Jump to content

s_matysik

Forumowicze
 • Content Count

  1,237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

s_matysik last won the day on August 25

s_matysik had the most liked content!

Community Reputation

190 Excellent

About s_matysik

 • Rank
  LevelRank

Contact Methods

 • Website URL
  https://levelrank.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

7,159 profile views
 1. Może błędnie skonstruowany profil linków, może za słabe miejscówki, może leży optymalizacja, brakuje odpowiedniego content etc. Bez szczegółów to jak wróżenie z fusów.
 2. @toja Nie linkujemy z baz podstawowych, wykładanych na forum. To przykładowe bazy pod testowe blasty, pod pisanie fotosów pod własne harvesty (na podstawie tych przykładowych miejscówek). Jeśli chcesz mieć efekty to musisz robić własne listy. Po Twoim pytaniu wnioskuję, że pewnie podlinkujesz docelową wprost, a potem zapytasz dlaczego nie jest "na zielono".
 3. @MateuszI Według mnie zdecydowanie opcja 1, ponieważ: a) Strona A przy takich mocnych linkach ma szansę wyciągnąć większy długi ogon niż wszystkie strony B. b) Linkowanie strony A z 10 solidnych serwisów da lepsze efekty niż linkowanie tych stron B tylko jednej domeny A. Ilość domen z których linkujemy jednak nadal ma znaczenie.
 4. @mateusz2209 Przetestuj i zobaczysz czy to coś da w kontekście SEO. Co do ewentualnego negatywnego efektu - jakieś kary ze strony Google, to raczej nie powinieneś się obawiać.
 5. W obecnych czasach - sieć PBN na mocnych domenach. Jak ktoś zna to na pewno nie wyłoży na forum na tacy ze względów oczywistych. Każda "sztuczka" która zostaje upubliczniona przestaje działać, każdy zaraz ją stosuje. Jeśli Twoja konkurencja ma bardzo dużo mocnych linków to musisz zastanowić się czy masz na to budżet aby ich przebić.
 6. @bredek Najpierw popróbuj z 301, najlepiej w poszczególne podstrony, potem ewentualnie jeśli nie będzie efektu całość w główną. Nawet jeśli ta 301 zaszkodzi, to możesz ją szybko zdjąć po przez postawienie zapleczówki i przeindeksowania domeny.
 7. @Parsi jak to jest do 100 zapleczówek to spokojnie mogą być wszystkie na jednym koncie SC, kto by sobie taką ilością głowę zawracał:) Natomiast pytanie czy jest sens dodawać zaplecza do SC.
 8. @polinfor Api jest w 100% zgodne z http://www.instantlinkindexer.com/apidocs.php
 9. Poszukaj na forum, są różne softy do tego. Jeśli ktoś już opracował sobie system sortowania miejscówek i to kopie, to raczej nie zdradzi tego na forum, szczególnie w obecnych czasach, gdzie publiczne rankujące miejscówki są na wagę złota. P.S. Odkopałeś jakiś stary temat, zamiast założyć nowy, pytanie po co?:P
 10. @mateusz2209 Co masz na myśli dozwolone? Zgodnie z wytycznymi od Google żadne zdobywanie linków wpływających na ranking jest niedozwolone. A realnie czy to coś da? Jeśli domeny są mocne, są podlinkowane, to coś pewnie da, ale 3 linki cudu nie uczynią.
 11. I pamiętasz cały rozkład anchorów? Wydaje mi się, że automatami łatwiej zbudować odpowiedni rozkład anchorów. Fajnie. Ale przy większej konkurencji lub większej ilości stron to nie ma racji bytu, chyba że zatrudnić hindusów którzy będą tak jak Ty "dłubać manualnie" .
 12. @sklepikarz Większość publicznych katalogów to już oflagowane miejscówki i nie kopią nic. Niektóre płatne katalogi pewnie są ok, ale raczej nie są kluczowym elementem linkowania. Gdzie katalogi jeszcze mogą dobrze działać w SEO: - Lokalne SEO - tzw. NAP czyli katalogi z danymi firmy, mapką etc. to faktycznie działa. - Prywatne katalogi, postawienie własnych katalogów na mocnych domenach.
 13. @TechWorld Kilka zaplecz możesz dodać do GSC, ale już setkę czy więcej niekoniecznie warto mieć w jednym GSC. Pytanie do czego potrzebujesz to GSC?
 14. @Mazzur I tym polega SEO, że trzeba testować i analizować cały czas, aby być na bieżąco z algorytmem. Nikt tutaj gotowych rozwiązań na tacy nie poda z oczywistych względów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy