Matt Damnati

Forumowicze
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O Matt Damnati

Ostatnio na profilu byli

563 wyświetleń profilu
 1. Dzień dobry, mam stronę na wordpressie w formie bloga (motyw Dream Way). Jedna strona i podstrony z wpisami. Na stronie głównej jest tekst i siatka z obrazkami i tytułami wpisów. Problem w tym, że każdemu tytułowi na stronie przydzielony został nagłówek <h1>, w związku z czym jest ich aż 12. Czy jest możliwość ustawienia tak, aby zamiast <h1> posty miały <h2>, (pryz jednoczesnym pozostawieniu <h1> na podstronach wpisu dla tematu?
 2. Chciałbym przestrzec przed PP Skąpiec. Kilka miesięcy korzystałem z ich PP. W pewnym momencie zdecydowałem się przenieść wszystko do konkurencji. Wygenerowałem rachunek, wysłałem razem z oświadczeniem. Miesiąc cisza. Pisze do nich raz, drugi, trzeci. Cicho. Całkowite zero kontaktu, brak numeru telefonu. W końcu przysyłają taki tekst po dwóch miesiącach: W odpowiedzi na otrzymany od Pani rachun z przykrością informujemy, iż wypłata środków oraz dalsza współpraca nie jest możliwa z powodu nie spełnienia warunków Regulaminu Programu Partnerskiego.Tym samym Pana konto w Programie Partnerskim Skapiec.pl zostało zawieszone. Brak żadnej argumentacji z ich strony. Nie było generowanych żadnych sztucznych kliknięć ani nie został złamany regulamin. Nie polecam.
 3. Pozycjonowanie domeny bez strony

  Maż starą ładną domenę, kupujesz nową lepszą i pytasz o to, czy ona może pomóc w pozycji tej starej? Bo nie rozumem
 4. Dzien dobry chcę zmienić stronę logowania Stat4SEO (zapłacone usunięcie stopki). w pliku index.php dodaję coś takiego, jak w pliku (poza adresem do logo i maila). Stron pokazuje się bardzo dobrze, ale nie można się zalogować. Ciągle powraca do strony logowania. Jak można to naprawić? Dziękuję za pomoc index.php
 5. Jak wyżej. Tylko Stat4Seo + miesięczna opłata za prywatne Proxy pod Google (już od ciebie zależy gdzie sobie kupisz).
 6. Subdomena z index.php - jak usunąć

  Może błąd to za dużo powiedziane, bo z punktu technicznego błędem to nie jest. Wyświetla się informacja Jest to symbol zastępczy subdomeny Dziękuję, działa
 7. Dobry wieczór mam domenę a.pl i subdomenę subdomena.a.pl Na subdomena.a.pl postawiłem stat4seo, ale strona główna to subdomena.a.pl/index.php Powoduje to to, że wchodząc na subdomena.a.pl wyświetla błąd. Nie chcę robić przekierowania 301 z z.a.pl na subdomena.a.pl/index.php, aby po wejściu na subdomena.a.pl był panel. Czy da się tak zrobić?
 8. Dzień dobry. Google Analytics nie zlicza wszystkich odwiedzin z urządzeń mobilnych. Kod jest wdrożony poprawnie, odwiedziny z desktopu się pojawiają. Niektóre mobilne też. Ale np. jak wejdę ze swojego telefonu, z telefonu znajomych (przy użyciu wifi lub sieci komórkowych) GA nic nie widzi. Nie mam założonego żadnego filtra. Ruch nie pojawia się z opóźnieniem. W przeglądarce zmieniłem useragent na mobilny i request jest wysyłany do GA. Co może być nie tak?
 9. Dzień dobry, próbowałem już wielu ustawień tagu GTM ale za każdym razem to nie działa. Chcę, aby zliczał mi tylko kliknięcia w odnośniki zewnętrze, zawierające określone wyrażenie w URL np. lampy-zewnetrzne. Tak mam ustawioną regułę: Tak mam ustawiony tag powiązany z daną regułą Co ustawiłem źle? Na necie są poradniki, ale w starym wyglądzie narzędzia (i tamtych ustawień po prostu nie ma). Dzięki za pomoc
 10. Czy ktoś korzystał z takich usług jak https://www.cheapseovps.net/ http://www.seogroupbuy.net/ Są one warte uwagi? Nigdy nie korzystałem z takiego rozwiązania, ale ceny wydają się kuszące za dostęp do kilku (mega drogich) narzędzi. Jednak mam obawy, czy to na pewno działa. Szczególnie zależny mi na Screaming frog. Czy polecicie lub może znacie lepsze tego typu pakiety?
 11. Myślałem, że opóźnienie jest dwudniowe...
 12. W Google Search Console pokazuje, że indeksowane jest tylko niewielka część przesłanych podstron Przesłane 1256 zindeksowane 162 Sprawdziłem wszystkie adresy z mapy strony, żaden nie ma 404. Na stronach nie ma noindex. Co może być tego powodem?
 13. Nokaut czy Skąpiec?

  Krótkie pytanie, który PP daje większe zarobki, Nokaut czy Skąpiec i dlaczego? Pomijamy takie rzeczy jak szybkość wypłaty, kontakt itd.