Jump to content

jachu

Forumowicze
 • Content Count

  844
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Excellent

About jachu

Contact Methods

 • Website URL
  http://jotnet.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

7,302 profile views
 1. Przydałaby mi się opcja w której mogę włączyć powiadomienie o dodanym tekście do zlecenia. "Na zaakceptowanie każdego tekstu masz 7 dni od chwili przesłania - po tym czasie zostanie on automatycznie zaakceptowany!" Często współpracuję w ten sposób, że zlecenie jest robione np na 10 tekstów a czas dostarczania to 1-2 miesiące i muszę wchodzić sprawdzać, czy jest nowy tekst. Przydałaby się opcja do włączenia w konkretnym zleceniu, bo przy szybkich tekstach zapleczowych itd mogłoby to generować duże wysyłki.
 2. Mega dziwne.Używałem najpierw laptopów marki Asus i to była tragedia (pękające zawiasy, usb - takie plastiki wypadały). Ostatnio miałem 4 lata Dell Latitude, teraz mam od pół roku następnego Latitude (poprzedni nadal działa i jest używany), złego słowa nie powiem, a używam dużo komputera.
 3. Nie prościej nie brać takich zleceń?? Wolny rynek....Jak nikt nie będzie brać, to stawki wzrosną.
 4. i co by taka ocena wniosła? Ja podobnie jak moto-strefa chciałbym funkcji takiej, że do zleceń wybieram np osoby z xx zaakceptowanych i np max x odrzutów. Ostatnio zleciłem tekst i znajdowały się w nim błędy ort. i stylistyczne, zrobiłem prośbę o poprawę i copy anulował tekst. Nie wiem czy powinna być taka opcja, że można anulować bez otrzymania np najniższej oceny?
 5. Hej, w tym miesiącu karierę kończy Stroer w zakresie współpracy z wydawcami, czy znacie alternatywy? IDMnet, coś jeszcze?
 6. @cashmajster wielokrotnie miałem publikacje z tego, ale koszt brałem na siebie.
 7. adres strony? lub wstaw cały kod gdzieś?
 8. @ar4 tak ale zdecydowałem się na inne rozwiązanie tj. reseller do "wątpliwych stron", a do ważnych stron wziąłem thecamels.
 9. Jeśli cpanel Ci odpowiada to możesz spróbować thecamels (ref link , bez ref link). Jest http2, letsencrypt i wszystkie podstawy, które powinny być. Dziwi mnie, że lh i np progreso jeszcze nie mają http2. Ostatnio poszukiwałem hosting z separacją, ale chyba jednak stanie na resellerze, może ma ktoś jakieś doświadczenia z https://www.kylos.pl/hosting-reseller/?
 10. Tak, odseparowanie domen. W skrocie w przypadku włamu nie infekują sie wszystkie serwisy na danym koncie. Coś jak reseller, ale obsluga uproszczona.
 11. Czy jest jakiś hosting z separacją godny polecenia? Czy tylko reseller wchodzi w grę? Aktualnie mam lh.pl , ale coś tam nie działa separacja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy