Matt Damnati

Forumowicze
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Matt Damnati

 • Urodziny
 1. Dzien dobry jest sobie stronka X, nad stopką na stronie głównej ma umieszczony tekst na 2.500 znaków ze spacjami. Tekst nie jest sformatowany, wszystko jest w zasadzie w jednej linii, przez co tragicznie się go czyta (ja wymiękam w połowie). W tekście, co 4 słowo to słowo kluczowe. Przykładowe rozmieszczenie słów kluczowych we fragmencie tekstu: Jesienią i zimą znajdziesz ciepłe i [słowo kluczowe] oraz [słowo kluczowe], a wśród nich [słowo kluczowe], [słowo kluczowe], [słowo kluczowe] czy [słowo kluczowe]. Poza nimi pełny wybór [słowo kluczowe], [słowo kluczowe] lub [słowo kluczowe] w formie [słowo kluczowe]. Osoby preferujące styl sportowy znajdą [słowo kluczowe]. I tak to się ciągnie przez 2.500 znaków Czy tego typu tekst szkodzi w pozycjonowaniu tej strony?
 2. Dzięki, oczywiście kodzie był błąd, powinno być tak jak napisałeś
 3. Dzień dobry jak sprawić, by wyniki wyszukiwania wewnętrznego nie były indeksowane w google? Wiem, ze trzeba dodać <meta name="robots" content="index, nofollow"> w sekcji <head>...</head> ale nie wiem gdzie dokładnie na której podstronie.
 4. Masz rację, znalazłem. Dzięki wielki:
 5. Pokazuje tylko błędny adres, ale nie miejsce, gdzie jest
 6. Dzień dobry, po analizie w Screaming Frog strona generuje kilkadziesiąt błędów 400 (błędnie wpisany adres URL). Czy można sprawdzić, w którym dokładnie miejscu dane linki się znajdują?
 7. Po co ktoś miałby tracić czas na "powolne" ściąganie linków? Przecież to cenne godziny pracownika. Takie linki ściąga się za jednym razem w sytuacji, gdy np. domena wygasa i kasuje się zaplecze. Nikt nie będzie chodził bo blogach z listą linków klienta i ich szukał "o, tutaj jest link do klienta, z którym nie mamy już umowy, to kasuję". Całkowicie bez sensu. Zresztą zaplecze stawia się tak, aby linki na nich były urozmaicone. 1 blog i tylko linki wychodzące do jednej domeny - całkowicie bez sensu. Co do artefaktu, wiem tylko, że znani są ze stanowiska asystenta młodszego specjalisty i zazwyczaj trafiają do nich osoby chcące zyskać jakieś doświadczenie w branży (czyli nowicjusze).
 8. Co to za strona? Strona nie pojawi się w pierwszych wynikach od razu, sprawdzałeś na jakiej pozycji na dane słowa kluczowe jest strona?
 9. Witam wszystkich Czy da się ustawić rel canonical dla pojedynczego wpisu na wordpress, czy muszę utworzyć nowa stronę i nadać jej ten atrybut? Dziękuję
 10. "Planuję znaleźć dość niszowe kryteria, skupić się na swoich lokalnych regionach i mniej popularnych, obleganych frazach" Daj sobie spokój z GA i skup się na tym. Dopiero potem GA
 11. Czy ktoś mógłby mi podać link do testu stwierdzającego, że Disavow bardziej szkodzi niż pomaga? Artykuły które znajduję opisują Disavow jako ratunek przed toksycznymi linkami, podobnie jak Google (https://twitter.com/mattcutts/status/350639671442808835?ref_src=twsrc%5Etfw) z kolei na forum uważa się, że disavow to zło wcielone
 12. Ostatnio natrafiłem na stronę, która linkuje tylko z katalogów i niskiej jakości zaplecza. Ale pojawia się na pozycji 1-3 na zapytanie "niszczenie dokumentów" więc zastanowiłbym się, czy te katalogi są już takie bezwartościowe Chociaż prywatnie uważam, że nie warto.
 13. Pierwsze co - Description, meta, title - wszystko to samo. Zmień to. Skorzystaj z Google Keyword Planner. Brak pliku robots.txt (z adresem do sitemap.xml) Tylko 4 domeny referujące, za to w c***j backlinków Tyle na początek
 14. Dzień dobry, chcę przedstawić w Excelu strategię linkowania tego projektu, sprawdzić co jest aktualnie linkowane a następnie jaki przyniosło to efekt. Mam do dyspozycji Seo Odkurzacza, Screaming Frog, Clurestic Search Auditor, Ahrefs, Semstorm, mam dostęp do strony poprzez GSC. Od czego zacząć?