Jump to content

Matt Damnati

Forumowicze
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

1,226 profile views
 1. Cześć :) mając pełen dostęp do danych GA i GSC, Semstorm, Senuto, ahrefs itd w jaki sposób zrobilibyście estymację ruchu? Krok 1 to w tabelce spisać cały ruch podzielony na poszczególne miesiące (np. na podstawie ostatnich dwóch lat), ale co dalej, aby wynik był jak najbardziej realny?
 2. Proszę o oceny https://kidsmax.pl URL poprawię niebawem, opisy w drodze.
 3. Jest strona A i B. - sklepy internetowe Strona A ma dobrej jakości treść na stronie 1500 zzs, nagłówki, wyróżnione frazy, linkowanie wewn. alty itd. Wszystko ma zadbane. Strona B nie ma treści, same grafiki produktów. Żadna ze stron nie ma aktywnej kampanii SEO. Strona A miała do kwietnia. Strona A wyświetla się na większą ilość słów kluczowych, poza jedną, najważniejszą. jest na 40 pozycji, podczas gdy strona B jest w TOP 5 nie robiąc nic (ma jedynie dłuższą historię o kilka lat) Dlaczego tak może się dziać?
 4. Autor pyta o title jeżeli masz dedykowana podstronę na zepsute telewizory SONY, to w title tak dajesz. jeżeli nie, to dobierasz w plenerze odpowiednie frazy związane z serwisem. Wtedy "Zepsute telewizory/telefony + marka" umieszczasz w treści na stronie pamiętając o tym, aby wyglądało to naturalnie
 5. Google nic nie wytnie. Wiele sklepów by poleciało. Duplikacja wewnętrzna znacząco osłabia stronę, ale nie spowoduje, że przestaniesz się wyświetlać. Poza tym parametry techniczne (materiał, wielkość itp) to żaden opis. Wprowadź indywidualny opis dla najważniejszych produktów na sklepie. Oczywiście najlepiej, jakby wszystkie miały inny opis, ale nie zawsze jest to możliwe, dlatego skup się na kategoriach. Opis produktu na minimum 500 zzs
 6. Strona jest pięknie wypozycjonowana jesli ktoś znajduje się w Polsce ale wyszukując w UK jest dużo gorzej. Ustawione lang? Na razie myślę nad zmianą domeny na domenę uk ustawienia przekierowana ze starej domeny aby wszyscy co znają stronę mogli na nią wejść. Wykup nową domeną i ustaw na nich alternate. Obserwuj ruch. Teraz tylko pytanie czy w taki sposób nie narobię więcej szkód, bo cała strona będzie musiała być zindeksowana od nowa i pewnie i tak nie trafi szybko na pierwsze miejsca. Dlatego najpierw dwie niezależne str, obie z alternate.
 7. Linki pozyskiwane są [...] branżowych katalogów. Dodawane z umiarem, po 4-5 na tydzień i wyłącznie na brand lub url. ... I tu masz odpowiedź. Katalogi, słabe linkowanie, wyłącznie brand i URL. Jaka branża, czy na stronie jest treść, czy ktoś ci nie spamuje? jak działa konkurencja?
 8. Nie trzeba nic argumentować. Wgrywasz i już. Jak popełnisz błąd to wgrywasz nowy plik, wtedy stary będzie "nieważny".
 9. Prawidłowo powinno być bez spacji np: domain:yalovasu.net domain:rozelleosteopaths.com.au domain:abnospm.com domain:ekoluvulu.com domain:tiepcanthongtin.com domain:anirbas.it Plik txt zapisany w Unicode. Nie wiem jak w Majestic, ale w Ahrefs po dodaniu kampanii masz możliwość wgrać pliku Disavow, aby nie pokazywało ci zrzekniętych linków. Pewnie w Majestic też (to tyko dla wglądu dla ciebie) Po dodaniu DT trzeba poczekać jakiś czas.
 10. Disavow dla całych domen domain:domena Po jakim czasie sprawdzasz wyniki?
 11. Dzień dobry, w szablonie presty wyświetla mi tytuł strony jako nagłówek 9RWD - Uniwersalny). Chcę zedytować ten nagłówek, aby był niezależny od tytułu strony. Jak zedytować poniższy kod (z pliku body_head.tpl), aby zamiast tytułu strony, wyświetlało mi dowolny napis np. "SEO nie umiera" <div class="logo-bar row container"> <a href="{baseDir nonempty=1}" title="{translate key='Home page'}" class="link-logo {if $seo_has_blank_logo}link-logo-text{else}link-logo-img{/if}"> {if $seo_has_blank_logo} {$seo_logo_ti
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy