Jump to content

karolex

Forumowicze
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też wątpię w jakiś błąd, to raczej zwiastun czegoś dużego.
 2. Rano były bardzo duże zmiany w pozycjach, po odświeżeniu jak z wczoraj.
 3. karolex

  ZenBLOG

  Zmiana adresu? zptemplates.com nie działa
 4. Działa wam dzisiaj sprawdzanie pozycji w stat4seo? U mnie pokazuje same 0 na każdej frazie, proxy dedykowane z buyproxies, wcześniej działało bez problemu.
 5. Bardzo przydała by się opcja usunięcia już dodanego artykułu, lub chociaż możliwość edycji anchora.
 6. W exporcie niestety dodaje również linki nieopublikowane
 7. W exporcie linków powinny być zawarte tylko te linki które są już faktycznie opublikowane i widnieją na stronie, tymczasem raport zawiera również te linki oznaczone " W kolejce do opublikowania.."
 8. Ile maksymalnie może być pokazany komunikat "W kolejce do opublikowania..." ja mam tak np. ponad 24h od dodania linków na paru stronach wydawców.
 9. W przeprowadzonym teście brałem pod uwagę dwa parametry, unikalność domen oraz statrank.
 10. Poprawcie szybkość przydzielanie linków na stronach, bo kuleje to bardzo mocno, zobaczenie przydzielonych 200 linków w statlinku zajmuje około 48h, 24h na przydzielenie i kolejne 24, żeby linki zobaczyć, w konkurencyjnym swl ta sama ilość linków podobne wymagania, od momentu konfiguracji projektu do momentu zobaczenia linków to maks 1h
 11. Jeśli w danym projekcie kupi się artykuł powiedzmy na stronie "beznazwy.pl" to czy przy ponownym wyszukiwaniu miejsc w danym projekcie ta strona zostanie usunięta z listy? Bo jak inaczej nie widząc nazw wykluczyć strony na których już jest publikacja?
 12. Brakuje informacji w projekcie przy wyszukiwaniu miejsc do artykułów, gdzie już artykuł jest kupiony, nie widząc nazwy domeny można się pomylić i ponownie na tej samej stronie kupić. Można by to zrobić w ten sposób, że przy wyszukiwaniu tam, gdzie już jest kupiony/zlecony artykuł do dodania widać pełną nazwę domeny.
 13. Potwierdzam duży problem z przydzielaniem linków. Projekty stoją, przydziela jakieś śmieszne ilości z całej puli.
 14. W większości przypadków trzeba wpisom pomóc i dodać ich do indeksera żeby robot odwiedził podstronę. Można też podlinkować wpisy stałymi linkami w rozsądnej ilości. Zostawienie linków samoindeksacji to loteria, albo się zaindeksują, albo nie zależy to od wielu czynników.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy