Jump to content

mefi

Forumowicze
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Recent Profile Visitors

1,276 profile views
 1. @MaxPan zapisałem sie juz jakis czas temu na to szkolenie. Natomiast brak jakiego kolwiek potwierdzenia. Przyznam, iz przyblokowalo to moja o decyzję o skorzystaniu z promocji na przedłużenie licencji. Moze warto aby organizatorzy zaczeli rozsyłac potwierdzenia?
 2. @okazwłoka mam pytanie - jak działają teraz PREMIUM oraz czy są jakieś kody rabatowe na przedłużenie usługi premium?
 3. Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności.
 4. Dzięki @AdamBoganD Dziwna sprawa z tymi proxy - robi sprawdzanie dla 300 fraz i później łapie Bany. Sprawdzanie po 1 na wywołanie. Zmiana na proxy od @DanielBurchardt pomogła - wszystko działa dobrze.
 5. Dzień dobry, jak u Was sprawdzanie pozycji? Czy macie problem z proxy? Po wymianie proxy na nowe, również błędy - proxy z buyproxies . org
 6. Dziękuje wszystkim za odpowiedź. @MaxPan z tobą nie będę polemizować, gdyż masz znaczne większe doświadczenie w pozycjonowaniu ode mnie. Może źle się wyraziłem: chciałem mieć nad tym kontrolę - robię swoje zapytania i chciałem aby Parser zrobił tylko te. Chodzi o zasoby i czas potrzebny na przetworzenie takiego harvestu. Jeśli używasz AParsera to masz od nich proxy i możesz stosować jakie chcesz zapytania. Właśnie to jest przewaga tego rozwiązania, że można robić operatory. Oczywiście na proxy od twórcy softu.
 7. @MaxPan - rozumiem, że to w wielu przypadkach jest zaleta - jeśli idziemy na wielką skalę! Natomiast czy możesz wrzucić zrzut ekranu, gdzie taką opcję można wyłączyć / włączyć.
 8. Mam pytanie, może (a na pewno) ktoś z was spotkał się z takim problemem. Dodaje np 30 footprintów do parsera, a on po przerobienia kilku dodaje swoje - najczęściej jest to doklejenie na końcu zapytania jakiegoś zlepku liter "AN" "DO", itp. W załączniku jak to wygląda Czy ktoś wie jak to poprawić?
 9. Warto go dodać do swojej strony. Nie zawsze można liczyć na polecenie ;-) A robi dobrą robotę właśnie wśród Klientów. Natomiast normalnym pytaniem Klienta jest: "ile kosztuje" - ty nie pytasz jak zamawiasz usługę ? Przeglądając realizację na wskazanej stronie - uważam, iż warto rozważyć tą firmę. Nie znam wykonawcy, nie miałem z nim styczności lecz pracę są na dobrym poziomie.
 10. @treben za 1400 zł jest to możliwe - lecz nie oczekuj nic specjalnego. Zapewne dostaniesz sklep na gotowym szablonie i tyle. Jeśli chcesz coś porządnego to musisz się przygotować na wydatek od 4000 zł w górę. Natomiast cena będzie zależała od Twoich wymagań. Jeśli szukasz dobrego wykonawcy (firmy czy osoby prywatnej) - koniecznie sprawdź jego dział z referencjami i wykonaniami i realizacjami. Porządne firmy będą ich miała ponad 100 na swojej stronie (wykonań) i przynajmniej kilkadziesiąt wpisów z referencjami - ważne aby były jakieś ich skany, a nie sama treść. Wtedy masz dużą szansę, że trafisz na dobrego i rzetelnego wykonawcę. W naszej branży wiele firm powstaje, działa przez jakiś czas i znika. Powodem jest niska bariera wejścia na rynek - wystarczy komputer ;-)
