Matt Damnati

Forumowicze
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Matt Damnati

 1. Myślałem, że opóźnienie jest dwudniowe...
 2. W Google Search Console pokazuje, że indeksowane jest tylko niewielka część przesłanych podstron Przesłane 1256 zindeksowane 162 Sprawdziłem wszystkie adresy z mapy strony, żaden nie ma 404. Na stronach nie ma noindex. Co może być tego powodem?
 3. Krótkie pytanie, który PP daje większe zarobki, Nokaut czy Skąpiec i dlaczego? Pomijamy takie rzeczy jak szybkość wypłaty, kontakt itd.
 4. Witajcie W pozycjonowaniu mam wiedzę i doświadczenie, w tym kontakt z klientami. Aktywnie pozycjonuję od ponad roku, ale na etacie. Chciałbym pozyskać własnego klienta (moja firma mi na to pozwala, oczywiście pod pewnymi standardowymi warunkami). W jaki sposób pozyskaliście pierwszego klienta? Czy rozsyłaliście swoje oferty po firmach, czy czekaliście aż ktoś sam się trafi? Czy jako argument wpisaliście doświadczenie pozycjonowania stron będąc na etacie, czy lepiej to pominąć? Z góry dzięki
 5. Jest ok, mogą być max 5-krotne przekierowania
 6. Dzien dobry jest sobie stronka X, nad stopką na stronie głównej ma umieszczony tekst na 2.500 znaków ze spacjami. Tekst nie jest sformatowany, wszystko jest w zasadzie w jednej linii, przez co tragicznie się go czyta (ja wymiękam w połowie). W tekście, co 4 słowo to słowo kluczowe. Przykładowe rozmieszczenie słów kluczowych we fragmencie tekstu: Jesienią i zimą znajdziesz ciepłe i [słowo kluczowe] oraz [słowo kluczowe], a wśród nich [słowo kluczowe], [słowo kluczowe], [słowo kluczowe] czy [słowo kluczowe]. Poza nimi pełny wybór [słowo kluczowe], [słowo kluczowe] lub [słowo kluczowe] w formie [słowo kluczowe]. Osoby preferujące styl sportowy znajdą [słowo kluczowe]. I tak to się ciągnie przez 2.500 znaków Czy tego typu tekst szkodzi w pozycjonowaniu tej strony?
 7. Dzięki, oczywiście kodzie był błąd, powinno być tak jak napisałeś
 8. Dzień dobry jak sprawić, by wyniki wyszukiwania wewnętrznego nie były indeksowane w google? Wiem, ze trzeba dodać <meta name="robots" content="index, nofollow"> w sekcji <head>...</head> ale nie wiem gdzie dokładnie na której podstronie.
 9. Masz rację, znalazłem. Dzięki wielki:
 10. Pokazuje tylko błędny adres, ale nie miejsce, gdzie jest
 11. Dzień dobry, po analizie w Screaming Frog strona generuje kilkadziesiąt błędów 400 (błędnie wpisany adres URL). Czy można sprawdzić, w którym dokładnie miejscu dane linki się znajdują?
 12. Po co ktoś miałby tracić czas na "powolne" ściąganie linków? Przecież to cenne godziny pracownika. Takie linki ściąga się za jednym razem w sytuacji, gdy np. domena wygasa i kasuje się zaplecze. Nikt nie będzie chodził bo blogach z listą linków klienta i ich szukał "o, tutaj jest link do klienta, z którym nie mamy już umowy, to kasuję". Całkowicie bez sensu. Zresztą zaplecze stawia się tak, aby linki na nich były urozmaicone. 1 blog i tylko linki wychodzące do jednej domeny - całkowicie bez sensu. Co do artefaktu, wiem tylko, że znani są ze stanowiska asystenta młodszego specjalisty i zazwyczaj trafiają do nich osoby chcące zyskać jakieś doświadczenie w branży (czyli nowicjusze).
 13. Co to za strona? Strona nie pojawi się w pierwszych wynikach od razu, sprawdzałeś na jakiej pozycji na dane słowa kluczowe jest strona?
 14. Witam wszystkich Czy da się ustawić rel canonical dla pojedynczego wpisu na wordpress, czy muszę utworzyć nowa stronę i nadać jej ten atrybut? Dziękuję
 15. "Planuję znaleźć dość niszowe kryteria, skupić się na swoich lokalnych regionach i mniej popularnych, obleganych frazach" Daj sobie spokój z GA i skup się na tym. Dopiero potem GA