jachu

Forumowicze
 • Zawartość

  801
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

36 Excellent

O jachu

 • Urodziny 11.04.1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://jotnet.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bydgoszcz

Ostatnio na profilu byli

6563 wyświetleń profilu
 1. Fajnie by było gdyby zlecający mógł filtrować do swoich zleceń np osoby, które mają mniej niż x odrzuceń. Funkcja o której napisał @Ptaq faktycznie by się przydała. Też mam czasem taką sytuację, że chętnie bym dołożył $$ albo zmniejszył wymagania np długość treści.
 2. AdNow - prośba o opinie

  A w którym miejscu jest na se.pl lub national-geographic.pl?
 3. AdNow - prośba o opinie

  Czy są jakieś opinie w tym roku? Na stronach kobietkowo.pl 3obieg.pl pantofelek.pl szamponik.pl astro.pl palcelizac.pl naobcasach.pl nie widzę widgetu adnow...
 4. Expires

  Nie ustawisz na zasoby zewnętrzne nagłówków ;D
 5. Problem z iMacros

  Próbujesz szukać przycisku do wylogowania? A na pewno się zalogowałeś?
 6. @aragz trochę kolejnośc nie taka .. ;D te przekierowanie powinieneś ustawić np po RewriteBase /
 7. Ja właśnie często na potrzeby miejsc gdzie nie można płacić kartą i wtedy drobne akurat są wskazane... Ale nie robi mi to bo blik jest za darmo.
 8. Relacje (XFN)

  tak, ja stosuje - nofollow
 9. Ja tam widzę 60 mln nie mld .. .albo 3 mld
 10. @MaxPan jeśli takie jest Twoje zdanie to masz opcje kosz itd. Ja chętnie bym takie informacje przeczytał tylko widać wiele osób traktuję te forum jako straszak. I ostatecznie nie można znaleźć odpowiednich opinii. Sytuacje jak piszesz to też chyba nie miejscu tu tylko w odpowiednich instytucjach.
 11. Marches - nie polecam. Zlecenie usługi - http://www.forum.optymalizacja.com/topic/230616-wykonam-pozyskiwanie-linków-dofollow-z-forów-pl-linki-w-postach-realne-wzrosty/ 18.08 zakończone zlecenie - na sam start w raporcie błędy (404, linki nieklikalne) przy cenie 3zł za link. Z 40 szt 1 dnia nie działało 8 (20%). Po kilku przypomnieniach i ostatniej deklaracji 15.09 dałem sobie spokój Poza tymi 8 na samym początku byłoby nie tak źle, bo na dzisiaj z 40 szt zostało 28 aktywnych (czyli po 3 miesiącach).
 12. w poniedziałek w mbanku miałem.