 11. @s_matysik w pełni popieram. Soft ma bardzo duże możliwości i jest nieustannie rozwijany. Można go stosować do różnych strategii tworzenia linków. Dzięki możliwości pisania swoich makrosów może idealnie zautomatyzować pracę z zapleczem. Jeśli chodzi o szkolenie to bardzo insertujące i dużo wniosło w kwestii wyjaśnienia pewnych zagadnień odnośnie samego oprogramowania i pisania makrosów. Duże podziękowanie dla @MaxPan który był naszym tłumaczem oraz wykazał się dużą życzliwością ;-) dla wszystkich uczestników szkolenia.
 12. Sposobów jest kilka ;-) 1. Możesz utworzyć link do artykułu na swojej domenie i zablokować go przed wszystkimi botami oprócz Google botów. Następnie taką podstronę z linkiem możesz traktować czym chcesz / dowolną liczbą linków. W najgorszym wypadku, właściciel docelowej domeny zobaczy jeden link do podstrony. @MaxPan zna na pewno więcej zaawansowanych metod, które można zastosować.
 13. Te parametry, które podałeś: - jakość ruchu - jak chcesz mierzyć - czy ma to być liczba konwersji? Bo raczej ciężko określić abstrakcyjne pojęcie w skali 1 do 10 - czas na stronie - to nie zależy tylko od "jakości" pozyskanego ruchu, ale również od budowy strony, itp czynników. Taka umowa będzie wywoływała w moim odczuciu dużo spornych kwestii między stronami. Jeśli chcesz podpisywać taką umowę z klientem lub jesteś klientem to możesz oprzeć ją o: - ilość utworzonych linków i z jakich miejsc - lecz czy to przełoży się na oczekiwany ruch i zwiększenie widoczności strony w wynikach organicznych Google. Widziałem już kilka umów, w których była podana liczba linków jakie mają zostać utworzone (blogi, fora, itp - lub bez podawania ich rodzajów) - po analizie ich dla klienta, który podpisał taką umowę i nie miał efektów - były to słabe zaplecza lub katalogi robione mieszarką. Lecz linki powstawały. Więc czy taki zapis coś wniesie. - jeśli chodzi o ruch to można oprzeć o to umowę - bierzemy średni ruch z Google Analytics i co jest ponad to od podpisania umowy jest zaliczane i odpowiednio rozliczane. Lecz ten model też ma minusy dla klienta i firmy SEO. Wcześniej mogła być robiona jakaś kampania, akcja promocyjna i ruch był znaczny ;-) Również ilość ruchu nie wiele może znaczyć dla klienta. Widziałem duży ruch i praktycznie 0 konwersję / sprzedaż. - najlepszy model rozliczenia to stały abonament + premia za efekty po uzyskaniu Top 10 dla wybranych fraz w umowie. Wtedy obie strony są mniej więcej zadowolone. Oczywiście jeśli frazy zostały odpowiednio dobrane i powinny robić swoje ;-)
 14. Podaj link do strony to dyskusja będzie bardziej merytoryczna. Pytasz o przypadek - bardzo możliwe ;-) Ostatnio niby Google coś miesza w serpach - może również to być powód twoich spadków. Nikt z nas tu nie potrafi wróżyć z fusów ;-) Bez konkretnej domeny to dyskusja jest bez większego sensu merytorycznego - jeśli chodzi o spadek twojej strony.
 15. Witam, sam sobie przeczysz w swojej wypowiedzi. Jeśli chcesz aby Google widziało stronę i ją indeksowało to również będzie widoczna dla Klientów. Tak działa wyszukiwarka. Natomiast możesz wyłączyć sprzedaż w sklepie - dać 0 stany magazynowe. Wtedy będzie sprzedaż niemożliwa. A ty będziesz mógł działać z opisami produktów i całym SEO. Indeksacja wybranych wpisów: - możesz utworzyć plik robots.txt na serwerze i tam dać odpowiednie uprawnienia dla wyszukiwarek. Natomiast (prawdopodobna) będzie sytuacja, iż Google doda (przynajmniej niektóre) adresy do wyników z informacją: "Zablokowane w pliku robots.txt".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy