karolex

Forumowicze
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral
 1. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji, w przypadku "spalenia" domeny wystarczyło by wtedy podmienić adres i anchory, a tak trzeba linkować od nowa... i czekać na przydzielenia, a w przypadku zatkania slotów traci się wiele miejscówek, bo na to miejsce wejdzie konkurencja.
 2. Zlecę wykonanie linków z polskich for internetowych do sklepu internetowego. Interesują mnie tylko linki klikalne. Jeśli wykonawca nie ma swojej bazy for, udostępniam swoją listę. Proszę o stawkę za 50 postów z fakturą lub bez Kontakt: pw lub email: karolexcom malpka gmail.com
 3. Pokrywają się u was pozycje z rzeczywistymi za granicą po aktualizacji do 8.6? U mnie nie bardzo.
 4. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Heh, ciężko dogodzić, jakby było dużo stron z Rank = 0, byłoby, że w systemie same domeny bezwartościowe są.
 5. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Okazwłoka przydałaby się informacja przy grupach linków ile dana grupa zużywa punktów. Np. grupa Kient1 10 000 pkt
 6. Soft do zakładania profili. Zenblog czy xneotrustlinks?

  Nie śmiem mistrzowi doradzać...
 7. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  To ja powiem tak, jak ktoś chce przetestować system to kupuje 10k pkt. i spokojnie może go przetestować. 10k pkt to obecnie 100PLN, w SEO to żaden wydatek. Natomiast warto by było zachęcić wydawców do dodawania domen w systemie np. jakimś konkursem z nagrodami.
 8. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  okazwłoka takich testów się nie robi publicznie, każdy kto będzie chciał system przetestuje we własnym zakresie. Robiąc taki test wykładasz wszystkie domeny systemowe osobom trzecim. Ukryj frazy i domenę pozycjonowaną, a pokaż jedynie same pozycje i ilość wyszukiwania fraz. Dziś system działa fajnie, ale dzięki "życzliwym" za miesiąc może nie działać.
 9. Cały czas zlecam teksty i są wykonywane, więc nie wiem skąd te obawy?
 10. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Potwierdzam działa już sprawdzenie podstron, OKA dodaj do listy do zrobienia export dodanych podstron, ale niezaindeksowanych. Wtedy wydawca ma listę podstron i może coś z nimi zrobić.
 11. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Jaki jest średni czas na skanowanie parametrów dodanych podstron? U mnie 48h minęło i nic.
 12. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  -W wykazie przydzielonych linków ewidentnie brakuje opcji pokaż na stronie 10, 100, 1000 wyników. Teraz jeszcze jest mało domen, a i tak, żeby przejżeć 150 linków trzeba 10 podstron paginacji przejść, a co jak będzie ich 1000? -System szybko przydziela linki za co plus, a jeszcze większy plus za opcję przydzielaj w obrębie grupy na unikalnych domenach. -Sprawdzanie indeksacji podstron można by przyśpieszyć, teraz przy 220 domenach trwa dłużej niż 24h od dodania. -Do rozważenia dorobienie opcji przydzielaj tylko na głównych stronach, linki na głównych są drogie (nawet 400 pkt) ale jak ktoś chce na samych głównych i ma dużo pkt to czemu mu tego nie umożliwić?
 13. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Acha, możliwe, ze po jakimś czasie się to aktualizuje, bo już mam przydzielenia, a tam 0.
 14. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Brakuje informacji ile pkt zostało rozdzielone na daną grupę oraz ogólna informacja ile już pkt zostało przeznaczone na wszystkie linki
 15. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Teraz uwagi do Linkowania: -brak grupowego usuwania linków, dodałem błędnie 40 linków musiałem każdy z osobna klikać - potwierdzać - usuwać -wymagane potwierdzenie - bardzo uciążliwe -brak grupowej edycji -przy dodawaniu anchorów usuwa ":", czyli nie można linkować na URL! bo zamiast http://onet.pl jest http //onet.pl