Jump to content

Filip Traum

Forumowicze
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

2,933 profile views
 1. Mam na sprzedaż 4 domeny z artykułami (włącznie) postawione na expirkach. Idealne pod PBNy lub dalszy rozwój w portale contentowe. Pojedynczo - 900 Pakiet 4 domen - 3 000 Adresy domen: bjacz.pl - erotyka - 20 artykułów ( 40 348,75 zzp) superchatka.pl - design, wyposażenie wnętrz - 20 artykułów (106 327 zzp) saluterra.pl - moda, uroda - 20 artykułów (124 756 zzp) jumika.com.pl - ślub, wesele - 15 artykułów (128 747 zzp) Przykładowy screen statystyk jednej z domen w załączniku pod postem. Na niektórych jest więcej treści, niż wyżej wymienione, podliczone zostały jedynie ostatnio dodawane artykuły. Kontakt dla zainteresowanych - mtfiliptraum@gmail.com
 2. Wszystko zależy od mocy i wielkości serwisu. Wbij się na topowe polskie giganty z różnych branż i sprawdź sobie, ile one mają linków wewnętrznych. Czy to oznacza, że naśladowanie ich będzie działało na Twoją korzyść z równą skutecznością? No.... nie.
 3. Nie spodziewaj się, że ktoś poda Ci gotowe metody działania, raczej słabo z tym w branży. Co działa? Dobre linki z odpowiednim przyłożeniem. A skąd? To już bez znaczenia - zaplecza, profile, fora, NAPy, "kontem marketing", czy cokolwiek innego. Metody, o których mówisz to faktycznie głównie tuzy, co na branżowych konferencjach po plecach się klepią polecają. Jak masz pierdyliard budżetu i jesteś inhouse, to możesz się bawić w taki rzeczy (a i tak ktoś działający inaczej może Cię łatwo przebić). Jak masz XX Klientów do ogarnięcia i pokazania solidnych efektów w czasie - możesz włożyć je między bajki.
 4. Podaj adres url i wtedy będzie można porozmawiać.
 5. Moim zdaniem za raport wystarczy ukazanie sytuacji słów organicznych + estymowanego ruchu (Ahrefs) / wzrost w Senuto + screen z GA. Nie ma co się "spuszczać" nad raportami - jeśli cały czas będziesz miał (ewentualnie - z wahaniami) wzrosty i kluczowe parametry (ruch + konwersje) idą do góry - robota jest robiona dobrze. W jaki sposób - nad tym się nie warto pochylać, bo skoro działa, cytując klasyka "na *uj drążyć temat"? Pamiętaj, że przygotowanie jakiegoś większego raportu to też czas, który zostanie Ci odjęty np. z optymalizacji onsite, linkowania, bądź analizy strategii pod działania. Także - moim zdaniem - jeśli idzie - nie warto. Jeśli nie idzie - wtedy można pozrzędzić, by pokazali co jest nie halo i jak zamierzają to poprawić. Proste jak budowa cepa.
 6. Mam na sprzedaż 5 domen postawionych na expiredach, łącznie z artykułami. Idealne pod PBNy lub dalszy rozwój w portale contentowe. Pojedynczo - 750 Pakiet 5 domen - 3 000 Adresy domen: bjacz.pl - erotyka - 20 artykułów ( 40 348,75 zzp) superchatka.pl - design, wyposażenie wnętrz - 20 artykułów (106 327 zzp) budownictwo-polskie.pl - budownictwo - 20 artykułów (179 148 zzp) saluterra.pl - moda, uroda - 20 artykułów (124 756 zzp) jumika.com.pl - ślub, wesele - 15 artykułów (128 747 zzp) Na niektórych jest więcej treści, niż wyżej wymienione, podliczone zostały jedynie ostatnio dodawane artykuły. Sprzedaję, bo nie mam czasu się nimi zajmować, a inne projekty są bardziej intratne. Kontakt dla zainteresowanych - mtfiliptraum@gmail.com
 7. Aaaa, taki myk Ok, to przez tego magicznego reffa wezmę. Co do proxy to już przy ustawianiu się szczegóły ugada Dziękówa i do usłyszenia wkrótce.
 8. @MaxPan dobra opcja, podrzuć proszę refa na PM, jakoś w niedzielę, max poniedziałek będę się odzywał, bo teraz pod korek jestem na dniach. A co do proxy - 50 semi dedicated z USA styknie?
