistymi za granicą po aktualizacji do 8.6? U mnie nie bardzo.
 15. karolex

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Heh, ciężko dogodzić, jakby było dużo stron z Rank = 0, byłoby, że w systemie same domeny bezwartościowe są.