Matt Damnati

Forumowicze
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

718 wyświetleń profilu
 1. Witajcie czy jest możliwe wyindeksowanie z Google wyników wyszukiwania w serwisie Magento poprzez <meta name=”robots” content=”noindex, follow”> Czy pozostaje tylko blokada w pliku robots.txt?
 2. Dzień dobry Czym różni się Page Patch od Page URL w GTM? Jak to wdrażam to każdy np. zlicza mi kliki z danej strony, a żadnych różnic nie zauważyłem.
 3. Dzień dobry Szukam darmowego programu lub możliwości, aby wyeksportować wszystkie dane z FB Ads do Google Data studio. Wiem, że można wyeksportować do G Sheets, ale raport ten jest niepełny, ponieważ nie zawiera on danych statystyk dla konkretnych postów, a na tym najbardziej mi zależy. Reportgarden umożliwiał zaczytanie tych danych, ale trzeba było z niego zrezygnować na rzecz GDS. Czy ktoś wie, jak to zrobić?
 4. Sub domena się nie wyświetla po dodaniu SSL

  Sub domena nie musi mieć ssl. Ma być nieindeksowana. SSL ustawiony za pomocą wtyczki SIMPLE SSL Teraz wchodząc na sub domenę wyświetla się TITLE i pusta strona
 5. Dzień dobry. Mam domenę na woordpresie domena.pl i subdomenę xxx.domena.pl (linuxpl.com) Zmieniłem adresy DNS i dodałem SSL od cloudflare. Domena.pl działa ładnie, jest kłódka, jednak sub domena przestała się wyświetlać. Bardzo proszę o wskazówkę, jak to naprawić
 6. Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

  whitepress.pl - wybierasz i płacisz
 7. Dzień dobry, mam stronę na wordpressie w formie bloga (motyw Dream Way). Jedna strona i podstrony z wpisami. Na stronie głównej jest tekst i siatka z obrazkami i tytułami wpisów. Problem w tym, że każdemu tytułowi na stronie przydzielony został nagłówek <h1>, w związku z czym jest ich aż 12. Czy jest możliwość ustawienia tak, aby zamiast <h1> posty miały <h2>, (pryz jednoczesnym pozostawieniu <h1> na podstronach wpisu dla tematu?
 8. Chciałbym przestrzec przed PP Skąpiec. Kilka miesięcy korzystałem z ich PP. W pewnym momencie zdecydowałem się przenieść wszystko do konkurencji. Wygenerowałem rachunek, wysłałem razem z oświadczeniem. Miesiąc cisza. Pisze do nich raz, drugi, trzeci. Cicho. Całkowite zero kontaktu, brak numeru telefonu. W końcu przysyłają taki tekst po dwóch miesiącach: W odpowiedzi na otrzymany od Pani rachun z przykrością informujemy, iż wypłata środków oraz dalsza współpraca nie jest możliwa z powodu nie spełnienia warunków Regulaminu Programu Partnerskiego.Tym samym Pana konto w Programie Partnerskim Skapiec.pl zostało zawieszone. Brak żadnej argumentacji z ich strony. Nie było generowanych żadnych sztucznych kliknięć ani nie został złamany regulamin. Nie polecam.
 9. Pozycjonowanie domeny bez strony

  Maż starą ładną domenę, kupujesz nową lepszą i pytasz o to, czy ona może pomóc w pozycji tej starej? Bo nie rozumem
 10. Dzien dobry chcę zmienić stronę logowania Stat4SEO (zapłacone usunięcie stopki). w pliku index.php dodaję coś takiego, jak w pliku (poza adresem do logo i maila). Stron pokazuje się bardzo dobrze, ale nie można się zalogować. Ciągle powraca do strony logowania. Jak można to naprawić? Dziękuję za pomoc index.php
 11. Jak wyżej. Tylko Stat4Seo + miesięczna opłata za prywatne Proxy pod Google (już od ciebie zależy gdzie sobie kupisz).
 12. Subdomena z index.php - jak usunąć

  Może błąd to za dużo powiedziane, bo z punktu technicznego błędem to nie jest. Wyświetla się informacja Jest to symbol zastępczy subdomeny Dziękuję, działa