 9. @MaxPan Ok, rozumiem. Jasna sprawa - nie dziwię się, że może to wywołać irytację. Bez problemu - najwyżej wezmę bez kodu, by Ci głowy nie zawracać. Pod xsneolink i parę innych softów i tak uważam, że nawet bez wersji BETA będzie to dobra inwestycja, by na 2captcha i innych pokrewnych oszczędzić (jak mniemam). Może pod obróbkę surowych baz sam rumak też się przyda, bo GSA słabo raczej z tym (choć głównie i tak o Xevila mi chodzi). Tylko zamiast hrefera w a-parser jeszcze chyba dodatkowo zainwestuję i będzie dobry zestaw. No nic no - tak czy siak - dzięki za odpowiedź.
 10. @MaxPan Masz jeszcze może jakiś kod w zanadrzu? Aktualna wersja Xevila ma już wbudowany moduł do automatycznego i bezpłatnego rozwiązywania Google-Recaptcha2, czy jest to nadal w wersji beta? Patrzyłem na stronie i zdaje się, że jest to już niejako "w standardzie", ale wolę się upewnić.
 11. Mam do sprzedania domenkę z tematyki turystyka / góry. Mocna, naturalna, 7 lat stażu w sieci. Linki bdb+ (topowe portale z tematyki górskie, strony organizacji charytatywnych, więcej bonusów) ; nawet te, które wyglądają na "dospamowane" do mocy są (o dziwo) naturalne. Potencjalna, solidna zapleczówa / dobry zaczątek pod portal o tej tematyce. Jeśli ktoś będzie chciał sobie sprawdzić (screenów ze statami bez sensu nie będę więc wrzucał) podaję od razu adres: s-nikiel-mojegory.pl Forma przekazania: via Aftermarket Płatność: przelew PP lub w przypadku zapotrzebowania na fakturę - useme Zainteresowani: PM lub adres e-mail: mtfiliptraum@gmail.com PS: W przypadku zapotrzebowania na domeny z innych tematyk (wyszukiwanie na zlecenie) - polecam się.
 12. @jankos Ja tam doceniam i dam lajka, żeby nie było. Na PiO jednak nie spodziewaj się za wiele entuzjazmu od starych wyjadaczy Co do towarzystw wzajemnej adoracji - to już raczej standard - nie tylko w Polsce, nie tylko w SEO Edit: pozdrów mądrą dziewczynę
 13. Standardowe spadki i wzloty, mocno nie miesza (poza wycinką paru nisz).
 14. Cytując klasyka "no chyba nie" :)
 15. Witam, Mam do sprzedania portal z artykułami z branży diet/zdrowego żywienia, o następujących właściwościach: 1 - 64 unikalne artykuły pisane na zlecenie przez copy, w sumie około 368 527 zzp (różnej jakości, głównie profesjonalni copy, niektóre - specjaliści); żadne textbookersy, goodcontenty, czy inne pokrewne 2 - parametry strony głównej: https://prnt.sc/i0vzo6 (część linków w poukrywanych przed botami lokacjach; w sumie ponad 100 reff domains; ukryte linki nie będą odpięte 3 - rankuje na następujące frazy z największym wolumenem ruchu: https://prnt.sc/i0w03y 4 - największe frazy, na które ogólnie rankuje: https://prnt.sc/i0vz42 5 - fajna nazwa brandowa, EMDa 6 - staż domeny w sieci: w tym roku 7 latek zaczyna 7 - przedłużona do grudnia tego roku 8 - unikalny, płatny szablon soria 9 - sporo do zrobienia - meta, internale, optymalizacja contentu - samo to dobrze odwalone pozwoli wywalić ją nieco bardziej "w kosmosy" 10 - cały czas frazy long tail (i główne frazy: patrz skok na 2 pozycję) lecą sobie spokojnie do góry 11 - żadnej kary w SC 12 - największy mankament - dość mały ruch ogranic (patrz min. punkt 9) 13 - idealna na bardzo mocne zaplecze pod tą branżę lub przy odrobinie pracy kogoś z czasem - stronkę choćby pod MFA lub aff dla diet Poniżej - zrzut zrobiony kilka minut temu: Kwestie ewentualnej sprzedaży dla zainteresowanych: przekazanie via Aftermarket; przelew Paypal lub na konto bankowe, bez FV. Więcej szczegółów i pytań, wraz z proponowanymi stawkami: PM lub email: mtfiliptraum@gmail.com Pozdrawiam, FT
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy