Jump to content

s_matysik

Forumowicze
 • Content Count

  1,507
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

s_matysik last won the day on March 29

s_matysik had the most liked content!

Community Reputation

266 Excellent

About s_matysik

 • Rank
  SEOMOOD

Contact Methods

 • Website URL
  https://seomood.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin
 • Interests
  SEO

Recent Profile Visitors

8,682 profile views
 1. @MaxPan ten screen jeśli mogę zapytać, przy jakiej ilości wątków modułu Recaptcha2?
 2. @Stranek pytanie jaki jest cel tego linkowania, do sposób jest bardzo dużo
 3. Pełna moc z 301 może przechodzić nawet kilka miesięcy. Pierwszy efekt powinien być po przeindeksowaniu 301, sprawdzałeś w jakiś sposób czy ta 301 jest już przeindeksowana?
 4. @minek31 a przeindeksowałeś te wszystkie zmiany?
 5. @zeluu95 nie będzie to za dużo, możesz skorzystać w indekserze z opcji dripfeed, żeby nie indeksować tych linków w ciągu 1 dnia
 6. Najlepiej robić to i to. Domena jeśli nie ma linków i mocy od samego contentu w topy nie wejdzie, nawet na longtail. No chyba, że byś stawiał content na dobrej expirce.
 7. @MCT3000 Pierwsze z brzegu: 1. na stronie jest bardzo mała ilość treści 2. fraza na którą chcesz się pozycjonować "przedszkole Milanówek" nie występuje ani razu na stronie
 8. Póki co jest bardzo spokojnie. Ciekawe czy w maju coś jeszcze wydarzy się, czy mamy spokój do kolejnego "mieszania"
 9. @seba123 Samo dodanie bloga nie zrobi Ci topu na tą pojedynczą frazę. Raczej musisz kombinować z adresem docelowym, który ma na tą frazę uplasować się w topie. Analizuj optymalizację + profil linków - u siebie oraz u konkurencji. Jeśli wyciągniesz prawidłowe wnioski, to może uda Ci się podwyższyć pozycję.
 10. @MCT3000 Póki co strona nie jest prawidłowo zoptymalizowana. Brakuje także linków. Generalnie na tak prostą frazę wystarczyła by dobra optymalizacja i jakiś mały blast. Generalnie 1h roboty dla osoby która wie co i jak należy zrobić.
 11. Jakie znaczenie ma rodzaj miejscówki? Kluczowe to czy miejscówka, z której pozyskujesz linka kopie, w jaki sposób ten link przykładasz do strony. Jeśli chcesz się pozycjonować na imię i nazwisko to pewnie ma jakiś sens. A tak to po co ? Są. Wyżej zostały już wymienione niektóre z softów do zdobywania linków. Ale aby z nich efektywnie korzystać trzeba mieć widzę opartą na testach - skąd te linki zdobywać, w jaki sposób przykładać, w jakich ilościach. Na początek jest cała masa spraw technicznych - odpowiednie serwery, proxy, captcha, harvestowanie miejscówek, obróbka list etc. Jak już przebrniesz cały ten etap, będziesz miał przetestowane listy, skonfigurowane softy to stawiasz kilkadziesiąt domen testowych i testujesz różne schematy linkowania. I jeszcze trzeba wyciągać prawidłowe wnioski na koniec. Dopiero wtedy możesz działać ze stronę docelową Istnieją. Tylko, że te publiczne już praktycznie żadnej mocy nie przekazują.
 12. @mateusz2209 najlepiej zrobić 301 plus przenieść przynajmniej część treści starego artykułu na ten nowy, ale samo 301 też da moc
 13. @albercik81 Najlepiej zrobić 301 1:1, bo wtedy możesz liczyć na odzyskanie ruchu który straciłeś. Nowe adresy widzę, że będą zoptymalizowane pod SEO, będą zawierały słowa kluczowe więc wpłynie to pozytywnie na pozycje i ruch.
 14. @daromz SWL - system wymiany linków, może być stały lub rotacyjny. Użytkownicy podpinają pod system własne zaplecza i otrzymują punkty za umieszczane tam linki. Strony SWL zazwyczaj wyglądają standardowo jak zapleczówki SEO. Przykłady obecnie działających SWL: linktak, statlink, e-weblink, gotlink, seomatik etc. Te 2 linki które wkleiłeś: - pierwszy to jakiś wpis na blogu i linki są z komentarzy - drugi to forum i linki są z profili i listy userów Podaj może adres domeny tu lub na priv, to sprawdzę w Ahrefs o co chodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy