Rockstar

Forumowicze
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Rockstar last won the day on December 4 2018

Rockstar had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

Recent Profile Visitors

1,100 profile views
 1. Takie jest oficjalne stanowisko Google. W rzeczywistości to mocno wątpliwa kwestia. Nie ma sensu. Ale możesz jej pomóc, żeby znalazła się w indeksie. Ponownie - takie jest oficjalne stanowisko Google. Czasami link ze słabej miejscówki okazuje się być dobry. Osobiście dawno już nie widziałem kary za linki przychodzące. Faktem jest, że duży gracz może więcej, dlatego każdy przypadek trzeba analizować osobno. Częściowo. Każda kolejna podstrona otrzymuje "mniej mocy" z wartości takiego linka.
 2. Rockstar

  Strona główna znika z indeksu

  Najczęściej wywalało strony główne, w kilku przypadkach pojedyncze podstrony, ale niekoniecznie te z największym ruchem. Problem występował zupełnie losowo.
 3. Rockstar

  Podmiana domeny w Google Maps (Google Firmy)

  Jeśli masz na myśli tylko wyświetlanie wizytówek na mapkach Google to po podmianie wyłącznie adresu URL nie powinieneś zaliczyć spadku. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku wyników organicznych gdzie należałoby zrobić odpowiednie przekierowania. Nikt tutaj nie da 100% gwarancji, że pozycja (na mapkach) zupełnie się nie zmieni, ale z doświadczenia wiem, że zmiana samego adresu URL nie powinna spowodować żadnej szkody dla widoczności.
 4. Rockstar

  Podmiana domeny w Google Maps (Google Firmy)

  Domena podpięta do wizytówki nie powinna mieć wpływu na pozycję firmy na mapkach - tutaj w grę wchodzą inne czynniki (nie liczę tu ekstremalnych sytuacji, gdzie podpiąłbyś jakąś spamerską stronę).
 5. Rockstar

  Podmiana domeny w Google Maps (Google Firmy)

  A ja dla odmiany powiem - zdecydowanie nie ;)
 6. Rockstar

  No, ten... Festiwal SEO

  Ja kupuję w ciemno - super lineup
 7. Rockstar

  dobry czy zły link?

  Czasem złe linki bywają dobre.
 8. Rockstar

  Stosunek kody do treści

  Jest wiele narzędzi online (wystarczy poszukać). Sprawdzi też SEO Auditor czy chociażby przeglądarkowy SEOquake.
 9. Rockstar

  Planeta-seo :WTF, Google?!

  Jeszcze nikomu na forum to się nie udało. Jest tylko kilku mitomanów, którzy twierdzą, że jest inaczej.
 10. Rockstar

  Kurs SEO? czy warto?

  Szkolenie jak szkolenie - wszystkie podstawy dostaniesz na tacy. Żeby osiągać sukcesy w trudniejszych branżach trzeba samemu przerobić różne tematy i zdobyć trochę doświadczenia praktyką. Wszystko można znaleźć w sieci, ale niekoniecznie na polskojęzycznych stronach.
 11. Rockstar

  Jak znaleźć dobrego "pozycjonistę"?

  Nie. My tu tylko hobbystycznie się bawimy
 12. Rockstar

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  @blake właściwie wszystkie frazy, które nie są naturalnie wyszukiwane przez użytkowników. W takim sensie, że nikt nie robi anchorów EM "takie moje wakacje blox" i nikt nie optymalizuje strony pod taką frazę, a to powoduje, że zawirowania mogą być duże. Nawet kilka razy w ciągu dnia SERP może wyglądać inaczej.
 13. Rockstar

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  @blake a sprawdzałeś rotację na tą frazę we wcześniejszym okresie? Może naturalnie jest duża częstotliwość zmian w ciągu dnia. Tym bardziej, że raczej nikt nie pozycjonuje się na takie wyszukane słowa
 14. Rockstar

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Zrobione. U mnie "hanikowo" było na 8 pozycji
 15. Algorytm analizuje ogromną ilość danych na różnych etapach istnienia domeny, także może ją uwalić w każdej chwili. Gdyby wszystkie czynniki było analizowane w jednej chwili to życie SEOwca byłoby nudne ;)